Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SAHAYA ÇIKTIM

Evet beyler dün oldu bu dün yazacaktım ama fırsat olmadı bu güne kısmetmiş. Neyse giriyorum konuya direk. Dün avm ye gittim orda kitap bakıyordum 2 tane kız vardı yanlarına gittim ve bana bir kaç kitap önerisinde bulunmalarını istedim. Hangi tür sevdiğimi sordular cevapladıkça bi kız aa bende seviyorum bu türü aşk romanları hiç bana göre değil filan dedi oradan muhabbete girdim yaklaşık bi 10 dk kitap baktık sonra seçtim bir tanesini daha doğrusu kıza seçtirttim. Kızdan numarasını istedim ''bitirdiğimde sana yazarım güzel miydi değil miydi'' diye p*ç gülüşü attım biraz tereddüt etti sanki ama sonra verdi numarasını diğer kız pek aklıma yatmadığı için nextledim direk zaten aynı anda 2 kızdan numarasını istesem absürt dururdu. Devam ettim tek başımaydım bide gittim sinema kısmına deadpool 2 için gitmiştim avm ye aslında ama gitmişken bi saha yapıyım dedim. Orda bi kız grubu vardı ve oturan 1 kız vardı galiba o kız da o gruba dahildi ama tek başına koltukta oturuyordu gittim yanına oturabilir miyim dedim olur dedi oturdum yanına kız grubunu göstererek seninle beraberler mi dedim evet dedi filmi seçemediler bir türlü tartışıyorlar dedi kız çok masum görünüyordu sen hangisine gitmek istiyorsun dedim bi film söyledi inanın aklımda değil çok merak eden olursa araştırırım. Neyse sen tek misin dedi evet film izlemeyi tek başımayken daha çok seviyorum rahatsız eden olmuyor filan dedim güldü öyle benim elimde de mısır cola filan vardı oruçlu değil misin dedi güldü bu gün deadpool için tutmadım filan dedim şakayla karışık sohbet ettik biraz hangi okula gidiyor filan öğrendim twitter istedim kullanmıyorum dedi tüh filan dedim instagram var mı peki dedim var dedi ama bu sefer de ben kullanmıyorum dedim şakayla karışık bi şekilde güldü o da . sms kesin vardır o zaman dedim ilk başta şaka yaptığımı sandı sonra ciddi misin sen dedi evet olamaz mı dedim şaşırdım dedi ee verecek misin dedim bilmem filan dedi deadpool u anlatırım sana dedim yine güldü olur dedi verdi. Ordan da ayrıldım filme girdim çıktım tekrar kızı gördüm ama bozmiyim diye yakınlaşmadım kıza eve gittim ordan. Yaklaşık 6 kıza yürümek istedim 2 sinin sevgilisi vardı 1 i vermedi bir şey 1 i twitter verdi 2 tane telefon verdi sonuç olarak diğerlerini de anlatırım da şuan pek vaktim yok bu kadar olsun soru varsa alabilirim. Bu arada niye oruç tutmadın len mq cılar gelmeden söyliyeyim herkesin kendi görüşüsü siktirin gidin aq :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8