Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sekse Ulaşmanın Anahtarı - Duygusal Güç +Sesli

Podcast için kullandığımız programı falan değiştirdik. Bu bir öncekinden daha kaliteli oldu gibi.

Mümkünse tamamını dinleyin. Konu konuyu açıyor ve o konuyla alakalı bazı kritik noktalar var.

Normalde bu podcast @N.R ile soru cevap olacaktı. O podcastin daha çok soru cevaplamak için biraz daha uzun olmasını istedik. Hala özelden veya buradan sorularınızı gönderebilirsiniz.

Bu arada yakında farklı kız konuklarımız vs. olacak .)

Not: EĞER SOUNDCLOUD GÖZÜKMÜYORSA SOL ÜSTTEN GERİ TUŞUNA TIKLAYIN ARDINDAN İLERİ TUŞUNA TIKLAYIN. GENELDE ADBLOCK AKTİF OLDUĞUNDA YOUTUBE VE SOUNDCLOUD GÖRÜNMÜYOR. KAPATARAK SORUNSUZ ŞEKİLDE DİNLEYEBİLİRSİNİZ.

Esen kalın^^

Son düzenleme:
Bilgilerin biraz yetersiz geldi , bilgine güvendiğine emin misin kanka ?

Duygusal olmayı kötü bir şeymiş gibi anlatman tamamen saçmalıktan ibaret , duygusal olmak insan olmamızın altında yatan sırlardan biri , ne demek istediğini anladım fakat bunu düzgün bir biçimde ifade edemiyorsun , yok siz erkeksiniz duygularınızı bırakın mantığınızla haraket edin falan , bunlar çok yanlış düşünceler bu konu hakkında daha detaylı bilgi birikimine sahip olup sonra konuşursan sevinirim. İnsanlar yanlış öğrenmesin.

Duygusal olmayı kötü bir şeymiş gibi anlatman tamamen saçmalıktan ibaret , duygusal olmak insan olmamızın altında yatan sırlardan biri , ne demek istediğini anladım fakat bunu düzgün bir biçimde ifade edemiyorsun , yok siz erkeksiniz duygularınızı bırakın mantığınızla haraket edin falan , bunlar çok yanlış düşünceler bu konu hakkında daha detaylı bilgi birikimine sahip olup sonra konuşursan sevinirim. İnsanlar yanlış öğrenmesin.
Cool story bro ben de mantıklı bir şey yazacağını sandım :D

Duygusallığın sınırı olması gerekli. Her zaman duygularıyla hareket eden insan eninde sonunda kendini kayba doğru sürükler hayatta kalamaz.
Ailenden veya uzun zamandır tanıdığın herhangi bir insan veya değer verdiğin bir arkadaşına karşı duygusal davranman kadar normal bir şey yok. Dediğin gibi insanlığın doğasında var.
Fakat daha hakkında hemen hemen hiçbir şey bilmediğin ve yeni tanıştığın bir kıza karşı duygusal davranıp çerçeveni düşürmek betalıktır.

Duygusallığın sınırı olması gerekli. Her zaman duygularıyla hareket eden insan eninde sonunda kendini kayba doğru sürükler hayatta kalamaz.
Ailenden veya uzun zamandır tanıdığın herhangi bir insan veya değer verdiğin bir arkadaşına karşı duygusal davranman kadar normal bir şey yok. Dediğin gibi insanlığın doğasında var.
Fakat daha hakkında hemen hemen hiçbir şey bilmediğin ve yeni tanıştığın bir kıza karşı duygusal davranıp çerçeveni düşürmek betalıktır.
Yazdığım yazıdan " Her zaman duygusal olmalıyız " ı mı anladın ? :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8