Saha Raporu-Hızlı Numara Kapanışı

Selam dostlarım.

Artık şunu anlamışsınızdır, ne dediğinizin önemi yok. Ozgüvenli bir giriş kızın devrelerini sıfirlıyor.

Hızlı dedik fazla oyalanmayalim.

W-Ben
K-Hedef

Ekürim ile birlikte bir AVM'de idik. Mağzalara girilip çıkılıyor...

Yine aynı şekil mağaza'dan çıkarken, hedefi görüyorum, görüyor,görüşüyoruz...(burda belirtmeden edemeyeceğim, YD-IlI her ne bok ise gördüğünüzde yürüyün amk.)

Genelde yaklaşırken alan var ise açıları kullanıyorum.(12 derece) Bu sefer mağazada olduğum için koluna dokunup önüne geçtim.

W-Hey merhaba,(lazer göz teması,tok ses) az önce şuradan geçerken gözgöze geldik ve beni etkilemeyi başardın.(hehe tabii)

H-Merhaba,(hani yeni ve ilginç bir şey görürsüsünuz,ellemek istersiniz ya o şekil bir bakış) beklemiyordum.

H-bla bla?(kişisel bilgi)

W-bla bla

....

W-Bak(ne harika bir kelime) fazla vaktim yok arkadaşım şurada bekliyor hemen yanına dönmem gerek. Ama önce birşeye bakmam gerek. Elini uzat. Düz tut, hayır birleşik.(elini tutuyorum, KINO)

H-(elini uzatır, yüz ifadesi şehvetini arttırıyor)

W-Düşündüğüm gibi.. işaret parmağın yüzük parmağından daha uzun. Bunun anlamı gelişme çağında vücudun diğer hormonlara oranla daha fazla östrojen salgılamış bu yüzden de daha feminen bir karakterin var. Yüksek ihtimal açık renkleri seviyorsun, korumacısın ve çocuklarla aran çok iyi. İyi bir anne olacaksın.(bunlar ezberlenmiş kelimeler)

H-Evet çocukları severim ama minik olanları :p ama açık renk değil.

W-Bunu tahmin etmiştim bariz değil mi?
(Montunu gösterip) Herneyse bana telefon numaranı ver bir ara bir şeyler yapariz.(yeteri kadar domine,maskulen)

H-Olur vereyim, buluşuruz vs.

Telefonu açıp eline verdim.*

Öpmeden olur mu? Tabii ki olmaz. Sarilip öptüm.

2 gün beklemedim o akşam yazdım.

W-X günü, X yerde akşam üstü bana uygun sanada uyarsa buluşalım.

H-O gün yorgun olmazsam gece buluşuruz(Gece mi?)

W-Ben seni ararım

H-Olur tamam bana uyar.

Velhasıl Carşamba gelişim olursa yazacağım

Böyle kız mı varmış diyeni...

Esen kalınız.

Son düzenleme: