• Forumda soru soracağınız zaman sadece Soru-Cevap kategorisine konu açmalısınız. Soru-Cevap kategorisi harici kategorilere soru sormak için konu açan kişiler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Sana ne söylenirse “o” olursun

Philliscan

Üye
Evet tamamiyle olay bu.
Ben yay burcuyum ve 15 özelliğin 13 ünü taşıyorum.
Peki bunun sebebi gerçekten yıldızların evrendeki dizilimi mi? Hadi oradan adamım .)
Yüz yıllardır yay burçlarına gezmeyi seven,dışa dönük,patavatsız,zeki ve bilgili dediler.

Aslanlara egoist ve narsist dediler.

Akreplere s*ks düşkünü dediler.

Bunu o kadar çok yerde söylediler ki, o kadar çok kafanıza soktular ki, siz artık ona dönüşmeye başladınız.

Bütün olay bundan ibaret.
İnsanların size *kendi içinden gelerek* söylediği şeyler oluyorsunuz.
Bu şey gibi değil; “kanka bana her gün sen çok özgüvenli birisin de”
Hayır.. tamamen kendi sorumluluğu ve düşüncesi ile söylerse ona dönüşürsün. (daha hızlı olur)
Bu yüzden insanlarda gerçekten olmak istediğin kişinin etkisini bırakın ve sizi istediğiniz kişiymişsiniz gibi övsünler.

Bilincinizde bırakacağı etki inanılmazdır.
Unutmayın - olana kadar öyleymiş gibi davran -
Beynini zor kandırırsın, ama kandırmayı bilirsen her şeyi yaparsın :)

demasaya

Üye
Dediklerine katılıyorum ders çalışma şevki kazanmak için vs. telefonda saliselik sübliminal gösteren bir program kullanmıştım. Ciddi anlamda faydasını gördüm.

Betaboy

Üye
Bu konuda çevrenin de etkisi büyük dostum. Ağır abilerin olduğu ortamlarda takılırsan farkında olmadan ağır abi gibi takılmaya başlarsın.
Ya da sosyetik insanlarla takılırsan ister istemez onlar gibi daha modern,kalitesine değilde pahalılığına,markasına önem veren bir insan gibi takılmaya başlarsın. Bunu da sözel değilde davranış şekli olarak ele almak daha doğru olur.

Evet tamamiyle olay bu.
Ben yay burcuyum ve 15 özelliğin 13 ünü taşıyorum.
Peki bunun sebebi gerçekten yıldızların evrendeki dizilimi mi? Hadi oradan adamım .)
Yüz yıllardır yay burçlarına gezmeyi seven,dışa dönük,patavatsız,zeki ve bilgili dediler.

Aslanlara egoist ve narsist dediler.

Akreplere s*ks düşkünü dediler.

Bunu o kadar çok yerde söylediler ki, o kadar çok kafanıza soktular ki, siz artık ona dönüşmeye başladınız.

Bütün olay bundan ibaret.
İnsanların size *kendi içinden gelerek* söylediği şeyler oluyorsunuz.
Bu şey gibi değil; “kanka bana her gün sen çok özgüvenli birisin de”
Hayır.. tamamen kendi sorumluluğu ve düşüncesi ile söylerse ona dönüşürsün. (daha hızlı olur)
Bu yüzden insanlarda gerçekten olmak istediğin kişinin etkisini bırakın ve sizi istediğiniz kişiymişsiniz gibi övsünler.

Bilincinizde bırakacağı etki inanılmazdır.
Unutmayın - olana kadar öyleymiş gibi davran -
Beynini zor kandırırsın, ama kandırmayı bilirsen her şeyi yaparsın :)
Şükür ki akrepim 😂😜