Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha raporu vol bilmem kaç

Selamlar alphalar. Daha taze yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum.

Arkadaşımla AVM ye gittik. Mont falan bakıcam ben derken Starbucksa oturduk. Ben tabi daha önce çok gitmedim Starbucksa nasıl sipariş verilir falan bilmiyorum. Arkadaş sağolsun kurtardı beni bu durumdan :D.

Neyse kahvelerimizi aldık oturuyoruz, muhabbet ediyoruz. Mekan kız kaynıyor. Bi 5 dakika sonra arkadaşım dedi ki "kanka şurdaki kızlar bizi kesiyor". Dönüp baktım ki harbiden bizi kesiyorlar- Kızlar 3 kişi bu arada-. Durumdan emin olmak için bi 5 dakika kadar daha bekledim, bakışmalar devam etti tabii ki. Ben de gerekli analizlerimi yaptıktan sonra "ben gidiyorum seni çağırınca gel" dedim ve gittim kızların yanına.Hepsi birbirinden güzeldi beyler hangisini tavlasam bilemedim. Çektim bi sandalye ve izin istemeden oturdum.

+Merhaba kızlar.

-"Merhaba"

+Aldığım bir habere göre bizi kesiyormuşsunuz bakın arkadaşım rahatsız oldu orda .d

- Ne var yani bakmak yasak mı ?

+Gerçi siz de haklısınız çekici bir erkek görünce ister istemez bakıyorsunuz tabi anlıyorum.

-Hihihihi

+ Bu da tanışmak için güzel bahane oldu bu arada. Soldan sağa doğru isimlerinizi alayım.

Tek tek söylediler isimlerini.

+Tamamdır xxxxx benim adım da. ( Bunu söylerken avuç içimi havaya doğru kaldırdım. Hem selamlar gibi hem de dürüst görünmek için.)

+ Şimdi erkek arkadaşı olan var mı ? Varsa elini kaldırsın, ona göre tavlamaya devam edicem çünkü .d

Bi tanesi benim var dedi.

+Tamam o zaman sen elendin tavlamıycam seni. ( dedim ve diğer ikisine dönerek sizle devam edicem o zaman dedim.)

+ Ama önce arkadaşım gelsin. (Arkadaşımı çağırdım tanıştırdım kızlarla)

+ Şimdi benim elimde bi Mercedes anahtarı olsaydı, onu masaya koyup sizi tavlamaya çalışsaydım daha kolay olurdu heralde.

- Yoo alakası yok paradan etkilenmeyiz biz .d

+Ya bi sssik.. ( küfür etmedim tabi kestim burda)

+ Paradan etkilenmeyen kadın mı olur ya.

- Paradan etkileniriz tabi ama asıl önemli olan para değil adamlık bence.

+ Adamlık ne demek açar mısın biraz ?

- Ne bileyim hani sadakat demek, güven demek, bu anlatılmaz aslında hissediyoruz biz.

+Şahsen ben kız olsam ve elinde Mercedes anahtarı görsem bir erkeğin direk atlardım kucagına.

+Gerçi ben kız olsam orosbu olurdum da orası ayrı.

Baya bi güldüler burda.

-Anladık onu biz.d

+ Ya sizin içinizi biliyorum ben de .d, kız olmak nasıl bir duygu acaba.

+Anlatsanıza biraz.

- Anlatılmaz yaşanır .d

- Kız olmadan bilemezsin.

+Nasıl yani ben burda erkek olmak nasıl bir şey olduğunu anlatırım size ama 1.5 saat sürer.

- Biz de erkek olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyoruz anlatsana.

+ Erkek olmak nasıl bir şey anlatayım mı size. Şimdi bir kere daşaklarınız var.

Burda hepsi kahkaha attı 40 saniye falan .d. Sevgilim var diyen kız da arkadaşımla konuşuyordu bu arada ben diğer ikisiyle konuşuyordum. Neyse devam edeyim.

- Onu biliyoruz .d

+ Kafanız çok rahat oluyor mesela yaya yaya geziyorsunuz ortalıkta. Makyaj derdiniz yok, aynanın karşısında 3 saat vakit harcamıyorsunuz. Kız tavlamaya falan çıkıyoruz arada...

- Orası da belli oluyor .d

+ Falan filan işte.

