Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha raporu ve numclose.

Yine bir arkadaşımla akşam buluşup 2 3 saat civarı hunharca tavla oynamıştık. Arada böyle aktiviteler yapmak insanı anlık da olsa rahatlatıp kafandaki şeylerden uzaklaştırıyor.

Günün sonunda saatin 21.00 olduğunu farkettim ve arkadaşımla başka bir zaman yine yapalim diye sözleşerek ayrıldık.

Bende eve gitmeden 1 set acayim bari gunluk rutin bozulmasın diye karsidan gelen 6.5 luk bir kizi durdurdum.

+ Hey merhaba sana bir şey soracağım bi konu hakkında bana bir kadının görüşü lazım.
-Ah teşekkür ederim ama gitmeliyim.
+Biliyorum böyle şeylere az rastlanıyor ama korkacak bir şey yok eminim 5 dakikan vardır. :)
- Pekala sor öyleyse:)

Klasik kıskanç kız arkadaş açılışını yaptım ve açılışın sonlarına doğru
+Bu konu hakkındaki görüşlerini sevdim kahve içmeliyiz. (Eline telefonumu sıkıştırdım)
- Ama ben bilemedim şimdi
+ Pekala çin mantısı yeriz :)

Numarayı yazdı ve biraz daha muhabbet ettik. Yaşının 26 olduğunu öğrenip fena halde bi afalladım hehehhe.

Dipnot:
- Konuşma esnasında kendinden emin bir beden dili takındım.
- Laf ebeliği yapmayı lafı çevirmeyi çok severim bu da biraz avantajıma oldu sempatik p*ç tavırları anlayacağınız.
- Kendime sürekli zaman kısıtlaması koydum.
Mesela tamam 2 dakikaya gitmeliyim şöyle olsa bla bla.
- Kino yaptım.
- DİKKAT. Fazla çekingen olduğu için çok neg kullanmadım.

KASINTI KOKTUU ( BENİM FİKRİM SALDIRMAYIN )

Elbette fikirlerini söylemekte hicbir sıkıntı yok ama kasıntı olan noktaları ayrıntılı paylaş ki benimle bende eksiklerimi göreyim dostum. :)
İşte benimle böyle konuş, canını yiyim. Kanka sanırsın ki siri ile saha açmışsın gibi muhabbet dönmüş amk. Bizim insan olmamızın bir başka sebebi, sohbetimiz insan gibi olmasıdır. Hani robot filmlerin de olur ya, B-i-r b-a-ş-k-a isteğiniz var-m-ı e-f-e-nd-m aynı onlara benzemiş.

Açıkçası kendinden oldukça uzak bir şekilde konuşmuşsun kız ile. Başkalarının saha raporunu okuyup dışarı çıkıp direk baştan aşağıya sunmuş gibi.
Bence ev de veya arkadaşlarınla nasıl daha doğal ve samimi olduğun gibi, seni sevdikleri şekil de sohbet edersen, karşında ki kişi senin doğallığından hoşlanıp sen istemeden direk senin gbt'ne kadar her şeyini sorar. Geçen yaptığım sahada kız ile boş konular ile 10 dk kadar muhabbet ettik. Yanımızda olsan sanırsın lise arkadaşım.
Direk gidip omzuna dokunup durdurdum, nereye doğru gidiyorsun diye sorup(benim ile aynı yere gidiyorsa sohbet edecektim çünkü) sonra iş tamam. İyi aynı yere gidiyoruz 5 dk sohbet ederiz o zaman. Neden ki ? Canım sıkıldı neden olmasın. Eee nereden geliyorsun falandan girip üniversiteden kızın çalıştığı işe kadar her şey hakkında sohbet ettik ve kızla ayrılacağım zaman kız bana baktı ve bir şey beklermiş gibi; Yani neden benimle özellikle sohbet etmek istedin ki, ne istiyorsun ki benden ? ( SHİT ) Özel olmakla alakası yok, dediğim gibi pek arkadaşım yok ve sosyalliği yakalayamadım daha önceden. Canım sıkıldığı için eve gidene kadar bir kişi ile arkadaşlık etmek istedim bu kadar deyip neyse sohbet için tşğrr, deyip baylaştık. Orada %60 ihtimal telefon numarasını alabilirdim belki fakat şu nalet olası seçiciliğim yüzünden olumsuz baktım paravana.

İşte benimle böyle konuş, canını yiyim. Kanka sanırsın ki siri ile saha açmışsın gibi muhabbet dönmüş amk. Bizim insan olmamızın bir başka sebebi, sohbetimiz insan gibi olmasıdır. Hani robot filmlerin de olur ya, B-i-r b-a-ş-k-a isteğiniz var-m-ı e-f-e-nd-m aynı onlara benzemiş.

