Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sahte Anı Yerleştirme

Sahte Anı Yerleştirme

Sahte anı yerleştirme ile sizden nefret eden bir kadının nefretini aşka dönüştürebilir, onu kendinize bağlayabilir ve onunla istediğinizi yapabilirsiniz. Tıpkı İsa'nın suyu şaraba dönüştürdüğü gibi. Ancak İsa'nın aksine, bunları yapmak için Tanrı'nın oğlu olmanız gerekmeyecek.

Bir araştırma yapılıyor. Araştırmacılar, deneklere çocukken kuş konmazı çok sevdiklerini, yumurtayı ise hiç sevmediklerini hatta yediklerinde hastalandıklarını söyleyip onlara sahte anılar yüklüyor. Bir süre sonra denekler kuş konmaz yerken daha fazla keyif alıyor ve markette satılan bir kuş konmaz için daha fazla para harcıyor.
Yumurta yeme istekleri ise azalıyor ve yumurta yediklerinde hastalanmaya başlıyorlar.(Deneyi uzun bir süre önce okumuştum, yanlış aktardığım bir yer olabilir.)

Siz masürbasyon yapıp kızı hayal ederken, kızla ilgili hayaller kurarken aslında bu manipülasyonu kendinize uyguluyorsunuz. Beyniniz hayal ile gerçeği ayırt edemediği için bu anıları gerçek olarak algılıyor ve bir süre sonra kıza bağlanmaya başlıyorsunuz.

Psikoterapi, hipnoz, hayal ettirmek, rüya tabiri gibi yöntemler de bunu üzerine kuruludur aslında,

Bunu nasıl kullanacağımıza gelirsek, yetişkin bir birey 6-7 yaşından önceki anılarını hatırlamaz. Bu da o döneme ait hatıraların süpheli olduğu anlamına gelir. Bir anne; çocuğuna, sen küçükken kardeşini çok seviyordun, beraber yemek yiyordunuz, beraber ağlıyordunuz derse, çocuk hatırlamadığı için bu anıları doğru olarak kabul eder ve kardeşine daha fazla ilgi gösterip sevgi duymaya başlar.

Biraz daha teferruatlı olarak, sen 5 yaşındayken bacağını yılan ısırmıştı, zehri o kadar güçlüydü ki neredeyse bacağını kesmek zorunda kalıyorduk. Bu sahte anıyı bireye yüklemek, yılanlardan korkmasını sağlayacaktır.

Ben sadece temeli attım, kızlar üzerinde nasıl uygulayacağınız size kalmış.
Stay Alpha...

Bu nlp nin bir benzeri başka bir konuda daha vardı. Konuda sanırsam şöyle diyordu : Vantilatörün önünde durmak sizi hasta etmez, bir yerde vantilatörün önünde uzun süre durursanız hasta olacağınız söylenir, öyle kabul edersiniz ve hastalık kaçınılmazdır. Ne de olsa vantilatör hastalık saçmıyor :)
Faydalı konu kral ellerine sağlık x)

Örnek kullanım;
Sen beş yaşındayken benimle evlenmek istiyordun, böyle bana bakarken gözlerin parlıyordu shhdnahjans

Şaka bir yana güzel paylaşım sağolun.

Beynimizin hayal ile gerçeği ayırt edemediğini neredeyse hepimiz biliyoruz. Tcma yazısında bunu masturbasyon konusunda ele almıştı. Ben 5-6 sene önce ilk orda gördüm ve sonra doğruluğunu başka kaynaklardan teyit ettim. Aklıma takılan şu masturbasyon yaparken her seferinde farklı kızlar hayal etsek sokakta gördüğümüz kızlar mesela onların hepsiyle seks yapmış gibi özgüven hissedebilir miyiz? Bu konuda neler düşünüyorsun dostum?

Beynimizin hayal ile gerçeği ayırt edemediğini neredeyse hepimiz biliyoruz. Tcma yazısında bunu masturbasyon konusunda ele almıştı. Ben 5-6 sene önce ilk orda gördüm ve sonra doğruluğunu başka kaynaklardan teyit ettim. Aklıma takılan şu masturbasyon yaparken her seferinde farklı kızlar hayal etsek sokakta gördüğümüz kızlar mesela onların hepsiyle s*ks yapmış gibi özgüven hissedebilir miyiz? Bu konuda neler düşünüyorsun dostum?

Özgüven muhabbeti olmuyor kalkışma hiç.

Örnek kullanım;
Sen beş yaşındayken benimle evlenmek istiyordun, böyle bana bakarken gözlerin parlıyordu shhdnahjans

Şaka bir yana güzel paylaşım sağolun.
Ben genelde yeni bir kızla tanıştığımda; “seni hatırlıyorum daha önce göz göze gelmiştik, hayatının sonuna kadar benimle olmak istiyormuş gibi bir bakış atmıştın.” Tarzında bir şey söylüyorum hatta kız arkadaşlarına nasıl tanıştığımızı anlatırken yüklediğim sahte anıyı da gerçekmiş gibi anlatmıştı.

Beynimizin hayal ile gerçeği ayırt edemediğini neredeyse hepimiz biliyoruz. Tcma yazısında bunu masturbasyon konusunda ele almıştı. Ben 5-6 sene önce ilk orda gördüm ve sonra doğruluğunu başka kaynaklardan teyit ettim. Aklıma takılan şu masturbasyon yaparken her seferinde farklı kızlar hayal etsek sokakta gördüğümüz kızlar mesela onların hepsiyle s*ks yapmış gibi özgüven hissedebilir miyiz? Bu konuda neler düşünüyorsun dostum?
Şimdi sen, kendini kızlarla arası çok iyi olarak hayal edip, gerçek hayatta öyle olmazsan işe yaramaz.
Dövüş filmi izledikten sonra kardeşin üzerinde denemekle aynı etkiyi verir, bana göre.

Ben genelde yeni bir kızla tanıştığımda; “seni hatırlıyorum daha önce göz göze gelmiştik, hayatının sonuna kadar benimle olmak istiyormuş gibi bir bakış atmıştın.” Tarzında bir şey söylüyorum hatta kız arkadaşlarına nasıl tanıştığımızı anlatırken yüklediğim sahte anıyı da gerçekmiş gibi anlatmıştı.

Hangi NLP kitaplarını okudun kanka, güzel taktiklerin var.

Bu nlp nin bir benzeri başka bir konuda daha vardı. Konuda sanırsam şöyle diyordu : Vantilatörün önünde durmak sizi hasta etmez, bir yerde vantilatörün önünde uzun süre durursanız hasta olacağınız söylenir, öyle kabul edersiniz ve hastalık kaçınılmazdır. Ne de olsa vantilatör hastalık saçmıyor :)
Faydalı konu kral ellerine sağlık x)
Gece modu kullanmayanlar çıldırıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8