Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Senden Soğudum Diyen Kız

Konuyu bilenler biliyor dostlar eğer birinden başlıktaki kelimeyi duyduysanız tereddüt etmeden siktir çekmenizi öneririm pişman olmazsınız.

Son düzenleme:
Öncelikle kadına sevgililik sözü vermişin yani aldatman biraz sinir bozucu.(kimi kandırıyorsam bende etik olmayan birsürü halt yedim) Sevgilik sözü vermeden tabak yapsaydın aldatma hakkın olabilirdi.
Herneyse kız seni seviyor ve yaptığın davranışlar kızo etkilemiş. Kızın nefretini kazandıysan bu iyi birşey ki kazanmışın.
Sana karşı nefret ettiğine göre hala seviyor. O soğudum kelimesi lafın gelişi söylemiş olduğu bir kelime.

Şuan tavsiyem eski sevgilin yada bu kız arasında bir seçim yapman yada ikisine sevgililik sözü vermeden tabak yapman.

Öncelikle kadına sevgililik sözü vermişin yani aldatman biraz sinir bozucu.(kimi kandırıyorsam bende etik olmayan birsürü halt yedim) Sevgilik sözü vermeden tabak yapsaydın aldatma hakkın olabilirdi.
Herneyse kız seni seviyor bu iyi birşey ve yaptığın davranışlar. Kızın nefretini kazandıysan bu iyi birşey ki kazanmışın. Sana karşı nefret ettiğine göre hala seviyor. O soğudum kelimesi lafın gelişi söylemiş olduğu bir kelime.

Şuan tavsiyem eski sevgilin yada bu kız arasında bir seçim yapman yada ikisine sevgililik sözü vermeden tabak yapman.
null

Son düzenleme:
başından beri aldattığımı farkettirecek hiçbişey yapmadım kanka zaten aldatmadım da sadece kavgalı olduğumda y*rak gibi kalmayayım diye yedek ayarladım o gelen mesaja verdiğim değer bu kızın yanında hiçbişey kalır ki bunu kendisine de anlattım seçimim ondan yana ama yapacağımı yaptım. Sanırım bana sadece beklemek kalıyor. Ama bu sırada sürekli kuruntu yapıyorum kafamda. Önceden kavgalı olduğumuzda en geç 1 gün sonra araşır barışırdık ben barışalım dediğimde ikiletmez soğuk yapmazdı bu sefer başından beri aramıyor sormuyor tek yaptığı şey sinyal çakmaktı aradıktan sonra onlarıda kesti bu da bana doğal olarak hayatında başkası olduğunu düşündürüyor.
Kız seni seviyor. Siniri nefreti geçsin tekrar yürürsün. Yüzyüze yürümeye bak.

Kıza karşı soğuk yaparken, dalga geçerken vs dozu kaçırmışsın, görüldüler falan derken araya zaman da girmiş. Başka tokmakçı bulduysa ve çocuk kızın ruhuna falan hitap ediyorsa tekrar birleşmeniz çok zor gözüküyor.

Kıza karşı soğuk yaparken, dalga geçerken vs dozu kaçırmışsın, görüldüler falan derken araya zaman da girmiş. Başka tokmakçı bulduysa ve çocuk kızın ruhuna falan hitap ediyorsa tekrar birleşmeniz çok zor gözüküyor.
null

Son düzenleme:
Unutup yola devam etmelisin. Cunku hayat ufak tefek problemler uzerinde yogun dusunecek kadar uzun degil.

Gecen gunlerde bir yazi gordum. Zihin neyi dusunurse, ona odaklanir. Aciya odaklanirsan, aci cekersin. Mutluluga odaklanirsan, mutlu olursun.
Cekim enerjisi dedigimiz olay bu oluyor.
Ne guzel demis:
“Yerinde duran, geriye gidiyor demektir… İleri, daima ileri!” Mustafa Kemal Atatürk

Dostum ben de aynı hatayı yaptım. Kıza siktiri çekmek konusunda çok rahat davranıyoruz. Ben de son olanlardan sonra kızı engelledim ve bir daha barışmak için de bir hamle yapmadı. Bize bu öğretilmedi. Kız peşinden gelmeyecekse unut gitsin kafasını öğrettiler. Ve değerli bir kızı böyle kaybettim. Eğer kızın değeri senden yüksekse ve sevgi bağınız o kadar güçlü değilse sen ayrıldığında her şey biter. Sadece bir engele bakar bu. Eğer söylediğin gibi değerli bir kızsa engeli kaldır ve özür dileme ama hata yaptığını söyle. Eğer barışmak konusunda ikna olmuyorsa daha da zorlamana gerek yok ama ayrılmak konusunda bu kadar hızlı karar alman riskli ve hatalı olabilir..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8