Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çekim Yasası Yalanı..

Ahaha komiksin dostum. Anlat 33 yaşına kadar neler yaptın aydınlat da yol göster şu küçük kardeşlerine..

Yok senin kadar değil, umarım benim yaşıma geldiğinde hâlâ böyle bir mavi haplı, kendini başkalarının (toplumun genel kabullerine göre) ayarlayan bir ezik olmazsın.

Yok senin kadar değil, umarım benim yaşıma geldiğinde hâlâ böyle bir mavi haplı, kendini başkalarının (toplumun genel kabullerine göre) ayarlayan bir ezik olmazsın.
Mavi haplı ? asdfsdfgfdhd. Birader yattığım kız sayısı 6 ne mavi hapından bahsediyorsun ? Evlenip yeni canlılar dünyaya getirmek doğa kanunu mavi hap değil. Torbacın iyiymiş hayırlı uçuşlar...

Mavi haplı ? asdfsdfgfdhd. Birader yattığım kız sayısı 6 ne mavi hapından bahsediyorsun ? Evlenip yeni canlılar dünyaya getirmek doğa kanunu mavi hap değil. Torbacın iyiymiş hayırlı uçuşlar...

Madalyanı pahalılıktan altın yaptıramadık, gümüşle idare edersin artık :)

EN KISA ŞEKİLDE ANLATIYORUM.

Şimdi negatif-pozitif etkiyi unutun, 2 tane mıknatıs düşünün. Ben bunları yan yana getirmeye başladığım zaman otomatik olarak kendilerini birbirine çekmeye başlayacak.

Şuan gördüğün,duyduğun,hissettiğin, hissedemediğin , göremediğin, bilmediğin her şey atomlardan oluşuyor. ve aynı tür atomlar birbirine yaklaşır.
Şimdi senin bu teorin çürür neden mi?
En kötü örneği vereyim, neden seninle aynı fikirdeki insanlara daha yakın olursun? Düşün bunu istersen :)

Çekim yasası diye bir şey var, ama o kadar kafaya takılacak bir şey değil. Çekim yasası sayesinde başaracağım, yada çekim yasası olmadan başaramam tarzı şeylerin doğru olmadığını düşünmekteyim.

Ama önce sen inanacaksın, çekim yasası yüzünden değil, inanman gerektiği için.
Sen inanmazsan, kimse inanmaz :)
Ben zaten inanıyorum diyorsanız, gereksiz ve saçma yorumlarınızı-teorilerinizi bir kenara bırakmalısın.
Bilimsel makaleleri önümüze getirin, hak verelim. Ama çocukça tartışmalara girip, gelişmemiş zihin yapısıyla oluşturduğunuz kelimelerle miğdemi bulandırıyorsunuz. Benden hepiniz büyük olabilirsiniz ama kendinizi geliştirmeyi unutuyorsunuz.

Ayrıca, Başlığı açan @Betaboy böyle bir başlık açılmaz. Kesin tanılar koyamazsın.
Bu bir inanç meselesidir, doğru başlık "Çekim yasasına inanmıyorum". İnsan gibi yaşadığın tecrübeleri gösterirsin, bizde deriz ki.

"Evet @Betaboy haklısın, senin hayatında çekim yasasına hiç rastlanmıyor. Ama ben 15-16 ve 17 yaşlarımda kurduğum şirketleri çekim yasasına borçluyum. İnancımın kuvvetine borçluyum, o zamanlar çekim yasasından haberim bile yoktu fakat yeni yeni anlıyorum" diye güzel bir yorum yapabilirim.

Çoğu yorumu okumadım, açıkçası okumayı da düşünmüyorum.

@Godless-Alpha yönetici ve bir abim olarak senden bir şey istiyorum, artık kitleyi sınırlamanın vakti gelmedi mi?
Önerdiğin Dil kitabını çok az kişi okumuştur eminim, disiplin saygı ve sevgiyi kendi aramızda gösteremezsek buranın hiç bir anlamı kalmaz bence. Değişimi yanlış anlayan arkadaşlar için ağır cezalar verilmeli.

@Godless-Alpha yönetici ve bir abim olarak senden bir şey istiyorum, artık kitleyi sınırlamanın vakti gelmedi mi?
Önerdiğin Dil kitabını çok az kişi okumuştur eminim, disiplin saygı ve sevgiyi kendi aramızda gösteremezsek buranın hiç bir anlamı kalmaz bence. Değişimi yanlış anlayan arkadaşlar için ağır cezalar verilmeli.

Bu mesajın altına imzamı altına atabilirim, yukarıdaki tartışmaya bizzat taraf olmama rağmen, ki zaten tepkim de, sürekli önüne gelene hakaret edip, forumda ikilik çıkaranlaraydı, inşaALLAH, , kim olduğuna bakılmaksızın (bu ben bile olsam), forumda düzeni bozanlara yaptırım gelir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8