Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Secimlerimizin onemini anlatan kisa film

Bu forumda bir düşünce yazısı görmüştüm. "Tanrıya ezikler inanır" tarzında bir şeydi başlık. Hayatta ki seçimlerimize göre tanrıya inanırız. Farkında olmadan yaptığımız hareketler bizim kişiliğimizi ortaya koyar. 2/3 hayatının sadece 1/3 kontrol edebiliyorsun. Bu yüzden geriye kalan ve farkında olmadan yaptığım hareket ve kararları doğru alabilmen için hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak sağlıklı olmak gerek. Kısacası mutlu olmakta bizim elimizde ,cahil olmakta, her şey bizim elimizin altında . Peki biz ne kadarını kontrol ediyoruz hayatımızı ?

Son düzenleme:
Bu forumda bir düşünce yazısı görmüştüm. "Tanrıya ezikler inanır" tarzında bir şeydi başlık. Hayatta ki seçimlerimize göre tanrıya inanırız. Farkında olmadan yaptığımız hareketler bizim kişiliğimizi ortaya koyar. 2/3 hayatının sadece 1/3 kontrol edebiliyorsun. Bu yüzden geriye kalan ve farkında olmadan yaptığım hareket ve kararları doğru alabilmen için hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak sağlıklı olmak gerek. Kısacası mutlu olmakta bizim elimizde ,cahil olmakta, her şey bizim elimizin altında . Peki biz ne kadarını kontrol ediyoruz hayatımızı ?
İşimize geldiği kadarını veya irademize uyduğu kadarıyla !

Tercihler gerçekten çok önemli arkadaşlar
Lise 4 bu sene bitti benim ve liseyi bayağı bir sivilceli geçirdim az ama büyük. Sürekli geçip geçip çıkıyordu ve masturbasyonu 90 gün bıraktıktan sonra falan yüzüme renk geldi, sivilce denen bir şey kalmadı. Sürekli yorgun, bitkin olurdum. Artık çok enerjik ve mutlu oluyorum. Spora gitmediğim aylarda cok bitkin ve kemiklerim ağırır bir şekilde oluyordum fakat sporu düzenli olarak yaptığımda hep kendimi güçlü hissediyorum, hem de enerjik ve mutlu oluyorum. İnsanlar ile iletişimim artıyor fitness sayesinde. İyi bir vücuda sahibim diye orada bayağı kişiye yardım ediyorum ve zaten hocayla da samimi olduğumuz için arada ben bakıyorum salona. İnsanlar gerçekten sosyal statü sahibi bireylere %99 daha çok önem veriyor. Spor sayesinde 5 tllik elbise bile üzerimde efsane duruyor. Kızların bana olan ilgisini açık ve net bir şekilde görebiliyorum.
Tercihler sizin hayatınıza yön verir dostlarım. Doğru tercihler yapmak için bir kenara çekilip düşünmeyi deneye bilirsiniz.
Ek olarak; film izlemek ve kitap izlemek, insan da yeni fikirlere kapı açıyor. Çoğu boksa ve fitnesse başlayan insanlar zaten başkasından özenerek başlar. Film, kitap, dizi oyuncuları gibi. Rollerde ki insanların yaptıklarına özenerek yeni bir hayat başlatırlar kendilerine.

-https://m.youtube.com/watch?v=_HEnohs6yYw
Kanka basindaki kisa cizgiyi sil

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8