Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha Raporu 3 - Okulun En Güzel Kızını Tavlama

Okula yeni bir 11.sınıf kız geldi kız gerçekten çok güzel hem de gezmiş görmüş biri, giyim tarzı falan da harika bizim okuldakileri görmeniz gerek tüm erkekler ilk haftadan o kızdan hoşlanmaya başlamış affedersin ama hepsi köpek gibi etrafında dolanıyorlar kızın.
İşte dün öğle arası spor salonuna gittik arkadaşımla genelde kimse olmuyor herkes yemek yemeğe gittiği için bizde orada biraz antrenman yaparız haftaya maçlar başlıyor diye baktık kız orada arkadaşları ile sohbet ediyor (5-6 kişiler) bizde hiç umursamadan girdik. Atış falan yapıyoruz zil çaldı tam salondan çıkacağız kızın üstünde ki şeye itafen ' Aynı babaanneme benzemişsin' dedim arkadaşları falan güldürler kız biraz bozuldu sanırım okul bitene kadar heralde pis pis beni kesti. Zaten 3 ders sonra antrenmanımız vardı işte izlemeye gelmişti.
Antrenmandan sonra yanımı geldi maç yapmak ister misin diye hayır belki daha sonra dedim sonra korkuyor musun gibi bir şey dedi. Güldüm işte tamam neyine oynuyoruz dedim, kız egoist bir şekilde kazanırsan numaramı alabilirsin dedi (test ediyor diye düşündüm beni tamam deyip atlasaydım kız beni diğer köpekleri gibi elinde oynatabileceğini düşünürdü) numarını isteyen kim dedim şaşırdı. Nugget almasına girdik (bizim okulda çok güzel nugget yapıyorlar aklıma başka bir şey gelmedi ) 6 olan kazanıyordu 6-3 yada 6-2 bitti işte tebrik etti falan sonra bu nugget almaya gitti o kantine gidene kadar ben salondan çıkmıştım.

Bugünde okulda ilk tenefüs tek başıma kantinde oturuyorum gözlerimi kapamış müzik dinliyorum yanıma biri geldi Hey Shayne diye biri seslendi baktım o dün yendiğim kız şaşırdım dedim ben sana adımı söylediğimi hatırlamıyorum dedi işte bir arkadaşınla konuşurken duydum ( arkadaşlarım bana diye Shayne seslenmezler Jr.Curry diye seslenirler :) ) dedi işte dün niye gittin baktım göremedim falan dedi ben unutmuşum ne oldu bunun için mi geldin dedim bugün öğle arası yemek yemeğe birlikte gidelim mi hem dünü telafi etmiş oluruz dedi sen ısmarlarsan neden olmasın dedim güldü tamam dedi öğle arası işte biraz sohbet falan ettik numaramı aldı ( wp'den sohbet ediyoruz) yarın da öğle arası biraz basketbol oynayacağız.

Bu arada öğle arası bittikten sonra okula birlikte döndük tüm okul bize bakıyor işte motordan indik sınıfına bıraktım sonra kendi sınıfama girdim. Arkadaşlarımın hepsi nasıl yemek yedin falan diyor çünkü daha önce hiç beni böyle görmemişleri geçen senelerde böyle biri değildim herkes gelip soru falan sormaya başlayınca işte Shayne doğru yoldasın böyle devam et dedim umarım siz de bu yazımdan bir şey çıkarırısınız iyi günler.

' Aynı babaanneme benzemişsin'
Bu kısım gereksiz bir neg olmuş.Sonuçta kızla anladığım kadarıyla düzgün bir muhabbet yok ve büyük ihtimalle kız doğru ilgi gösteren birini arıyordu.Ama sonuç tamamsa sıkıntı yok :)

Bu kısım gereksiz bir neg olmuş.Sonuçta kızla anladığım kadarıyla düzgün bir muhabbet yok ve büyük ihtimalle kız doğru ilgi gösteren birini arıyordu.Ama sonuç tamamsa sıkıntı yok :)
Ben atış yapınca kaçırınca falan gülüyorlardı bir şeyler konuşuyordu arkadaşları ile ben de çıkarken böyle deme gereksinimi duydum.

Ben atış yapınca kaçırınca falan gülüyorlardı bir şeyler konuşuyordu arkadaşları ile ben de çıkarken böyle deme gereksinimi duydum.
Yok demek istediğim şu ; neg i genelde kalkan ve savuşturma olarak kullanmak yerinde bir harekettir.Mesela kız çok güzel ve ulaşılmaz olduğunu düşünüyordur egosunu tatmin etmek istiyordur ve "Elbisem nasıl ? " diye sorarsa "Çok güzel,babaanem geldi aklıma"diyebilirsin böylece tam yerinde bir neg olur.Anlatmak istediğim kısım kıyafetle ilgili bir muhabbet yokken buraya laf atman laf atmak için laf atmış izlenimi vermiş olabilir çevreye.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8