• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Scream Of Silence Deneyimler (3)

Tekrar merhabalar uzun süredir yazamıyorum çok ağır bir fitness ve diyet programına girdim bunlar derslerle ve sosyal aktivitelerle de birlikte olunca çok da yazma fırsatım olmadı.Serimizin 3. kısmıyla devam edelim ..

Yer : Fen Edebiyat Fakültesi
Zaman: Herhangi bir ders öncesi (Sanırım Maple idi )

Dersi alttan aldığım için derste devam zorunluluğu yoktu ve ben derse 2 aydır ilk defa geliyordum.Dersin notlarını birinden bulmam gerekiyordu ve ben alt sınıflardan kimseyi tanımıyordum.Hem cinsimden kolayca isteyebilirdim(karşı cinsten istemek de zor değil tabi ki aynı şey) ama işi biraz eğlenceli bir hale getirmek istedim. Çevreme baktığımda kumral 10/7 lik uzun boylu bir hatun sınıfın en güzel kızı gibi duruyordu.Yanında da kapalı bir arkadaşı vardı.Evet notları ondan isteyecektim ...
Ben : S.O.S 10/7 lik kız:7 Kapalı kız :K

Ellerimi onların oturduğu sıranın üzerine koyarak kıza doğru eğildim .Zaten o da bakınca göz göze gelmiş olduk.
S.O.S: Merhaba ben bu dersi alttan alıyorum ve derslerim çakıştığı için hiç bir derse gelemedim.Notları aldıysanız veya bulabileceğiniz bir yer varsa benle de paylaşır mısınız ? Bu arada Ben S.O.S .(Dedim ve ikisine de elimi uzattım onlar da isimlerini söylediler ve tanıştık.)
7:Tabi biz not tuttuk sana da verebiliriz tabi sen de üstteki dersler hakkında bize bazı ipuçları verirsen :)
S.O.S: Tabi neden olmasın hocalarla aram çok iyidir zaten benle takılırsanız okulunuz en az 2 sene kesin uzar .(Karşılıklı gülüşmeler :) )
S.O.S: Ben sana numaramı vereyim bir yerde buluşup fotokopileri çektiririz o zaman :)
7.Tabi olur .

Notları biraz erken almam lazımdı diğer arkadaşlara da dağıtacaktım o yüzden o akşam kızla görüşmem gerekiyıordu.;Mesaj attım arkadaşlarıylaymış ama 2 saat sonra görüşebileceğimizi söyledi ben de okeyledim.Notları çektirdikten sonra bir kafeye oturduk.

S.O.S : Sen her dersine gittin sanırım bu adamın ?
7: Evet sayılır seviyorum bu hocayı iyi anlatıyo.
S.O.S: Sen de iyi anlatır mısın ?
7: Neyi dersi mi ?
S.O.S : Evet benim de iyi bir öğretmene ihtiyacım olabilir hiç gelemedim derslere biliyosun :)
7: Hmm bilmem ki diğer çalışacak derslerim de var aslında Vakit bulabilir miyim acaba ?
S.O.S:Merak etme çok akıllı uslu bir öğrenciyimdir anlarım hemen ;)
7:Hmm belli oluyo okulu uzatmandan.
S.O.S: Bak kendi ağzınla diyosun yardım etmeyecek misin gerçekten ?
7: Tamam yarın çalışalım ama dediğin kadar uslu değilsen bozuşuruz :)
S.O.S: Yok yok merak etme ;)

Yarım saat daha havadan sudan muhabbet ettik sonra kalktık ben onu evine bıraktım .Diğer sabah mesaj attım

S.O.S: Günaydın örtmenim :)
7: Günaydın tembel öğrenci bu saatte mi uyandın .
S.O.S: Yoo belki en uyuyosundur diye düşündüm yoksa mesaj atmamı mı bekliyosun sabahtan beri ;)
7: Hı hı hatta hiç uyumadım heyecandan sana ders çalıştırıcam diye :D
S.O.S: İnanırım valla bu fırsat kimsenin ayağına gelmez ;)
7: Görücez görücez hadi gelmiyo musun ?
S.O.S:Kahvemi hazırla 10 dk ya ordayım.(Öğrenci yerleş,mi olduğundan evler yakın)

Kızın evine gittiğimde her zamanki gibi kendi evimin rahatlığında oturdum salonda ve kahvemi bekliyodum.Kahveler geldi ve kız karşıma oturması gerekirken yanıma oturmayı tercih etti hem de baya yakınıma.(Ağır bir İLİ :) )) O an işimin çok kolay olacağını anlamıştım. Ve hemen harekete geçtim.

