• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Seni tanıyormuyum? -İnstagram'dan yürüyen dişiler

N.R

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Instagram hayatımıza girdiğinden beri bu sosyal medya aracılığı ile yeni dostluklar, ilişkiler başladı. Instagram üzerinden kadınlarla konuşuluyor, ediliyor ki ben bundan hiçbir şey anlamıyorum geri kafalıyım galiba :p. Bugün ele alacağım konu çoğu erkeğe gelen bir mesaj hakkında olacak;

Seni tanıyormuyum?

Yo tanımıyorsun fakat hoşuna gitmişim ki bu mesajı bana yolluyorsun. Emin olun ki altında yatan mesaj bu. Instagram üzerinden konuşulduğu için herhangi bir şekilde çekingenlik duymayan dişilerimiz kolay bir şekilde erkek avına çıkabiliyor (barların %85inde bu tür kadınları görebilirsiniz, siz sanarsınız ki öf karıyı düşürdüm olley be fakat olay böyle değildir kadın sizi düşürmüştür. Aman dikkat yanılmayın gençler.) Herneyse konudan sapmayalım dişimiz ya sizi beğendi ya da takipçi sayınızın fazla olmasından kaynaklıdır ki “öf len bunun takipçisi fazla, demek ki sosyal tam benim tipim” diyerek size bu mesajı attı bu durumda ne yapacağız?

Espritüel bir şekilde karşılık vererek, sohbeti devam ettireceğiz tabi ki istersek. “Şuan tanıyorsun :D, merhaba ben N.R” en basit örnek bu beyler, kızlarla konuşurken kasmayın. Esprinizi yapın, zekanızı kullanın ve geriye yaslanın. Instagram’ı kullanın kullanmayın demiyorum sadece boşa kullanmayın, tonlarca güzel sayfa var gidin takip edin. Elin gavur hatununa düşeceğinize biraz bilgi, genel kültür kasın.

Öpüldünüz.