• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Saha Raporu:Terminal

Carpe Diem

Üye
Evet beyler hepinize öncelikle iyi akşamlar
Bugün yaşadığım saha olayımsı bir olay anlatayım dedim olay az önce yaşandı.Eve gelip elimi yüzümü yıkadım ve unutmadan yazayım dedim.
Otobüs durağında bekliyordum bayağ kalabalık bu arada terminaldeyim.Sıralı bir şekilde otobüsler geliyor herkes büyük ihtimalle sıkıcı bayram ziyaretlerini yaptı ve evlerine dönüyor.(Bende dahil).Saat o zaman 22.10 sularıydı en son baktigim saati söylüyorum.
Kalabalıkta biri başörtülü, bakımlı ve tatlı,biri açık, saçı hayvan gibi elidor kokan 18-19 yaş kızlar hafif yüksek sesle tartışıyorlardı.Tartışmaya katılmasam olmazdı.+Nerede kaldı bu otobüs? -off saat 11 oldu neredeyse
Hangi otobüsü bekliyorsunuz dedim 97 dediler kaç dakika bir geliyor biliyor musunuz? Valla bizim de bir bilgimiz yok bekliyoruz işte.Karşıda yıkılmış gibi görünen tren garımsı bir yapı vardı(camların çatlak,kapıların çürük olduğu o karanlıkta belliydi.(terminalin parlak işigi aydinlatiyor)
Ne kadar ürkütücü değil mi dedim korku filmlerindeki terkedilmiş ruhlu evleri anımsatıyor (biraz ürktüler.) O sırada duygusal orgazm aklıma geldi karşıda ilerde bütün gün otobüs kullanmaktan yorulmuş ve bitmiş adamlar sigaralarını içip çaylarını yudumluyorlardı biri çok komik geldi ve sigara içen moruğa baksanıza,dedeme benziyor dedim hafif sırıttılar orda önem esprinin kalitesi değil aniden duygu değistirmeleriydi başarılı da oldum ardından arka durakta duran big tits bir kız annesiyle konuşuyor onu kesmeye başladım arkasında beyaz etekli 2 kız daha hepsini kesmeye başladım bunlar farkedince kollarımdan çekmeye felan başladılar açık olan içime sokuluyordu limonlu elidor kokusunu akciğerlerimin en uç alveollerine kadar çektim

Millet bize bakıyordu her ne kadar siklememeye çalışsamda yaşlılar ićinden ayıp ayıp diyorlardı (basortulu saskin saskin bakarak bana ilgisi daha da artti) kızı hafif itmem en iyisiydi ardından hemen geliyorum deyip big tits lerin oraya gittim kızlar nereye otobüs gelecek dediler cevap vermedim big tits in yaninda annesi duruyordu avım korumalıydı arkadaki eteklilerin oraya gidip sizde mi bayram ziyaretinden geldiniz dedim kızlar sırıtarak evet dediler,oldukça sıkıcıydı basortululer bana bakip hakkimda konusuyorlardi onlarla isim bitmisti bayramda setsiz kalmamak icin onlari kullanmistim

Beyaz etekli kıza eteğini beğendim,otobüste yanımda oturan kızdada aynısını gördüğümü söyledim.Afalladı bacakları pürüzsüzdü big tits bu sırada annesini dinliyormus gibi yapıp bizi dinliyordu.Eteklinin yanındakine adını sordum sude dedi tokalastik guluserek sıkı tuttum ne sert tutuyorsun dedi ben hep boyleyim dedim o sirada otobus geldi sırama tekrar gittiğimde on üzerinden 9 luk çok nadir rastlananlardan blondie bi kız gördüm

Beyler neden bu kadar uzun surdu bilmiyorum eksiklerimi soylerseniz sevinirim olaylari anlatirken detaylandirmadan anlatamiyorum düşüncelerinizi bekliyorum.

ging

Üye
Uzun değil. Tecrübelerini paylaşman bizim için de iyi olur.

Carpe Diem

Üye
Bursa Terminal kardeşim yine ankara ya gidicem ama bayagdir set acmiyorum dedem kanser son gunleriymis karisik isler biraz.

Mose

Üye
p*rno yıldızımı kategorize ediyorsun anlamadım ki.

kfy

Üye
Bursa Terminal kardeşim yine ankara ya gidicem ama bayagdir set acmiyorum dedem kanser son gunleriymis karisik isler biraz.
kanka ben de bursadayım bi ara beraber set mi açsak napsak? ben yenıyım bu meselelerde. daha set açmadım belkı tecrubelerını aktarırsın :d

Mdemirell

Üye
Güzel dakikalar geçirmişsin ?. Ben iki kere sahada şansımı denedim birinde arkadaşla çimlerde oturuyorduk orada sarışın bir kızı görüp yürümüştüm ben ona biraz kız 3. Birayı içmeye çalışırken çimlere kusmuştu.?
Bir tanesinde de kızın güzelliğinin etkisinde kalıp iki kelimeyi bir araya getirememiştim kızın ınstagramını alsamda numarasını istediğimde de yok gerek yok falan demişti. Yani dışarıda biraz başarısızlıklarla dolu benim saha geçmişim şimdi bayadır çıkmıyorum özellikle saha olsun yürüyecek bir kız olsun vs. İstiyorum aslında takılacak bir kız bulayım bir süre diye ama nedense içimden o cesareti getiremiyorum kendime