Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Senden Soğudum Diyen Kız

Yapılan en büyük hata kız ilgiyi kestiğinde senin de ilgiyi kesmendir. Baştan çıkarmada kızla fazla ilgilenmemen gerektiği öğretilir. Evet gerçekten de kızla ondan başka seçeneğin yokmuş gibi aşırı ilgilenmemelisin. Ama kız ilgiyi kestiğinde sen de kesersen kız onu sevmediğini düşünür aranızdaki bağ zayıflar. Kız sana ilgi gösterdiğinde onla ilgilenmemeli, ilgiyi kestiğindeyse onla ilgilenmelisin. O story'lere gerçek hesabından bakman gerekirdi.. Dostum telafisini yapabileceksen hemem yap derim..

Yapılan en büyük hata kız ilgiyi kestiğinde senin de ilgiyi kesmendir. Baştan çıkarmada kızla fazla ilgilenmemen gerektiği öğretilir. Evet gerçekten de kızla ondan başka seçeneğin yokmuş gibi aşırı ilgilenmemelisin. Ama kız ilgiyi kestiğinde sen de kesersen kız onu sevmediğini düşünür aranızdaki bağ zayıflar. Kız sana ilgi gösterdiğinde onla ilgilenmemeli, ilgiyi kestiğindeyse onla ilgilenmelisin. O story'lere gerçek hesabından bakman gerekirdi.. Dostum telafisini yapabileceksen hemem yap derim..
Aslında ilgisizlik büyük hatadır. Kadınlara her zaman ilgili olun tabi bu ilginizi kral gibi belli edin.
Kadına karşı herzaman ilgili olmasını ilgini Kral gibi göster. ilgisiz davranınca bende çok kız kaybettim. İlgi göstermekten ziyade nasıl ilgi gösterdiğiniz önemlidir kadının gözünde.

Dostum ben de aynı hatayı yaptım. Kıza siktiri çekmek konusunda çok rahat davranıyoruz. Ben de son olanlardan sonra kızı engelledim ve bir daha barışmak için de bir hamle yapmadı. Bize bu öğretilmedi. Kız peşinden gelmeyecekse unut gitsin kafasını öğrettiler. Ve değerli bir kızı böyle kaybettim. Eğer kızın değeri senden yüksekse ve sevgi bağınız o kadar güçlü değilse sen ayrıldığında her şey biter. Sadece bir engele bakar bu. Eğer söylediğin gibi değerli bir kızsa engeli kaldır ve özür dileme ama hata yaptığını söyle. Eğer barışmak konusunda ikna olmuyorsa daha da zorlamana gerek yok ama ayrılmak konusunda bu kadar hızlı karar alman riskli ve hatalı olabilir..
null

Son düzenleme:
null

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8