Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sekse Ulaşmanın Anahtarı - Duygusal Güç +Sesli

Akdeniiz akşamlarıı bir başka oluyorr

Son düzenleme:
Asıl velet senmişsin işte o daha güzel :D
Hadi abicim hadi siktir git üniversite sınavına çalış integral ve türevden çok soruyorlar genelde, kesin 1 tane olasılık ve mantık da geliyor.
Türkçe hocanıza selamlar bu arada bağlaç olan de ayrı yazılır haha :D
Ciddi olarak söylüyorum ki bağlaç uyarısı için sağol , diğer dediklerin mantıklı değil cevap yok :p

"sağol" değil "sağ ol" bu arada bunu da ekleyeyim, seneye sorarlar üni. sınavında.
Farkında mısın uzatmak yerine tartışmayı bitirmeye çalışıyorum çocukluk peşindesin... Olur beni de görürsün sahalarda :)

Farkında mısın uzatmak yerine tartışmayı bitirmeye çalışıyorum çocukluk peşindesin... Olur beni de görürsün sahalarda :)
Kes lan velet .

Şaka bir yana, haftalık sanal eğlence limitimi doldurdum. N.R ile çekeceğimiz podcast için sorun falan varsa yolla özelden.

"alphaların sorusu olmaz len mq"

Kes lan velet .

Şaka bir yana, haftalık sanal eğlence limitimi doldurdum. N.R ile çekeceğimiz podcast için sorun falan varsa yolla özelden.

"alphaların sorusu olmaz len mq"
Hahah eyvallah :) Olursa yollarım. Ya da direk N.R ' a sorarım

Hahah eyvallah :) Olursa yollarım. Ya da direk N.R ' a sorarım
direk değil direkt..
Hahaha neyse. Soracağın soru sesli cevaplanmış olur en azından. Talk Show'a konuk alma mantığı gibi düşün. Bize gelen soruları soracağız, N.R cevaplayacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8