Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sen bir pisliksin !

Merhaba, beyler biliyorsunuz ki bu siktiğimin devrini kızlar ele geçirmiş dünyada alfaya dair hiç bir şey kalmamış neredeyse biz ise bu sikilmiş dünyada alfalık yapan insanlarız. bir toplum da örneğin lise ortamın da alfalığımızı gösterirsek ve insanların istediğinin tam tersi gibi davranırsak, artık insanların gözün de bir pislik miş gibi görünmez miyiz ? yani bizi kendilerine yakın görmedikleri için dışlanmaz mıyız ? biraz kafam karıştı.

Kesinlikle hayır,Ters psikoloji diye birşey var,Sen meriç hatunu ilahlaştırıp gözünde büyüttüğün sürece o senin enerjin ile ayakta kalacak.Aynı yayından frekansa devam.

Öncelikle alfalık yapılmaz ne o öyle bakkalcılık gibi. Alfa olunur.
Ayrıca bu konularda okuyan, çaba sarf eden herkeste alfa olmuyor. Sadece ıkınıyor bokunu çıkarıyor.
Herkese göre bişey değil yani. Bana göre de olmayabilir.. Hayatımda özellikle lise hayatım boyunca beta tipleri gördüm şahit oldum en aşağıligina kadar, tabi sonradan öğrendim bu terimleri. Önceden kendimin de saf temiz narin akıllı zeki.. bokunu çıkardım amk neyse işte OMEGA olduğumu öğrendim fazla kasmiyorum daha çok sevdiğim ve istediğim için kitap okuyorum(bilim,felsefe, kültür,edebiyat vs) yabanci dil öğreniyorum, spor yapıyorum nofap yapıyorum..zaten bunları insan yapınca kendine saygı duyuyor özgüveni gelişiyor. O daş gibi kızları hak ettiğini düşünüyor ve fazla kasmiyor rahat oluyor, eğleniyor zaten..
Yani kısaca kişisel gelişim.(kitaplarından bahsetmiyorum amk hiç sevmem kitap bile değil onlar bence. Yüzde doksanı için geçerli bu dediğim. İstisnaları yazmadım varsa yazın.)

Öncelikle alfalık yapılmaz ne o öyle bakkalcılık gibi. Alfa olunur.
Ayrıca bu konularda okuyan, çaba sarf eden herkeste alfa olmuyor. Sadece ıkınıyor bokunu çıkarıyor.
Herkese göre bişey değil yani. Bana göre de olmayabilir.. Hayatımda özellikle lise hayatım boyunca beta tipleri gördüm şahit oldum en aşağıligina kadar, tabi sonradan öğrendim bu terimleri. Önceden kendimin de saf temiz narin akıllı zeki.. bokunu çıkardım amk neyse işte OMEGA olduğumu öğrendim fazla kasmiyorum daha çok sevdiğim ve istediğim için kitap okuyorum(bilim,felsefe, kültür,edebiyat vs) yabanci dil öğreniyorum, spor yapıyorum nofap yapıyorum..zaten bunları insan yapınca kendine saygı duyuyor özgüveni gelişiyor. O daş gibi kızları hak ettiğini düşünüyor ve fazla kasmiyor rahat oluyor, eğleniyor zaten..
Yani kısaca kişisel gelişim.(kitaplarından bahsetmiyorum amk hiç sevmem kitap bile değil onlar bence. Yüzde doksanı için geçerli bu dediğim. İstisnaları yazmadım varsa yazın.)
Zamqi, bunları okuyan genellikle ilk başta alfalık yapar, sonra bunları benimser sonradan alfa olur ben onu yazmadan önce senin dedigini düşünüpte yazdım Spread diye bir film izledim adam alfanın dibi amk herkes tarafından dışlanıyor vs bu yüzden bu konuyu açtım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8