Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SAHA TARZI OLAY

Beyler merhaba. Bu gün dershaneye başladım malum üniversite sınavı filan var. Dershane tam anlamıyla 9 temmuzda açılacağı için şuan sadece çalışmak için gidiyorum. Gittim dershaneye ama ilk defa gittiğim için içini tam bilmiyorum sadece kayıt sırasında az çok gördüm içini. Rehberlik hocasına nerede ders çalışabilirim diye sordum ve alt katta kütüphanede ders çalışabileceğimi söyledi. İndim aşağı girdim kütüphaneye. Kütüphane çok büyüktü ve öğle 2 filan olduğu için ramazandan ötürü pek fazla kişi yoktu köşede 2 kız vardı bi iki tane erkek vardı o kadar. Gittim direk oturacam baktım arka masaların üstü hep kitap dolu. Oturdum bir yere 5 dk sonra bi kaç erkek geldi arkaya oturdular. Ama çok fazla konuşuyorlardı sesli bir şekilde. Sonra 2 kız girdiler benim 1 sıra boşluk olacak şekilde yan tarafa oturdular. Zaten orda oturuyorlarmış çantaları filan hepsi ordaydı zaten ben bilmiyordum. Sonra baya kişi gelmeye başladı içeri dolmak üzereydi. Ama hala o erkek grubu konuşuyorlardı. 3 kişilerdi ve baya ses yapıyorlardı. Ben de arkama dönerek biraz sessiz olabilir misiniz burda kaç kişi var anlayamıyoruz bir şey dedim. Beyler ben bir 4 ay filan spora gittim baya vücutlu olduğum için güvendim kendime yoksa o kadar rahat konuşamazdım. Bir tanesi döndü ve tamam kardeşim sen işine bak filan dedi. Ben işime bakıyorum da siz bakmıyorsunuz gördüğüm kadarıyla dedim. Yanımdaki kız da sakin tamam ders çalışıyoruz filan dedi o arkadaki çocuklara. Sonra sustular. 1-2 Dk ya 3 ü de çıktı. Ben de fırsat bu fırsat dedim yandaki kızdan silgi istedim verdi. Sonra geri verirken arkadakiler her zaman mı böyle dedim. Arada oluyorlar öyle dedi. Hm artık olmazlar dedim güldüm o da güldü anlaşılan olmazlar dedi. Sonra hangi okulda okuduğunu filan sordum ama milleti rahatsız etmemek için baya fısıldayarak konuşuyoruz anlattı biraz. Ben de sesin gelmiyor tam numaranı ver mesaj olarak anlatırsın bunları dedim p*ç gülüşü attım. Yok yaa filan dedi güldü o da. Ama o yok yaa demesi hayır vermicem anlamında söylemedi piçliğine söyledi gibi hissettim. O yüzden devam ettim. Bu arada ben 12 o ise mezuna kalmıştı. Senin şimdi matematiğin de iyidir dedim öyle biraz daha kendimi kasmam lazım istediğim hedefe dedi ben de bana öğretirsen kendine de anlatmış olursun dedim. Çok mu kötü matematiğin dedi hayır da sen öğretirsen fena olmaz dedim. Tamam öğretirim dedi. İlk olarak 11 haneli sayılar ile başlamak güzel olmaz mı dedim ortama nazaran sesli güldü. Anlaşıldı ısrarcısın dedi yazdı not defterine numarasını. Biraz sohbetten sonra dersime döndüm. yaklaşık 45 dk sonra da kalktı görüşürüz dedi güldü gitti. Şimdi olay şu merak ettiğim..Ben vücuduma güvenerek o 3 kişiye atarlandım ya olay çıkmaz değil mi? :D ya korktuğumdan filan değil gelseler 3 ünü de haşat ederim. Hem haklı olduğum bir konuydu. Sadece olay çıksın istemiyorum yeni başladım çünkü. :D :D

Beyler isterseniz foto atayım da siz karar verin kavga filan çıkarsa sıkıntı olmasın dershaneye yeni geldim direk şutlanmayalım :D

Israr bence etmemeliydin arkani donup gitmeliydin bu bi test gibi sanki hatiliyomusun ip ve kediyi sen sanki ipi vermissin kedinin eline ama yinede cok basarili kiza hic neg attinmi

Israr bence etmemeliydin arkani donup gitmeliydin bu bi test gibi sanki hatiliyomusun ip ve kediyi sen sanki ipi vermissin kedinin eline ama yinede cok basarili kiza hic neg attinmi
Kanka ısrar etmedim sadece tekrar şansımı denedim mardin gibi bir yerde kızın ilk başta duraksaması numarasını vermemesi artık doğal gelmeye başladı bana o yüzden 2. defa şansımı deniyorum olmazsa bırakıyorum zaten buralar farklı biraz doğu tarafında oturanlar bilir. :D Hiç neg atmadım konuşabileceğimiz bir konu vardı zaten o arkadaki 3 dingil sayesinde.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8