• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Sahaya Çıkacaklar Baksın

Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
330
Beğeniler
144
Şehir
Diyarbakır
#1
Beyler sahadayken rahat edebilmeniz için kızlara karşı yaklaşım tarzı,beden dili ,yapılabilecek espriler vs. için Mesut TV ve Ege Fitness youtuber ların videolarını izleyebilirsiniz. Tabii orası yabancı ülke buraya göre katbekat daha rahat bu kız meseleleri ama yinede bi izleyin videoları.

Bunlar dışında elinde bu gibi video kaynakları olan varsa paylaşabilir yorumlarda ..
 
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
426
Beğeniler
196
Yaş
23
Şehir
Mardin
#2
Kızlara nah işareti çekmek işe yarayacak diyorsan mesut tv izliyebilirsiniz :( ege fitness iyidir ama bu konuda
 
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
442
Beğeniler
395
Yaş
20
Şehir
Eskişehir
#4
Türkiyede de belli şehirlerde terslenme oranı az. Gerçi karşıdaki kızın kültürüne göre değişir kız para avcısı bir kadınsa sende takım elbise giymediğin sürece o kadın tersliyecektir.

Bir insanın köpek korkusu varsa napar. Önce köpeğin yanında durabilmeyi öğrenir, sonra köpeğe dokunmayı öğrenir, daha sonra köpekten korkmamaya başlar. Ama köpeğe yaklaşırken bir canımız var. Köpek bizi ısırsa telafisi kolay kolay olmuyor. Köpeğe direk yaklaşıp ısırılsanız bir daha kolay kolay korkunuzu yenemeyebilirsiniz.

Aynı şey terslenme içinde geçerli siz direk sohbet etmeyi bilmeden kıza giderseniz terslenirseniz birde kafaya takan adamsanız korkunuzu yenmeniz zorlaşır.

Peki bir adamın terslenme korkusu varsa napıcak. Tabi ki yavaştan başlıyacak. Önce bakışmayı öğrenecek(dışarısı bu antrenman için biçilmiş kaftan). Sonra yaklaşmayı öğrenecek.Yaklaştıkça sohbet etmeyi öğrenecek.Sohbet etmeyi öğrendikçe kur yapmayı öğrenecek.Şimdi bakışmayı öğrenmeden adam gidip sohbet etmeye kalkarsa terslenir. Bu terslenme sizi korkunuzu yenmeniz yerine artırır ama adam kendini geliştirirse sohbet etmeyi öğrenipte terslenmişse işte bu adım sizin terslenme korkunuzu yenmenizi sağlar

rahat,özgüvenli,girişken,sempatik,komik,dalgacı,eleman köpek gibi yakışıklı bu arada onuda es geçmeyelim ama benim en çok dikkatimi çeken şey suratında eksilmez bi di caprio gülüşü var
Tipsiz bir insan gülümsese dahi çekici olur etraf gülmeyi bilmeyen adamlarla dolu.
 
Üst