Açıkçası kendinden oldukça uzak bir şekilde konuşmuşsun kız ile. Başkalarının saha raporunu okuyup dışarı çıkıp direk baştan aşağıya sunmuş gibi.
Bence ev de veya arkadaşlarınla nasıl daha doğal ve samimi olduğun gibi, seni sevdikleri şekil de sohbet edersen, karşında ki kişi senin doğallığından hoşlanıp sen istemeden direk senin gbt'ne kadar her şeyini sorar. Geçen yaptığım sahada kız ile boş konular ile 10 dk kadar muhabbet ettik. Yanımızda olsan sanırsın lise arkadaşım.
Direk gidip omzuna dokunup durdurdum, nereye doğru gidiyorsun diye sorup(benim ile aynı yere gidiyorsa sohbet edecektim çünkü) sonra iş tamam. İyi aynı yere gidiyoruz 5 dk sohbet ederiz o zaman. Neden ki ? Canım sıkıldı neden olmasın. Eee nereden geliyorsun falandan girip üniversiteden kızın çalıştığı işe kadar her şey hakkında sohbet ettik ve kızla ayrılacağım zaman kız bana baktı ve bir şey beklermiş gibi; Yani neden benimle özellikle sohbet etmek istedin ki, ne istiyorsun ki benden ? ( SHİT ) Özel olmakla alakası yok, dediğim gibi pek arkadaşım yok ve sosyalliği yakalayamadım daha önceden. Canım sıkıldığı için eve gidene kadar bir kişi ile arkadaşlık etmek istedim bu kadar deyip neyse sohbet için tşğrr, deyip baylaştık. Orada %60 ihtimal telefon numarasını alabilirdim belki fakat şu nalet olası seçiciliğim yüzünden olumsuz baktım paravana.

Bu platformda olayları daha teorik bir şekilde aktardığım ve biraz da yazış tarzımdan dolayı öyle gelmiş olabilir.

Ama haklı olduğun noktalar var ve bunların sebebi oyunu ilk aylarda robot gibi belli kalıplar üzerinden yapmam ve bunların işe yaradığını görünce üzerinde çok durmadan sorgulamadan devam etmek.

Ama zamanla dediğin gibi bunun bir yanlış olduğunun farkına vardım ve actigim her sette asıl amacımın eğlenmek olduğunu kendime kural koydum. Bu kural sayesinde kendim olup doğal olabiliyordum. Bunun üzerine bende düşündüm ve böyle bir çare buldum. Normalde daha farklı bir konuşma tarzım vardır ama burada olayı biraz soğuk bir şekilde aktarıyorum ve başka saha raporlarında buna dikkat ederim.

Teşekkür ettim. :)

Bu platformda olayları daha teorik bir şekilde aktardığım ve biraz da yazış tarzımdan dolayı öyle gelmiş olabilir.

Ama haklı olduğun noktalar var ve bunların sebebi oyunu ilk aylarda robot gibi belli kalıplar üzerinden yapmam ve bunların işe yaradığını görünce üzerinde çok durmadan sorgulamadan devam etmek.

Ama zamanla dediğin gibi bunun bir yanlış olduğunun farkına vardım ve actigim her sette asıl amacımın eğlenmek olduğunu kendime kural koydum. Bu kural sayesinde kendim olup doğal olabiliyordum. Bunun üzerine bende düşündüm ve böyle bir çare buldum. Normalde daha farklı bir konuşma tarzım vardır ama burada olayı biraz soğuk bir şekilde aktarıyorum ve başka saha raporlarında buna dikkat ederim.

Teşekkür ettim. :)
Kanka çok resmi konuşuyorsun amk ! Burada iş başvurusunda bulunmuyoruz. Cidden kendini kalıplara sığdırmışsın. Biraz içtenlikle konuş ki insan samimiyet bulsun sohbetinden. Bu forumda herkeste bundan görüyorum nedense. Sanırsın 50'lik teyzeler smurf hesap açmış ! Neyse sanırım daha yeni olgunlaşma dönemindesin umarım ki ileri de şu an'ı görüp gülüp geçip eğlenirsin benim gibi.

Anlamışsındır ne demek istediğimi eminim ki fakat sana yine de bu örneği verip ÇIKIŞŞ yapayım diyorum.
Benim bir yeğenim var kız. Daha konuşmayı yeni söktü diyelim. Ulan el kadar cocuk kimseye yüz vermiyor, çok tatlı ve herkese öyle gitmez kolay kolay. Ben de ilk başta piçlik yapıp kızı korkuttum :D. Baktım bu benim yanıma yaklaşmıyor falan, bunu her görüşünce hayvan gibi sevgi göstergesi veriyorum. Bildiğin aynı onun gibi çocuk gibi davranıyorum ve kız bana alıştı ve ..... abim nerede, onun yanına gidelim diye annesine söylüyor. Beni gördüğünde çığlık atıyor gülerek, yüzü gülüyor. İnsan kendi olduktan sonra her ortamda herkesten üstün olması olanaksız değildir neredeyse !

Kanka çok resmi konuşuyorsun amk ! Burada iş başvurusunda bulunmuyoruz. Cidden kendini kalıplara sığdırmışsın. Biraz içtenlikle konuş ki insan samimiyet bulsun sohbetinden. Bu forumda herkeste bundan görüyorum nedense. Sanırsın 50'lik teyzeler smurf hesap açmış ! Neyse sanırım daha yeni olgunlaşma dönemindesin umarım ki ileri de şu an'ı görüp gülüp geçip eğlenirsin benim gibi.
Anlıyorum seni ama yapacak bir şey yok bu platformda konuşma tarzım bu şekilde. Bir gün belki yüz yüze geliriz en kral taşşak muhabbetini çeviririz takılırız vs bu da kaderdir.

acilan set bana oldukca basarili geldi , belki de ben cok kotumserimdir , kendinden eminligin one cikmis burda

ayrica yukarida yapilan diyalog ne seviyeli gecmis oyle , yuzumde bi gulumseme olustu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8