• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Sahaya Çıktım

Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
336
Beğeniler
169
Yaş
18
Şehir
Diyarbakır
#11
Tabii ki yapabilirsin ve hiçbir konuşmaya o kızı düşürmek veya telefon numarasını almak için başlama umursamaz ol sadece kendini eğlendirmek geliştirmek için konuş. Önemseme.
Eyvallah . Bundan sonra denk geldikçe hayatin her yerinde devam edecegim. Alisveris sokak park durum ve ortamin musait oldugu her yer
 
Katılım
27 Nisan 2018
Mesajlar
215
Beğeniler
119
Yaş
17
Şehir
İstanbul
#12
Reis güzel bir şey yapmışsın. Bende iki gün boyunca bir yabancı dil kursunun broşürlerini dağıttım. Üstümde onların tişörtü ve çantası vardı. elimde ise telefon numarası için liste vardı. 2 günde 90-100 kıza gitmişimdir, kimisi grup kimisi tekti. Genellikle egolarını hissedebiliyorum. Broşürü bile almıyorlar, kendilerini harbiden üstün görüyorlar. Bir arkadaşımla bu işi yapıyorduk. Arkadaşım konuştuğu herkese ısrar ediyordu. Ve bu şekilde baya bi kız numarası topladı. Ara sıra bana laf atıyordu. Numaraları alıyorum gibisinden. Ve bu benim moralimi bozmaya başladı. Hatta kafamın içinde tip konusu gene gündeme geldi. Daha sonra ben sadece kendime odaklanmaya başladım. Arkadaşımı umursamayacak, sadece numara almaya ve broşür dağıtmaya uğraşacaktım. Bir an boş kalmayıp, önüme gelen herkese gidecektim( tabi öncelik kızlarda). Daha sonra bende ısrar ede ede numara almaya başladım. Hatta bir kaç kızla( hatırlamıyorum bazıları gene grup, bazıları tek) gülüştüğümüz dahi oldu. Gittiğim kızların bir kısmı dediğim gibi egosu tavan yapmış, yüzünde gram mimik oynamayan or*spu çocuklarıydı. Tabi bunu gitmeden öğrenemiyosun. Bir kısmı ise güler yüzlü, söylediğim her şeye ister istemez sırıtıyorlardı. Numarasını alamayıp pes ettiklerime broşürü uzatıp '' bunu al bari, eline yapışmaz'' diye takılıyordum. Gerçi mimiklerimi ve söyleme tarzımı ayarlayamadım galiba tam hatırlamıyorum. Espirili bir dille söylemedim yani tam hatırlayamadım şimdi. Kızların bazıları ise onlara '' bir şey sorabilir miyim?, peki bana yardımcı olmak istermisiniz?'' tarzı sorularıma sırıtarak hayır deyip dinlemeye devam ettiler. Benim için güzel bir tecrübeydi iki gün boyunca toplam 40 kız numarası almışımdır.
 
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
96
Beğeniler
74
Yaş
17
Şehir
İstanbul
#13
Geç oldu ama :). Kız bayıltıyorlarmış dediğinde sohbet açmak için iyi fırsat olmuş aslında. "Beni görenler koklatmadan bayılırlar zaten" veya "Evet, öyle yapıyoruz. Hatta bunun için bu kattaki tüm kameraları 15 dakikalığına kapattırdık ve bu kattaki diğer kişilerin hepsi de figüran." diyebilirdin.
 
Üst