Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SAHA RAPORU KONYA.

Sıra geldi rapor vermeye.
Okula gittim eve dönüş yolunda zamanı geldi diye düşündüm ve her zaman gittiğim kafe tarzı bir yere gittim okulumuzun orda. birde bu gittiğim kafenin orda rakip bir kafe var ordan çıkan kızları gördüm. 3 kişiydiler hepsi 6 puanı geçmezdi ama bir yerden başlamak gerekiyordu yanlarına yaklaştım ve çıktığınız yer gerçekten çok pahalı. her zaman gittiğim yeri işaret ederek gelin çay içelim hemde ortamı görürsünüz dedim. birisi yok saol dedi(kapalı olan) diğeri sen ısmarlarsan neden olmasın dedi(hedefim olan) bende ilk yenilgimi alarak uzaklaştım. onlar öyle dediğinde gerçekten yenildiğimi hissettim. neyse daha sonra kafeden ayrıldım tramvaya doğru yürürken marketin önünde dondurma seçen iki kız vardı. yanlarına gittim bir dondurmayı göstererek eğer karar veremediysen şunu kesinlikle öneririm dedim. ve bu seni ne ilgilendiriyor tarzında bir cevap aldım arkadaşlar. yani gerçekten gittikçe dibe batıyordum. biraz özgüvenim gelsin diye çarşıya gitmek istedim. etrafıma bakınıyorum açacak kız arıyorum kimisinin sevgilisi var kimisi en az benden 5 yaş büyük kimisi kapalı kimisi annesiyle gelmiş hiç ben yaşıtımda olan kız yoktu varsa da kafelerde oturuyorlardır. her neyse 4 lü bir kız grubu gördüm artık daha ne kadar dibe batabilirim diye düşünüyorum yani özgüven filan yerlerde gittim ve oyun kitabından öğrendiğim yakın arkadaş testini yapmak istediğimi söyledim tamam dediler hedef olarak gözüme kestirdiğim iki kişiyi seçtim kullandığınız şampuan markası ne dedim ve yakın arkadaş olabilecek bir ipucuya rastlamadığım için olası bir ihtimal söyledim en az bir senedir arkadaşsınız dedim. onlarda aslında biz 1 aydır tanışıyoruz dediler başarısız olduktan sonra daha fazla uğraşmak istemedim ve evime döndüm.

Beyler bu arada önceki yorumlarınız beni çok motive etti bugünde çıkıyorum sahaya

Dostum öncelikle cesaretinden dolayı tebrik ederim özellikle konya gibi bir yerde pek çok kişinin cesaret edemiyeceği açılışlar yapılmışsın.Başarısızlığının nedeni çevresel faktörler hariç beden dilin ses tonun nasıldı.Eğer özgüvenleri tavansa neg atmayı denedinmi bence hatalarını analiz edip tekrar denemelisin

Dostum öncelikle cesaretinden dolayı tebrik ederim özellikle konya gibi bir yerde pek çok kişinin cesaret edemiyeceği açılışlar yapılmışsın.Başarısızlığının nedeni çevresel faktörler hariç beden dilin ses tonun nasıldı.Eğer özgüvenleri tavansa neg atmayı denedinmi bence hatalarını analiz edip tekrar denemelisin
bugün tekrar deneyeceğim

Konya biraz değişik bir yer. Sen hard seviyeden başlamışsın biraz. Olsun daha iyi zoru yapan daha başarılı olur.

Tahmin oyununda bir kez yanlış tahmin olduktan sonra çekip gitmen yanlış olmuş olabilir tahmin oyununu biraz daha yürütüp sonra konu değiştirebilirdin ayrıca bu seni ne ilgilendiriyor sorusu çoğu zaman shit test olabiliyor çok kolay pes etmişsin bence

Tahmin oyununda bir kez yanlış tahmin olduktan sonra çekip gitmen yanlış olmuş olabilir tahmin oyununu biraz daha yürütüp sonra konu değiştirebilirdin ayrıca bu seni ne ilgilendiriyor sorusu çoğu zaman shit test olabiliyor çok kolay pes etmişsin bence
onun öncesinde yaşadıklarım gerçekten özgüvenimi yıktı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8