Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

saha raporu

Kıza utangaç demişsin. Sonra ona kendi tabirinle neg olarak "Kısa olduğun için özgüvensizliğinden kaynaklanıyor olabilir." demişsin. Kızın özgüveni dediğin gibi düşükse bunu kafaya takıp evde morali bozulabilir. Ve bu arada kibar negler ve sebzelere bayılırım. Sonuçta karşımda olanlar Türk kızı neg atarken dikkat etmek lazım çünkü bizim kızların özgüveni düşük.

Kıza utangaç demişsin. Sonra ona kendi tabirinle neg olarak "Kısa olduğun için özgüvensizliğinden kaynaklanıyor olabilir." demişsin. Kızın özgüveni dediğin gibi düşükse bunu kafaya takıp evde morali bozulabilir. Ve bu arada kibar negler ve sebzelere bayılırım. Sonuçta karşımda olanlar Türk kızı neg atarken dikkat etmek lazım çünkü bizim kızların özgüveni düşük.
aslında tam tersi. Türk kızlarının özgüvenleri ve egoları tavan. Ama oyunu doğru oynarsan indirirsin egolarını. Ve emin ol kız bu lafımı kafasına taksa söylerdi bana. Şu ana kadar çok kişiye dedim bunu boyum uzun olduğu için. Birinden bile kötü tepki almadım. Yani buradan anlıyoruz ki önemli olan ne dediğin değil nasıl dediğin :)

dostum özgüvensizliğinden kaynaklanıyor kısmı muhabbetin samimiyetine güvenerek yaptığım bir şey o anı yaşamadan bunun kızda nasıl bir izlenim uyandıracağını bilemezsin. Ben bunu öngördüm ve gayet de olumlu tepki aldım. Bu lafa olumsuz tepki verecek olman senin problemin. Ki kız da saldırmak niyetinde olmadığımın farkındaydı zaten. Havalı olup neg atacağım diye ergen durumuna düşüyorsunuz??. Nasıl bir atmosfer hayal ettin acaba ben kızla konuşurken .Onu sadece cinsel obje olarak görüp en iyi benim, istediğimi söylerim kafasında olduğunu mu sandın?.. Ama şunu da inkar edemezsin ki, en azından benim gözlemlediğim kadarıyla boyu uzun olan erkekler kısalara göre daha özgüvenliler.Önemli olan boyu değil işlevi mesajı üzerinden duyar da kasma.Olayın ezilip büzülmeyle alakası da yok kişiden kişiye değişir o. Boyun uzun olunca çoğu kişi sana karşı kavgadan kaçınıyor zaten, geri kalan kısmı da internet üzerinden delikanlılık yapanlar:). Konu bulamayınca gerildiğimi nerden çıkardın bilmiyorum, ama ben "kendinden bahsedersin, o kendinden bahseder" olayını samimiyetsiz bulurum. Herkesle tamamiyle ciddi bir şekilde konuşup samimiyet kurmuyorsan bilemeyebilirsin. Muhtemelen beni, kızla konuşurken tamamen kasıntı ve kalıp cevaplar veren biri olarak hayal ettin. Kanıtlamak zorunda değilim ama dediğim gibi olayın gidişatına göre nasıl tepki vereceğini hesaplayabiliyorsun. Ben söylemeden benle alakalı bu gereksiz çıkarımlarını nasıl yaptığını merak ettim ama
Bu yazından anladığım kadarıyla, nirvana derecesinde bir egon var ve eleştiriye de açık olmadığın için herşeye uyduruk bir cevabın var.

Bu yazından anladığım kadarıyla, nirvana derecesinde bir egon var ve eleştiriye de açık olmadığın için herşeye uyduruk bir cevabın var.
Yapıcı eleştiriye açığım zaten. Yıkıcı eleştiriye kızıyorum bunun gibi. Benimle alakalı bi tarafınızdan uydurduğunuz saçma önyargılara kızıyorum sadece.
Yazından anladığım kadarıyla demişsin. Bi halt anlamamışsın demek ki tekrar oku

Konuşacak konu kalmadı olayı olmasa güzel aslında sonuca bakmak gerek.

Yapıcı eleştiriye açığım zaten. Yıkıcı eleştiriye kızıyorum bunun gibi. Benimle alakalı bi tarafınızdan uydurduğunuz saçma önyargılara kızıyorum sadece.
Yazından anladığım kadarıyla demişsin. Bi halt anlamamışsın demek ki tekrar oku
Okumaya değmez, Eziksin. ;)

Bu rapordan benim anladığım uzun boylu olman ve belki de yakışıklı olman sebebiyle hatun senden baya hoşlanmış.
Öncelikle hatun sana %70 dönmüş saçlarıyla oynamış.

Bu şekilde sürekli negi kovalayarak senden hoşlanan kızları sırf neg atacağım diye uzaklaştırırsın.Çünkü kız zaten senden hoşlanıyor böyle yaptığında kız bu çocuk benden çok iyi ben bunla birlikte olamam düşüncesine kapılabilir. Seni zaten havalı ve cool bulmuş her neyse..

Negi ne zaman kullan biliyor musun? Hatun sana karşı soğuk davranır,İLİ leri toplayamazsın, böyle havalı havalı takılır, sana laf sokmaya falan çalışır işte o zaman sende boy avantajını kullanırsın biraz eğilir "ne dedin anlayamadım sesin buraya gelmiyor" der p*ç bir şekilde sırıtırsın mesela gibi gibi..

Çok güzel bir örnek olmayabilir ama şuan da aklıma bu geldi. Neg dediğin budur.

Yoksa sana İLİ leri veren kızı niye itiyorsun aksine ortamı daha da samimileştirip kinoları arttırmak daha fazla yol almanı sağlar.

Yine de başarılı olmuş ve numarasını almışsın tebrikler..

Bu rapordan benim anladığım uzun boylu olman ve belki de yakışıklı olman sebebiyle hatun senden baya hoşlanmış.
Öncelikle hatun sana %70 dönmüş saçlarıyla oynamış.

Bu şekilde sürekli negi kovalayarak senden hoşlanan kızları sırf neg atacağım diye uzaklaştırırsın.Çünkü kız zaten senden hoşlanıyor böyle yaptığında kız bu çocuk benden çok iyi ben bunla birlikte olamam düşüncesine kapılabilir. Seni zaten havalı ve cool bulmuş her neyse..

Negi ne zaman kullan biliyor musun? Hatun sana karşı soğuk davranır,İLİ leri toplayamazsın, böyle havalı havalı takılır, sana laf sokmaya falan çalışır işte o zaman sende boy avantajını kullanırsın biraz eğilir "ne dedin anlayamadım sesin buraya gelmiyor" der p*ç bir şekilde sırıtırsın mesela gibi gibi..

Çok güzel bir örnek olmayabilir ama şuan da aklıma bu geldi. Neg dediğin budur.

Yoksa sana İLİ leri veren kızı niye itiyorsun aksine ortamı daha da samimileştirip kinoları arttırmak daha fazla yol almanı sağlar.

Yine de başarılı olmuş ve numarasını almışsın tebrikler..
Kanka negi bilinçli yapmıyorum aslında. O an aklıma geleni söylüyorum, artık alışkanlık olduğu için, aşırıya kaçmış olabilirim ama dediğim gibi kızın nabzına göre hareket ediyorum aslında sagol yorumun için

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8