Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SAHADA KORKMAK

Merhaba aranıza yeni katıldım ve bu ilk başlığım bir sorunumdan bahsetmek istiyorum kızlarla konuşmaktan utanıyorum galiba birazcık da korkuyorum :) bu korkumu nasıl yenebilirim 18 yaşına yeni girdim ve adam akıllı daha önce sevgilim falan olmadı önerilerinizi bekliyorum :D

Yapıcak bişey yok verebileceğm tek tavsiye sürekli üstüne gidip duyarsızlaşman yönünde git saçmala sonra ayaklarını götüne vura vura kaç ben böyle yapıyodum zamanla alışıyosun korku geçiyo

Kardeş ilk baş mağazalara git..
kıyafet almaya..şunun rengi ne bunun fiyatı ne
bu bana uyarmı yada sizin tavsiyeniz varmı
bir hafta dükkan dükkan gez erkek çalışanda olur konuş
yeterki konuşmaya başla korkma
tepki ölç kişisel tavır mimik ölç
Sonra sokakta kafede vs noktalarda sağlam ve ciddi bahanelerin olsun lafın arkasını getirecek kapasiteye ulaşana kadar milletle konuş..
Raporlarını burda paylaş..sorularını burdan sor..burdaki makaleleri oku diğer arkadaşların paylaşımlarını oku
Utanma Burda herkes kardeş..Kızlar da kalleş..Takma o kadar

Dostum öncelikle dişilere açılman ve onlardan olumsuz cevap alman Dünya'nın sonu değil korkma. Siktiri çekersin başka kız mı yok sanki ? Ayna karşısına geç ve jest ,mimik , beden dili hareketlerini çalış.Yatmadan önce ve sabah kalktığında kendine iyi telkinlerde bulun.Her şey tamam kızın karşısına çıkacaksın gözüne bir perde inebilir yapamam diyebilirsin ama asla unutma en fazla ne olabilir ? sadece yap.Düşünme aklındakileri direk aktar.Bunu da yapamıyorsun sabah kalk yürüyüş yap ve gördüğün herkese "Merhaba, nasılsınız, bu gün hava çok güzel değil mi gibi cümleler kur kısa konuşmalar yap erkek kız fark etmez zamanla alışırsın biraz daha sosyal olursun. Şimdilik bunlar senin için yeterli bunları yapmanı ve sonuçlarını buraya yazmanı istiyorum.

Merhaba aranıza yeni katıldım ve bu ilk başlığım bir sorunumdan bahsetmek istiyorum kızlarla konuşmaktan utanıyorum galiba birazcık da korkuyorum :) bu korkumu nasıl yenebilirim 18 yaşına yeni girdim ve adam akıllı daha önce sevgilim falan olmadı önerilerinizi bekliyorum :D
İlk olarak foruma hoşgeldin :d ikinci olarak sakın korkma korkacak hiçbişey yok saat sor yol sor sigara içiyorsan çakmak sor mağaza sor soracak birsürü şey var olumsuz tepkiler alacaksın sikleme en alfa adam en çok olumsuz tepki almış adamdır unutma,ben bu tür konuları bir yıldır okuyorum takip ediyorum en sonda da zaten açılır açılmaz haberim oldu ve bu forumda yazmaya başladım konu çok dağılmadan şunu söyleyim ben hiç sahaya çıkmadım ama ona rağmen kızların nasılda konuşmak için can attıklarını bakışlarından anlayabiliyorum ve bir hafta sonraki üniversite sınavımdan sonra başlayacam.Üçüncü olarakta eğer adanadaysan beraber başlarız,gelişim açık gelişime çık :D

• Beğen
Tepkiler: Jim
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8