S.O.S: (Saçlarına dokunarak) Saçların doğal mı yoksa boya mı çok hacimli duruyolar .
7: Doğal.
S.O.S: Tabi her şeyin doğalı daha iyidir.Kadının da ;)
7: Ama burnumu yaptırdım.
S.O.S: Başka yapay olan yerlerin var mı ? (Göğüslerine bakarak) ;))
7:(Omzuma vurarak ve baya cilveli) Haaayııırr saçmalama sadece burnum .
S.O.S: Bilemicem şu an pek inandırıcı gelmedi görmeden inanmam ;)
7:(Tişörtün üstünden hafifçe göstererek) Bak bakalım var mıymış silikon ?
S.O.S: Yok yok da senle bir oyun oynayalım.Eğer kaç beden göğüslerin olduğunu bilirsem tişörtü çıkaracaksın tamam mı ? (Beden bilmeden üstüme tanımam ;) ))
7: Aa erkekler hayatta bilemez peki bilemezsen ?
S.O.S: Bilemezsem sana künefe ısmarlıcam.(Muhabbet ederken çok sevdiğini söylemişti.)
7:Vovv Tamam anlaştık :)
S.O.S:Bir daha şöyle bir görebilir miyim emin olmam lazım da ;)
7:(Yine tişörtü sıyırarak ama bu sefer daha fazla) 3 saniyen var .
S.O.S:85
7:Emin misin bak değiştirtmem .
S.O.S: Hiç bu kadar emin olmamıştım.
7:(Şak diye çıkardı tişörtü sütyeniyle burun buruna kaldım) Doğru ee ben sütyenle oturcam mı böyle ?
S.O.S:Haa onu da çıkarmak istiyosun yani olurrr ;)
7:Ahahah bedenini bildiğine göre onu çıkartmayı da bilirsin sen ;)
S.O.S: E heraldeaz staj yapmadık ;)
deyip sütyeni de çıkardım.Gerisi malumunuz ;)

Son düzenleme:
Tekrar merhabalar uzun süredir yazamıyorum çok ağır bir fitness ve diyet programına girdim bunlar derslerle ve sosyal aktivitelerle de birlikte olunca çok da yazma fırsatım olmadı.Serimizin 3. kısmıyla devam edelim ..

Yer : Fen Edebiyat Fakültesi
Zaman: Herhangi bir ders öncesi (Sanırım Maple idi )

Dersi alttan aldığım için derste devam zorunluluğu yoktu ve ben derse 2 aydır ilk defa geliyordum.Dersin notlarını birinden bulmam gerekiyordu ve ben alt sınıflardan kimseyi tanımıyordum.Hem cinsimden kolayca isteyebilirdim(karşı cinsten istemek de zor değil tabi ki aynı şey) ama işi biraz eğlenceli bir hale getirmek istedim. Çevreme baktığımda kumral 10/7 lik uzun boylu bir hatun sınıfın en güzel kızı gibi duruyordu.Yanında da kapalı bir arkadaşı vardı.Evet notları ondan isteyecektim ...
Ben : S.O.S 10/7 lik kız:7 Kapalı kız :K

Ellerimi onların oturduğu sıranın üzerine koyarak kıza doğru eğildim .Zaten o da bakınca göz göze gelmiş olduk.
S.O.S: Merhaba ben bu dersi alttan alıyorum ve derslerim çakıştığı için hiç bir derse gelemedim.Notları aldıysanız veya bulabileceğiniz bir yer varsa benle de paylaşır mısınız ? Bu arada Ben S.O.S .(Dedim ve ikisine de elimi uzattım onlar da isimlerini söylediler ve tanıştık.)
7:Tabi biz not tuttuk sana da verebiliriz tabi sen de üstteki dersler hakkında bize bazı ipuçları verirsen :)
S.O.S: Tabi neden olmasın hocalarla aram çok iyidir zaten benle takılırsanız okulunuz en az 2 sene kesin uzar .(Karşılıklı gülüşmeler :) )
S.O.S: Ben sana numaramı vereyim bir yerde buluşup fotokopileri çektiririz o zaman :)
7.Tabi olur .