-Hmmm

Saate baktım ve :

+Ooooo saat buçuk olmuş, kaçalım biz yavaştan.Arkadaşlarla pese gidicez. Gelmek isteyen varsa gelebilir.d

-Yok almayalım biz .d

+ Şimdi gitmeden önce numaralarınızı almam lazım ama.

Telefonu çıkardım açtım tuş kilidini baştaki kıza uzattım telefonu. "yok ben vermeyeyim dedi". Ben de "kaybettin şansını" dedim. Ortadaki kıza uzattım o yazdı telefonunu kaydettim sondaki kıza da "senin sevgilin var zaten ama numaranı verme potansiyelin yüksek yine de .d". dedim. Kız da "yok canım yanlış tahmin" dedi." İyi akşamlar kızlar" dedim ve ayrıldık arkadaşla.

Eveet genjjler. Çok zor değilmiş di mi ? İnanın bana tek mesele kızların yanına gidip muhabbet açmak ve RAHAT OLMAK. (En önemlisi bu). Kızların yanında rahat olduğum için ağzımı bozabiliyorum mesela. Bir şey diyemezler çünkü RAHATIM çok belli yani. Tam olarak Hank Moody kafasında düşünün beni. O sokakta gördüğünüz fiziği muhteşem olan kızlar var ya. Özellikle onlarla konuşun, inanın daha kolay onlardan numara almak, özgüveniniz de artıyor reddedildikçe. Neyse alphalar ayaküstü yazdım imlada falan sıkıntı olmuş olabilir.

Seviyorum hepinizi.

Bye.

yarısına kadar katlanabildim, hayal gücün baya kuvvetli.
Dikkat ettim de tüm saha raporu yazanlara aynı mesajı atıyorsun qwıudfgh. Asosyal bir yıkık olduğun için olabilir. Hayatında hiçbir kızla sokakta, kafede, barda iletişim de kurmamış olabilirsin. Yıkıklığını burada sergilemekten başka da bir bok yaptığını görmedim açıkcası...

Ya da yok qnq götümden salladım hepsini haklısın.

Bir kere zaten

Bir kere zaten bunun sorusunu da, cevabını da erkek vermiş belli oluyor. xD
Qnq bi bi yıkığa cevap yazdım senin için de geçerli yorma beni xd. Sizi de anlıyorum gerçi, hayatınızda "cool olchez len mq" "sistemi siqeyim moruq"kafasındasınız birçoğunuz ve açıkcası bunları yapmaya biraz g*t gerek .d Sizde o g*t olmadığı için başaramadığınız şeyleri bir başkası yapınca da böyle koyun gibi saldırıyorsunuz .s. Sidik yarıştırmak gibi olmasın da yanımda dursan çok küçük görünecek bir insansın. Bi de resimdeki sensen .d.

Şaka şaka lan rüyamda görüp yazıyorum.

Son düzenleme:
Qnq bi bi yıkığa cevap yazdım senin için de geçerli yorma beni xd. Sizi de anlıyorum gerçi, hayatınızda "cool olchez len mq" "sistemi siqeyim moruq"kafasındasınız birçoğunuz ve açıkcası bunları yapmaya biraz gt gerek .d Sizde o gt olmadığı için başaramadığınız şeyleri bir başkası yapınca da böyle koyun gibi saldırıyorsunuz .s. Sidik yarıştırmak gibi olmasın da yanımda dursan çok küçük görünecek bir insansın. Bi de resimdeki sensen .d.

Şaka şaka lan rüyamda görüp yazıyorum.
Yolcusun sen anlaşıldı.

şu başlığın altına bu kadar yıkıcı yorum yapmak niye? onu anlamış değilim, başlık sahibi arkadaşı gözlemlediniz mi bilmiyorum. büyük ihtimal de gözlemlemediniz, ona göre bu yorumu yapıyorum. size saçma gelen veya yapmak isteyip de yapamadığıniz bir şeyi görünce hemen bok atma sevdasına düşmenizi de anlamış değilim. ayrıca bu başlıkta anlatılanlar yalan bile olsa size olan zararını da çözmüş değilim. ilk yorumu yapan eleman the call me yiğit kardeşim, sana söylemek isterim ki kendini biraz düzeltmelisin, hayata biraz daha geniş ve yapıcı bakmalısın. senin yaptığın yorumlarda bir yapmaciklik hissediyorum, kendini bir gözden geçirmelisin. istersen bu eleştirimi dikkate alma, hatta sana karşı yapılmış bir saldırı olduğunu düşün ve bana küfür et.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8