Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sahaya Çıkıyorum Hiç Kız Bulamıyorum

Evet başlıktaki gibi sahaya çıkıyorum 1 2 saat geziniyorum ortalıkta hiç kız bulamıyorum küçük gelişmiş köy gibi bir yerde kalıyorum ama rahat kesim bulsamda serseri tiplerin taraflarında oldukları için gitmiyorum burada eli yüzü düzgün yani kısaca serserilerle takılmayan çok az sayıda kız var onlarıda dışarıda tekli ya da gruplu bulma olasiligi %3 filan birsey sabah cikip aksama kadar dursan zor bulursun ne yapabilirim (serserilerin tarafinda olanlarda normal olanlarda az bulunuyor disarida) birşey önerin

Küçük köy gibi yerlerde set açılmaz.Kısa süre içinde mimlenirsin.Set açmak istiyorsan büyükşehirlerden birine taşınman lazım.Böyle bir imkanın yoksa kızların bulunduğu sosyal ortamlara girip oradan yürümeye çalışacaksın

kızların bulunduğu sosyal ortamlar derken kafeler vb. yerleri mi bahsettin yoksa arkadaş çevresi olarak mı ?

Evet bir şekilde arkadaş ortamlarına girmen lazım yada dans kursu gibi doğal bir şekilde tanışabileceğin ortamlara girmen lazım

buyuk bir sehire tasinana kadar boyle yapacagim tesekkurler

Son düzenleme:
dostum bende aynı durumdayım Burdur gibi küçük şehirde yaşıyorum kızların %90 ı tanıdık o yüzden şehir dışına çıkmaya çalış orlarda geliştir kendini bende bir an önce üniye gidip orada gelişsem diye bekliyorum

Şu anlık şehir dışına çıkma imkanın olduğunu sanmıyorum. Bulunduğun yere yakın merkez gibi bir yer vardır insanların gezdiği mağzaların çok olduğu bir yer. Oraya git, bende istanbulda olduğum halde bulamıydum aklımı sikeyim geçen gün kız görmüştüm konuşmamıştım bilinç engeller üretebiliyor bu engeli aşmışsındır umarım :d

Şu anlık şehir dışına çıkma imkanın olduğunu sanmıyorum. Bulunduğun yere yakın merkez gibi bir yer vardır insanların gezdiği mağzaların çok olduğu bir yer. Oraya git, bende istanbulda olduğum halde bulamıydum aklımı sikeyim geçen gün kız görmüştüm konuşmamıştım bilinç engeller üretebiliyor bu engeli aşmışsındır umarım :d

bilirim o duyguyu az pişman etmedi bizi :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8