Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Seçim değerlendirmesi

Meral akşener iyi bir oy alacak fakat ikinci tura kalamicak bence

Meral akşener iyi bir oy alacak fakat ikinci tura kalamicak bence
Ilk başta bende bu düşüncedeydim. Sonra gözlemlerim ve araştırmalarım bunun aksinin olacağını ortaya koyuyor.

Ayıca İnce açılım süreci ve apolet meselesinde kendi topuğuna sıktı.

Evet incenin bayağı hatası oldu. Fakat tabanından dolayı kalıcağını düşünüyorum

Gördünüz mü bilmiyorum biri yazdıysa kusra bakmayın erdoğanın videosu düşmüş nete oy çalma, kadraja alma cart curt ehehehe.

Ilk başta bende bu düşüncedeydim. Sonra gözlemlerim ve araştırmalarım bunun aksinin olacağını ortaya koyuyor.

Ayıca İnce açılım süreci ve apolet meselesinde kendi topuğuna sıktı.

Akşener'in oyunun İnce'den yüksek olmasının imkanı yok. Eğer öyle olursa beni banlayabilirsin:D

Siyaset tehlikelidir dostlar size bu konudaki tavsiyem sevdiklerinizle siyaset yapmamanız ve koyu taraftarlık yapmamanız,iyi araştırmanız.

İyi forumlar.

Halbuki Batıda kimse askere polise taş, molotof atma özgürlüğüne sahip değilken Doğudakiler bu özgürlüğe sahip. Batıdakiler elektrik su faturasını kuruşu kuruşuna öderken Doğudakiler kaçak kullanmayı marifet biliyor. Doğudaki adam güle oynaya Batıya giderken, Batıdaki adam korka korka Doğuya gidiyor. Ortada Kürt sorunu değil Türk sorunu var.

Siyaset tehlikelidir dostlar size bu konudaki tavsiyem sevdiklerinizle siyaset yapmamanız ve koyu taraftarlık yapmamanız,iyi araştırmanız.
Katılıyorum sana. Ailem İktidarı takım tutar gibi destekliyor ama ben onlar gibi değilim düşünüp tartıyorum kafamda. Dün siyaset konusu açıldı yine Akşener fetöcü meselesi geçti yine Ahaber ve Atv beynini yıkadığından 15 inden sonra işler değişeceği yanlış anlayıp atıp tuttular bende youtubeyi açalım izleyelim dedim. Kanıtlamayana şerefsiz dediğini söyledim dinledik 4-5 video hepside montaj ve oy kaybetmesi için iftira atılıyor, 4-5 videoyu da izledik ve fikirleri hemen değişti. Medya aracılığıyla ve özellikle de televizyonla çok güzel beyin yıkıyorlar iyi ki 1 sene önce televizyon izlemeyi bırakmışım dedim. Herkesi dinleyip, araştırıp, tartışıp ondan sonra karar vermemiz gerekiyor. Bir tarafa sıkı sıkıya bağlanıp aynı takım tutar gibi babadan oğula geçince siyasi görüş böyle saçma bir durum ortaya çıkıyor ve bizi istedikleri gibi yönlendirip tam bir koyun haline getiriyorlar çünkü bilinçaltımıza işliyor artık sürekli duya duya.

Muharrem İnce ortaya Kürt sorunu diye bir şey attı. Mağdur olduklarını ve haklar tanınacağını belirtti. Halbuki Batıda kimse askere polise taş, molotof atma özgürlüğüne sahip değilken Doğudakiler bu özgürlüğe sahip. Batıdakiler elektrik su faturasını kuruşu kuruşuna öderken Doğudakiler kaçak kullanmayı marifet biliyor. Doğudaki adam güle oynaya Batıya giderken, Batıdaki adam korka korka Doğuya gidiyor. Ortada Kürt sorunu değil Türk sorunu var. AKP Arapları Türklerden üstün tutarken benzerini de İnce yapacak. Hatta kendisine Kürt yardımcı alacağını belirtti. Yahu bu nedir? Bu ülkede Laz da var, Çerkez de var, Ermeni de var. Al o zaman her birinden birer tane yardımcı kimsenin hatırı kalmasın. Böyle düşünmek yerine yardımcılık konusunda en yetkin kişiyi seçeceğim dese eyvallah.
Muazzam yazmışsın,özellikle bunu hep anlatmaya çalışıyorum ama akplilere çomar diyenler onlardan farksız davranıyor bu konuda maalesef

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8