Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sen iyi bir insansın!

Beyler bizim sınıfın bir tane ağabey kızı var. Yani ağırabiler olur ya hani onun gibi ?
Bu kız ile 2 gündür konuşuyoruk beyler kız güzel değil ve bildiğiniz normal arada sohbet bugün bana sen iyi bir insansın kanka falan dedi. 2 gündür tanışmışız ve niye böyle bir şey dedi anlamadım. HELP!
Kardeşimciler yazmasın!

kızı çok diskalifiye etmişsindir belki de böyle bir yöntem deniyordur :D

Bence okuldakiler ağır abi diye tabir edilen tavırda olduğu için kızı dışlamış olabilir ve sende irtibat kurup onunla sohbet edince iyi bir insan olduğunu düşünmüş olabilir. Dahada samimiyeti ilerletirsen senden etkilenebilir bile ilgi duyup konuştuğun için diğerlerinden farklı görüyordur seni

Bence okuldakiler ağır abi diye tabir edilen tavırda olduğu için kızı dışlamış olabilir ve sende irtibat kurup onunla sohbet edince iyi bir insan olduğunu düşünmüş olabilir. Dahada samimiyeti ilerletirsen senden etkilenebilir bile ilgi duyup konuştuğun için diğerlerinden farklı görüyordur seni
Kanka zaten okulda ki tek ilginç veya farklı gören tek o kız değil ki amk. Bak mesela bu kıza sordum şu sakal modelini yaptım falan iyi duruyor mu ? Yanında ki dedi normal de kimseye yakıştırmam bunu ama sen de çok güzel durmuş. Sorduğum kız da aynı şekil ben de katılıyorum vs.. Sonra neden ne oldu ki? ben dedim ne olacak ya yukarı da 2 salak kız durduk yere yakışmamış falan dedi.. Amaan sen onları takma , umursama , başkasına göre yaşama.. Ben de parmağımda ki 5 yüzüğü gösterdim ve '' Başkasına göre yaşamışa benziyor muyum ? '' Onun yanında ki kız, Tyler öyle birisi değil.. Kemal çok iyisin , gıcık , pislik , öküzsün ! vbvb.... daha 2 gün oldu !

Dostum ne konuştunuz nasıl konuştunuz etkilendi mi bilmiyorum o yüzden 3 seçenek sunuyorum

1. Ya seninle flörtleşmeye yemiyor kanka ayağına gidiyor

2. Ya seni deniyor shit test yani

3. Ya da sana karşı çekim hissi oluşmadığı için kanka gözüyle bakmaya başladı

Dostum ne konuştunuz nasıl konuştunuz etkilendi mi bilmiyorum o yüzden 3 seçenek sunuyorum

1. Ya seninle flörtleşmeye yemiyor kanka ayağına gidiyor

2. Ya seni deniyor shit test yani

3. Ya da sana karşı çekim hissi oluşmadığı için kanka gözüyle bakmaya başladı
Kanka dediğim gibi kız ağır abi tipli. Hafif kalıplı anne gibi işte amk anlayın. :D Hani yaninda ki kız arkadaşlarını savunacak tipler veya başka çocuktan ayırmaya çalışan büyük kızlar olurya o tip. Samimi vs.. Kızla yani bir etkileşimimiz , flörtümüz olmayacağını ikimiz de biliyoruz.. İlk başta benden hoşlandığını fark etmiştim fakat işte ben biraz arkadaş ayağına yürüyünce bana kanka demeye başladı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8