Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sanaldan açılış yapma

Merhaba arkadaşlar işlerim gereği fazla aktif takılamıyorum normalde açılış yapabilen bir insanım ama bu sefer açılış yapmak istediğim kişi kız kankamın arkadaşı ve böyle bir durumda nasıl açılış yapacağıma karar veremiyorum normalde sanaldan açılış yapma sıkıntılı böyle bir durumda iyice sıkıntılı oluyor önerilerinizi bekliyorum

Reis sanaldan açılış yapma sana karşı ilgisi olsa bile kaybedersin, hatta açılış yapman aptallık. Sen aslansın karar verir uygularsın onunla sevgili olmak için açılış yapıp onay beklemen bir işe yaramaz. Eğer biraz fikir almak istersen özele gel.

Sanaldan yapma seni ezikgçsteriri , kankanı ve onu davet et kahveye takılın felan, sonra kankana buluşmadan sonra de arkadaşın tatlı birisi, kankan da zaten yetiştirir arkadaşına, arkadaşının niyeti varsa olur

Burayı okumayı unutup elime yüzüme bulaştırdım kız normalde soğuk birisiydi sanalda da aynı gibi daha sonra başka bir story'sen yazmayı deniyecem olmazsa go next artık

Sanaldan yapma seni ezikgçsteriri , kankanı ve onu davet et kahveye takılın felan, sonra kankana buluşmadan sonra de arkadaşın tatlı birisi, kankan da zaten yetiştirir arkadaşına, arkadaşının niyeti varsa olur
Kankam ama kız kankam bu konularda ayağımı kaydırmaya çalışıyor içgüdüsel olarak kanser olucam bu gidişle

İnstagramdan diyorsan hikayelerine yanıt vermek en ideali diye düşünüyorum ben.
Çünkü öbür türlü normal hayattaki gibi hava da sıcak ya falan yazarsan direk “hayırdır amk?” Olur kız en güzeli attığı bir hikayeye göre onunla alakalı espri ile başlamak falan.
Öyle yaptım ama yaratıcı olamadım ani hareket eden biriydim ve saçma bir giriş oldu

Gülmeyin lütfen insan sevdiği insanın karşında tüm bildiklerini unutuyor tam alfa değilim sonuçta :( IMG_20180623_181037.jpg (tavsiye alabilirim ama)

Şuan sabredip beklemek yerine mantıksız girişi yapmayı tercih ettiğim için deliler gibi pişmanım benim gibileri için ders olsun bu gönderi

peki demeseydin bence yürütürdün. hani saçma olurdu ama iki mesaj sonra yine toplardın.
Şimdilik çekiliyorum hep öyle yaparım denizaltı taktiği torpidoyu at suya dal tabikide iyi bir yöntem değil

Edit saat 18:31: Geri çekilme olayında işler aslında biraz karışık dinlemek isteyen olursa anlatırım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8