Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SERVİSTEKİ KIZ...

Kafede çalıştırır zaten ilk etapta ev olayı olmaz ki. O işin bahanesiydi. Sen bir anda açılırsan reddedilme oranın ve zorda kalma durumun çok yüksek. Halbuki normal bir şekilde zaman geçirsen kızın ilgisini toplar kızın etkilenmesini sağlayabilirsin.
Reis ama ben o oalylara girmeden sevgilisi var mı yok mu diye öğrenmek istiyorum malum serviste biraz sıkıntı herkesin içinde zor durumda kalmiyim

Derslerinde başarılı bir kızsa realist biri demektir.Realist kızlar karşısındaki erkeğe yardım etmeyi ve ekip işlerinde yer almayı severler.Örneğin birlikte takım olup langırt oynamak gibi.Senin yaratıcılığına kalmış.Onun dışında herhangi bi konuda yardım isteyebilirsin ve ordan sohbeti ilerletebilirsin sohbet ilerledikçe sen az o çok konuşacağı için hayatında ne var ne yok dökülecektir zaten zamanla.

Derslerinde başarılı bir kızsa realist biri demektir.Realist kızlar karşısındaki erkeğe yardım etmeyi ve ekip işlerinde yer almayı severler.Örneğin birlikte takım olup langırt oynamak gibi.Senin yaratıcılığına kalmış.Onun dışında herhangi bi konuda yardım isteyebilirsin ve ordan sohbeti ilerletebilirsin sohbet ilerledikçe sen az o çok konuşacağı için hayatında ne var ne yok dökülecektir zaten zamanla.
haklısın zaten 45 dakika yol var ve yol boyunca konuşuyoruz gülüp eğleniyoruz ordan yürürüm ona tamam eyvallah beyler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8