• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sapyoseksüel Kız

Red Floyd

Üye
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi wp den bir kızla konuşuyorum şu anlık tatildeyim, kendisi sapyoseksüel ve tipten çok entel bilgiler hoşuna gidiyor. Kültür ve zeka onun için en ön planda. Sevgilisinden birkaç gün önce ayrıldı ve uzun bir süre sevgili yapmak istemiyor sanırım. Baya bi konuşmamız oldu klasik laf arası friendzone dolapları yedim dostum bilmem ne. Böyle bir karar almasak senle eğlenirdik falan dedim arkadaşken de eğlenebiliriz falan dedi. Şimdi bakın arkadaşlar bu tür kızları bildiğim kadarıyla elde etmek çok zor. İnanın bana nargile dumanı çekip hikayeye atan iyi görünümlü kızlar bile daha kolay. Ancak hoşlantı olmamasına rağmen bu kız tipini de elde etmek ve öğrenmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Mrx

Üye
Kankacim sapyoseksüel ise ayrıntılar çok önemli.
Sherlock falan izle mesela sonra da ayrıntılara dikkat et, aptalca espri yapma kız senden hoşlanacaktır.
Bir de ustası olduğun bir konu varsa hafif hafif o taraflardan konuşursan yine hoşuna gidecektir sanırım

Red Floyd

Üye
Kankacim sapyoseksüel ise ayrıntılar çok önemli.
Sherlock falan izle mesela sonra da ayrıntılara dikkat et, aptalca espri yapma kız senden hoşlanacaktır.
Bir de ustası olduğun bir konu varsa hafif hafif o taraflardan konuşursan yine hoşuna gidecektir sanırım
Yani friendzone yemişken devam mı etmeliyim? Kendimi geri çekme gibi bir hareket yapmamalı mıyım?

aga bu saçmalıklara kanma
biz ne sapyoseksueller gördük
ne veganlar gördük
ne feministler gördük
ne lgbtçiler gördük
alayının amacı marjinal gözükmek
bakma sen sapyoseksuel mapyoseksuel dediklerine palavra bunlar evrimde yeri yok bunların
yani demek istiyor ki hem ağzı laf yapsın erkeğin hem yakısıklı olsun az cok hem de az kültürü olsun diyor direkt zekaya bakmıyor yani
ve en kolay kız grubudur bu yukarıda saydıklarım

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Bakın arkadaşlar;
Çoğunuz olayı anlamamış..
Çekicilik nasıl oluşuyor biliyor musunuz?
Siz beklenti içinde olmadığınızda..
Yani ben bu kızı etkilemeliyim diye düşündüğünüzde ne oluyor?
Beta davranışlar - Friendzone..
Mevcut bilgi seviyen yetmiyorsa olmaz dostum.
Kendini zorlama..
Ben sana padişahsın ülkeyi yönet desem; Yönetim hakkında bir şey bilmiyorsan kimse seni dinlemez.
Olay bundan ibaret.. Kıza zaman yatıracağına kendine yatır ve geliştir kendini..
Bunu sadece sana değil forumdaki tüm üyelere yazdım..