Notları biraz erken almam lazımdı diğer arkadaşlara da dağıtacaktım o yüzden o akşam kızla görüşmem gerekiyıordu.;Mesaj attım arkadaşlarıylaymış ama 2 saat sonra görüşebileceğimizi söyledi ben de okeyledim.Notları çektirdikten sonra bir kafeye oturduk.

S.O.S : Sen her dersine gittin sanırım bu adamın ?
7: Evet sayılır seviyorum bu hocayı iyi anlatıyo.
S.O.S: Sen de iyi anlatır mısın ?
7: Neyi dersi mi ?
S.O.S : Evet benim de iyi bir öğretmene ihtiyacım olabilir hiç gelemedim derslere biliyosun :)
7: Hmm bilmem ki diğer çalışacak derslerim de var aslında Vakit bulabilir miyim acaba ?
S.O.S:Merak etme çok akıllı uslu bir öğrenciyimdir anlarım hemen ;)
7:Hmm belli oluyo okulu uzatmandan.
S.O.S: Bak kendi ağzınla diyosun yardım etmeyecek misin gerçekten ?
7: Tamam yarın çalışalım ama dediğin kadar uslu değilsen bozuşuruz :)
S.O.S: Yok yok merak etme ;)

Yarım saat daha havadan sudan muhabbet ettik sonra kalktık ben onu evine bıraktım .Diğer sabah mesaj attım

S.O.S: Günaydın örtmenim :)
7: Günaydın tembel öğrenci bu saatte mi uyandın .
S.O.S: Yoo belki en uyuyosundur diye düşündüm yoksa mesaj atmamı mı bekliyosun sabahtan beri ;)
7: Hı hı hatta hiç uyumadım heyecandan sana ders çalıştırıcam diye :D
S.O.S: İnanırım valla bu fırsat kimsenin ayağına gelmez ;)
7: Görücez görücez hadi gelmiyo musun ?
S.O.S:Kahvemi hazırla 10 dk ya ordayım.(Öğrenci yerleş,mi olduğundan evler yakın)

Kızın evine gittiğimde her zamanki gibi kendi evimin rahatlığında oturdum salonda ve kahvemi bekliyodum.Kahveler geldi ve kız karşıma oturması gerekirken yanıma oturmayı tercih etti hem de baya yakınıma.(Ağır bir İLİ :) )) O an işimin çok kolay olacağını anlamıştım. Ve hemen harekete geçtim.

S.O.S: (Saçlarına dokunarak) Saçların doğal mı yoksa boya mı çok hacimli duruyolar .
7: Doğal.
S.O.S: Tabi her şeyin doğalı daha iyidir.Kadının da ;)
7: Ama burnumu yaptırdım.
S.O.S: Başka yapay olan yerlerin var mı ? (Göğüslerine bakarak) ;))
7:(Omzuma vurarak ve baya cilveli) Haaayııırr saçmalama sadece burnum .
S.O.S: Bilemicem şu an pek inandırıcı gelmedi görmeden inanmam ;)
7:(Tişörtün üstünden hafifçe göstererek) Bak bakalım var mıymış silikon ?
S.O.S: Yok yok da senle bir oyun oynayalım.Eğer kaç beden göğüslerin olduğunu bilirsem tişörtü çıkaracaksın tamam mı ? (Beden bilmeden üstüme tanımam ;) ))
7: Aa erkekler hayatta bilemez peki bilemezsen ?
S.O.S: Bilemezsem sana künefe ısmarlıcam.(Muhabbet ederken çok sevdiğini söylemişti.)
7:Vovv Tamam anlaştık :)
S.O.S:Bir daha şöyle bir görebilir miyim emin olmam lazım da ;)
7:(Yine tişörtü sıyırarak ama bu sefer daha fazla) 3 saniyen var .
S.O.S:85
7:Emin misin bak değiştirtmem .
S.O.S: Hiç bu kadar emin olmamıştım.
7:(Şak diye çıkardı tişörtü sütyeniyle burun buruna kaldım) Doğru ee ben sütyenle oturcam mı böyle ?
S.O.S:Haa onu da çıkarmak istiyosun yani olurrr ;)
7:Ahahah bedenini bildiğine göre onu çıkartmayı da bilirsin sen ;)
S.O.S: E heraldeaz staj yapmadık ;)
deyip sütyeni de çıkardım.Gerisi malumunuz ;)
ZİYAAA :d