Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha Raporu - Hatam Nerede ?

İnternetten görmüştüm kızı gebzede kuzenimin arkadaşı ben gebzeye geldim kuzenlerimde kalıyorum hoşlandığım kız da geldi bugün ilk önce gelince 10 saniye siklemedim sonra kız oturmadan kalktım ayağa ismini söyledim sonra sende tam esma tipi var dedim güldü elini tuttum 20 25 saniye bırakmadım klasik sorular sordum göz temasını kesmedim kulağına dokundum küpe bahanesiyle sonra oturduk falan ama konu bulamadım bir iki içini açacak sorular sordum sonra yanımda bir erkekten bahsetti erkek gösterdi evet yakışıklı tatlı dalan dedim ama çocuk burada oturmuyor kız hoşlanmıyorum bile dedi faln neyse 2 3 kez erkek konusu açıldı bende her erkek konusu açıldığında odadan gittim kuzenim tekrar çağırdı falan neyse bazen göz teması oldu hep o çeken taraf oldu ben bozmadım göz temasını sonra benimle konuş falan dediği zamanlarda oldu bir saat falan durdu zaten fazla konuşamadık sohbet açamadım sonra kalktı gidiyor falan giderken gelsene dedim geldi sarılalım dedim sonra sarıldım güldü falan yarın görüşürüz dedim görüşürüz dedi 1 2 saat sonra instagramdan selam çikolatam yazdım aleyküm selam yazdı nabersin dedim görüldü bile atmadı bilerek bakmadı
Hatam nerede?
Kızın su ana kadar hiç sevgili olmamış tatlı güzel bir kız.

Hangi hatanı söylesem bilemedim. O yüzden hepsini birden söylüyorum. Öncelikle ilk gelince umursamayıp 10 saniye gibi kısa bir süreden bariz bir şekilde ilgini belli edecek tarzda konuşman birinci hatan. Elini tutunca 20-25 saniye bırakmamış olman ayrıca bir hata özgüvenini belli edecek kısa ve net bir tokalaşma her zaman daha iyidir. 20-25 saniye ne vicdansız? Her erkek konusu açıldığında gitmen mental zayıflığını belli eden bir davranış direkt seni kıskanıyorum diye bağırsan daha yüksek şans edebilirdin. En azından şakayla karışık niyetini belli etmiş olurdun. Göz teması anlatıldığı kadar güzel bir şey değil. Özellikle uzun süreli olanları. Rekabet hissiyatı yaratır ki bu da karşı cinste uyandırmak isteyeceğimiz son histir. Neden kızla rekabet ediyorsun birader? Konu açmak için çabalaman ayrıca sorunlu bir davranış. Sohbet etmeye çalışıp başaramadıysan yüzsüzlük etmeden sus ve gerekmedikçe konuşma. İnstagramdan selam çukulatam yazman midemi bulandırdı. Ne ara o kadar yüksek bir samimiyet kazandın da onu yazıyorsun anlamadım. Hem ben sevgilime bile yazmıyorum bu kadarını. Selam çukulatam ne dostum? Ortaokulda değilsin sanıyorum.

Hangi hatanı söylesem bilemedim. O yüzden hepsini birden söylüyorum. Öncelikle ilk gelince umursamayıp 10 saniye gibi kısa bir süreden bariz bir şekilde ilgini belli edecek tarzda konuşman birinci hatan. Elini tutunca 20-25 saniye bırakmamış olman ayrıca bir hata özgüvenini belli edecek kısa ve net bir tokalaşma her zaman daha iyidir. 20-25 saniye ne vicdansız? Her erkek konusu açıldığında gitmen mental zayıflığını belli eden bir davranış direkt seni kıskanıyorum diye bağırsan daha yüksek şans edebilirdin. En azından şakayla karışık niyetini belli etmiş olurdun. Göz teması anlatıldığı kadar güzel bir şey değil. Özellikle uzun süreli olanları. Rekabet hissiyatı yaratır ki bu da karşı cinste uyandırmak isteyeceğimiz son histir. Neden kızla rekabet ediyorsun birader? Konu açmak için çabalaman ayrıca sorunlu bir davranış. Sohbet etmeye çalışıp başaramadıysan yüzsüzlük etmeden sus ve gerekmedikçe konuşma. İnstagramdan selam çukulatam yazman midemi bulandırdı. Ne ara o kadar yüksek bir samimiyet kazandın da onu yazıyorsun anlamadım. Hem ben sevgilime bile yazmıyorum bu kadarını. Selam çukulatam ne dostum? Ortaokulda değilsin sanıyorum.
Birincisi her okuduğum yazı da göz temasını asla kesmeyin diyorlar senin buraya bir yazın
El tutma ve göz teması konusunda senin hataların var :) Bu hataları düzeltmek için araştırma yap bence. Selam çikolatam konusunda haklısın ama sevgiline senin diyememen senin sorunun ben içimden geldiği gibi konuşurum ama yeni tanıştığım kız için olmadı tabii

