Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Şekeri Bırakmak İçin Sebepler

Her şey tamam da şu yaz havasında dondurmadan vazgeçebilmek pek mümkün değil gibi :)

Gencler mumkun oldugunca evinizde yapin. Ornegin ben fistik ezmesini ve ketcap i kendim yapiyorum. Guzel oluyor.

Benim kuzen 10 yıldır vücut çalışıyo kendisi aynı şu yeşil hulk gibi aynı kafası da benziyor 😁 oğlan 10 yıldır şeker kullanmıyor o kadar takıldık birlikte ne hamur işi ne şeker canın çekmiyor mu diom hemde nasıl diyor 😁 ama ne kola ne büskivi ne çikolata sıfır yemio şerefsiz☺️

Olum bu şeker saçı döküyor amk.Ciddi ciddi saça bi şekil verim dedim bana mısın demeyen hiç dökülmeyen saç döküldü amk. Beyler bir de bu şeker saçı,cildi acayip yağlaştırıyor. Sonra sivilceyle saç dökülmesiyle falan uğraşırsınız.
Sebebi de şekerin karaciğerin amınakoyması. Karaciğerin etkileri bunlar.

Dün 2 litre bi ice tea içtim. 250 mlde 12 gr şeker. 2 litrede (96gr)

Sabah normal sıcak çayda da bi 10 şeker indirmişimdir. 1 tanesinde 5 gr (50 gr)

Dondurma alim dedim bi kutunun yarısını yedim 360 gr da 13 gr şeker varmış. (15 gr) şeker de ona diyelim

200 grama yakın şeker tüketmişim aklıma gelmeyen ufak tefek şeyleri de katarsak.

Bunu sadece ben yapmıyorum eminim. Çok dikkat etmezseniz farkedemezsiniz.Çünkü şeker tükettikçe şekere karşı duyarsızlaşırsınız.
Şeker tüketmeyenler mesela en ufak şekerin tadını alır.
Dikkat etmeliyiz beyler özellikle yaz aylarında.

Yani beyler bu şeker insanın amına koyuyor. Serinlemek istiyorsanız soğuk duş yapın.

Şeker tüketmeyin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8