Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sekse Adim

Versay

Forumdan Uzaklaştırıldı
Elimde 2 tane benimle ilgilenen kiz var yas farki var aramizda. Oyunu buraya kadar getirdim. Yani bir ortama gittigimizde surekli benimle ilgilrnmeleri benim yanimda hosnut olmalari vs. Buraya kadar getirdim.
Benim sorum bundan sonraki kismi nasil halledicem. Sevismeyi
Aramizdaki yas farki(kucuk olan benim)
etkiler mi?
Soyle bi soz okumustum. Dogruluguna inandigim. Iliskiyi erkek sevismeyi kiz isterse baslatir.

Yani bu noktadan sonra sapik damgasi veya adimin cikmasini istemiyorum.

Sorum su ki
Ben bu kizlarin sevisip sevismeyecegini nasil teyit edebilirim. Ne gibi yesil isiklar bunu saglar

Tecrubeliler yazsin.

Basit dostum sana ilgili olduklarını düşünüyorsan sinemada buluşma ayarla , ilk teması orada yap , korkuya gir bence kız sürekli sarılır sana falan ( Test edildi , onaylandı ) . Sonra kıza bak ve kız da sana 3 saniye bakarsa ( O sırada hafif bir yavşak gülümsemesi ) kızı öpersin . Sinemada ötesine gidilmez sevişilmez öpülür ama ha direk sevişelim diyosan , evine çağır yine film açarsın korku veya sana kalmış ( Bence korku ) Dediğim olayı tekrar yaparsın zaten evde öpüşmeye başlayınca sevişmeye kadar ilerler .

Basit dostum sana ilgili olduklarını düşünüyorsan sinemada buluşma ayarla , ilk teması orada yap , korkuya gir bence kız sürekli sarılır sana falan ( Test edildi , onaylandı ) . Sonra kıza bak ve kız da sana 3 saniye bakarsa ( O sırada hafif bir yavşak gülümsemesi ) kızı öpersin . Sinemada ötesine gidilmez sevişilmez öpülür ama ha direk sevişelim diyosan , evine çağır yine film açarsın korku veya sana kalmış ( Bence korku ) Dediğim olayı tekrar yaparsın zaten evde öpüşmeye başlayınca sevişmeye kadar ilerler .
Bu taktiği biliyorum. Sorduğum şu bu taktiği yapmadan önce bir yeşil ışık misali bir belirti var mıdır? onu soruyorum. Taktiğe gelirse konu oooo büssürü

Bak 2 ileri bir geri taktiğinde bile 1 adım ileri gidiliyor. Yani yerinde durma devam ettir. Yani bir adım ileriye taşı

Bunu denemeden asla öğrenemezsin kanka küçük dokunuşlar yap tepkilerini ölç ve ortamı iyi ayarla eğer kız sürekli kaçmaya çalışıyorsa yeterince rahat değil demektir

Var , ayakları sana doğru dönük olur , göz bebekleri büyür , " TEMAS ET Ters tepki vermiyorsa Devam :) "

cok düşük bir oran sadece bundan anlayamaz dostum.Öncesinde ve sonrasinda olan beden dilini de takip edip ona gore davranmalisin. Yoldan rahibeyi cevirip bir sey sordugunda da ayaklari sana dönük olabiliyor sen üstüne atlar misin ?

cok düşük bir oran sadece bundan anlayamaz dostum.Öncesinde ve sonrasinda olan beden dilini de takip edip ona gore davranmalisin. Yoldan rahibeyi cevirip bir sey sordugunda da ayaklari sana dönük olabiliyor sen üstüne atlar misin ?
Olsun kankam ben yine de söyleyeyim belki işine yarar kankamızın ^^

Sinemalarda kamera olduğunu duyduğumdan beri rahat olamıyorum...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8