Birincisi her okuduğum yazı da göz temasını asla kesmeyin diyorlar senin buraya bir yazın

El tutma ve göz teması konusunda senin hataların var :) Bu hataları düzeltmek için araştırma yap bence. Selam çikolatam konusunda haklısın ama sevgiline senin diyememen senin sorunun ben içimden geldiği gibi konuşurum ama yeni tanıştığım kız için olmadı tabii

Her okuduğun yazıda yanlış söylüyorlar.

Evet, yine ben biraz geç gördüm. Kanka kendi saha görevimi anlatacağım aramızdaki farklara bak:
A:ben B:kız mekan kütüphane saat gece 11 civarı ikimiz de çantaları topladık gidiyoruz.
Yanına gittim kulaklık takılı
A: telefonla mı konuşuyorsun?
B: hayır:) (emojilerim yalan değil kızın duygu durumunu ifade ediyor)
A: naber
B: iyiyim sen
Falan filan kız beni beğenmiş olacak ki kendi soruşar sordu önemli yere geliyorum ğniversitelere geçtik hedefler falan ne istiyorsum filan derken iç mimarlık dedi neresi oldupunu sordum sıradan bir yer söyledi. Dedim neden koç değil dedim o da sevdiğim biri vardı oraya gidecekti o yüzden dedi. Ne dedim biliyor musun kalkmadım, eee demedim. Banane bundan dedim. Daha da üsteledi. Umurumda değil dedim ve beni sevsen benle synı yere gitmeyecek miydin dedim? Gülücükler falan bilmem demeler. Sonra ne oldu? Bana sordu sevdiğin var mı diye işte ben de burada hata yaptım. Geceydi kafam mal gibiydi güzel cevap veremedim. Yok gibi bir şey dedim(hata değil doğru da değil). Şöyle desem: Açıkçası beni etkileyen kız henüz çıkmadı ilk olmak istersen bir hamle yapman lazım.(şimdi aklıma geldi). Baya konuştuk kız ilgili neyse 2 dalikaya kalkacağım dedim. Son 2 dakikada yanlışlıkla yeni tanıştığın birini niye bu ladar merak ediyorsun dedim. Net hata. Kalkarken numarasını istedim. Yenş tanıştıpım birine veremem dedi :))). Zaten kütüphanede her gün görüşürüz dedi. Ben de sikimde deil direk bir kez reddedildiğim kıza gitmiyorum dedim , sen kaybettin peşimden koşmaya devam iyi geceler. Sonu biraz saçma ama kızın etkilenmiş olması yeterli. Daha dün oldu. Kız gerçekten sağlam ama 9/10 verirm. Erkeklerden bahsederse tersle küfretme ama tersle. Eğer konu ben değilsem konuşmayalım de. Göz teması konusunda şöyle diyeyim kitap filan okumadım tamamen deneyim. Hayvan gibi sürekli bakmak yanlış. Ama gerçekten önemlş bir yerde hissettiğinde bak ama konuşurken sğrekli bakma. Siklemiyormuş izlenimi ver sağa sola bak ama önemli bir konu anlatırken gözlerinin içine bak sakın çekme. Anlamış olman lazım yerine göre

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8