Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sakal/Bıyık

Beyler sakal ve bıyığı artırmak için bakım tavsiyeleriniz nelerdir?

Sakal ve bıyık dedin yarama tuz bastın. Ben rezervasyonumu alayım şuraya. Sakalsız bıyıksız yakışıyorsa çıksın diye uğraşmaya çalışma akışına bırak. Ha yakışmıyorsa sarımsak işe yarıyor kokusuna katlanabilirsen ne ala. Sakal serumları var bir tanıdığım kullandı köselikten kurtulup el-kaide militanına döndü. Gerçekten kullanmayı düşünüyorsan kullandığı markayı öğrenebilirim.

Eğer çok seyrekse %5lik minoksidil çözeltisi kullanabilirsin. Günde 2 kere 5 püskürtme şeklinde kullanılıyor ama doktora danışmadan kullanma :)

@Jim saça da faydası olur mu gitmediğim doktor kalmadı hepsi ayrı ilaç veriyor hiçbir boka yaramıyor. Yanlar çok seyreldi yanlara kullanmalık bir şeyler arıyorum. Sarımsak işe yarıyor ama kokusu leş. Gitmiyor 1 2 ay iğreniyorum

@Jim saça da faydası olur mu gitmediğim doktor kalmadı hepsi ayrı ilaç veriyor hiçbir boka yaramıyor. Yanlar çok seyreldi yanlara kullanmalık bir şeyler arıyorum. Sarımsak işe yarıyor ama kokusu leş. Gitmiyor 1 2 ay iğreniyorum
Aslen saç ilacı zaten.Ben de androvium %5 kullanıyorum (etkin maddesi minoxidil) tepeden dökülme olduğu için dermatoloji hocam önerdi. Ben etkisini gördüm. Ama ilacı 2 ay kullanmadan işe yaramıyor dememen lazım. İlk 2 ay minyatürleşmiş saçları döküyor sonra çıkarmaya başlıyor. Bir de finasteride var ama o biraz tartışmalı bir ilaç kalıcı olabilecek yan etkileri var. Biraz araştır belki risk almak isteyebilirsin ama önermem ben.

Sakal ve bıyık dedin yarama tuz bastın. Ben rezervasyonumu alayım şuraya. Sakalsız bıyıksız yakışıyorsa çıksın diye uğraşmaya çalışma akışına bırak. Ha yakışmıyorsa sarımsak işe yarıyor kokusuna katlanabilirsen ne ala. Sakal serumları var bir tanıdığım kullandı köselikten kurtulup el-kaide militanına döndü. Gerçekten kullanmayı düşünüyorsan kullandığı markayı öğrenebilirim.
bana yazarmısın markayı dostum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8