Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SERVİSTEKİ KIZ...

Evet beyler konuya direk giriş yapmak istiyorum 18 yaşında bi öğrenciyim . Serviste bi kız var o 12.sınıf. Fen lisesine gidiyor baya kültürlü denebilecek biri. Kız ile aramız baya iyi çok iyi anlaşıyoruz hep gülüyorum eğleniyoruz filan. Ama kız benim okulumda olmadığı için onunla alakalı bir bilgi sahibi değilim. Sadece bi defa gözüme çarptı yan yana otururken bi erkek ile mesajlaşıyordu. Kız şuan ne düşünüyordur? kızdan numarasını filan istemedim şimdi siz diceksiniz ki utanma ama inanın ki hiç utangaç birisi değilim istediğim kızın numarasını istiyebilirim verirler vermezler o ayrı mesele. Ama kızın numarasını almadım istesem anında bulabilirim de numarasını ben bu kıza yakınlaşmak istiyorum hani ileriye yönelik bir şeyler yapmak istiyorum ama kızın sevgilisi vardır diye korkuyorum. o konuştuğu erkek sevgilisi veya sevdiği biri olabilir bunu hakkında bir bilgim yok.Bu kıza nasıl yaklaşırım beyler nasıl kendime bağlarım? kıza ne zaman baksam bana bakıyor gülümsüyor filan ama aynı zamanda telefon ile mesajlaşırken de öyle gülüyo. bu kızı kendime nasıl bağlarım beyler soru bu ? kızdan hoşlanmak veya sevmek gibi bi durumum yok kız sadece ilgimi çekiyor o kadar.

Kanka unutmaman gereken şey kızlar bu konularda daha cesurdur erkeklere göre. Yani bir kız sevmediği erkeğe acımaz. Kız o erkekle sevgiliyse bile sevmiyorsa seninle yakınlık kurabilir çok rahat. Söylemek istediğim sevgilisini aldatmaya daha meyillidirler erkeklere oranla. Bu yüzden sevgilisi olup olmamasını dert etmemen gerekiyor. Durman gerektiği zaman kız bunu söyler eğer durmanı istiyorsa.

Fen lisesinde okuyor dedin. Ders konusundan yardırabilirsin. Ders çalıştırmasını vs isteyebilirsin. Bir kafede buluşup ders çalışırsınız. O sırada gözlem yaparsın. Gözlem yaptıktan sonra bir şekilde "Hem eğitim hem ilişkiyi aynı anda nasıl yürütüyorsun imreniyorum sana" dersin. (örnek) Kız sevgilisi varsa anlatmaya başlar yoksa ne ilişkisi ya falan der. Telefonla mesajlaşıyorsun ya sevgilinle mesajlaşmıyor muydun dersin. Dersin işte bir şeyler. Buluşmadan yapma yeter ki. Buluşunca da kafede kısılıp kalmayın sonrasında bir şeyler yapın. Varsa mesela oralarda kızlı erkekli gidilebilecek playstation salonu. Benim kafam derslere basmıyor gel pes kapışalım dersin. Veyahut ne yapılabilirse artık farklı bir etkinlik olarak onlara gidersiniz. Kısılıp kalma kafede yeter.

Kanka unutmaman gereken şey kızlar bu konularda daha cesurdur erkeklere göre. Yani bir kız sevmediği erkeğe acımaz. Kız o erkekle sevgiliyse bile sevmiyorsa seninle yakınlık kurabilir çok rahat. Söylemek istediğim sevgilisini aldatmaya daha meyillidirler erkeklere oranla. Bu yüzden sevgilisi olup olmamasını dert etmemen gerekiyor. Durman gerektiği zaman kız bunu söyler eğer durmanı istiyorsa.

Fen lisesinde okuyor dedin. Ders konusundan yardırabilirsin. Ders çalıştırmasını vs isteyebilirsin. Bir kafede buluşup ders çalışırsınız. O sırada gözlem yaparsın. Gözlem yaptıktan sonra bir şekilde "Hem eğitim hem ilişkiyi aynı anda nasıl yürütüyorsun imreniyorum sana" dersin. (örnek) Kız sevgilisi varsa anlatmaya başlar yoksa ne ilişkisi ya falan der. Telefonla mesajlaşıyorsun ya sevgilinle mesajlaşmıyor muydun dersin. Dersin işte bir şeyler. Buluşmadan yapma yeter ki. Buluşunca da kafede kısılıp kalmayın sonrasında bir şeyler yapın. Varsa mesela oralarda kızlı erkekli gidilebilecek playstation salonu. Benim kafam derslere basmıyor gel pes kapışalım dersin. Veyahut ne yapılabilirse artık farklı bir etkinlik olarak onlara gidersiniz. Kısılıp kalma kafede yeter.
Reis kıza açılamama gibi bi durumum yok istesem açılırım zaten. Sadece kız biraz çekingen olabilir bu durumda onunla bi yerlere gidip ders çalıştırmasını istesem utangaç biri değilim yani istediğimi istediğim kişiye söyliyebiliyorum. Kız sadece biraz nasıl diyim ki hani hiç pas vermez gibi takılan bi tip o yüzden sordum öyle biri olmasa ben rahatça gidip konuşabilirdim onunla. Bir de evlerimiz biraz birbirinden uzak yani beni çalıştırma olayı biraz zor olur.

Kıza açıl sevgilisi varsa ya da reddederse nextle unutma erkek adam reddedilir meriçler arkadaşı oynar
hacı kıza nasıl açılıyım hurra diye kızın belki sevgilisi vardır ki kız üniversite sınavlarından full çeken bi kız yani derslerine çok fazla önem veriyor.

Sevgilisi varsa sen şu an zaten arkadaşı oynuyorsun ya da uydu erkek oluyorsun,sen açıl sevgilisi yoksa ne ala senin için sevgilisinden ayrılırsa zaten KRALSIN( yedek olmak=uydu erkek=meriç)

Sevgilisi varsa sen şu an zaten arkadaşı oynuyorsun ya da uydu erkek oluyorsun,sen açıl sevgilisi yoksa ne ala senin için sevgilisinden ayrılırsa zaten KRALSIN( yedek olmak=uydu erkek=meriç)
hacı yok dediğim gibi kızdan hoşlanma gibi bi durum yok uydu erkek olmam zaten onun da farkındayım kıza karşı da hiç ilgimi belli etmiyorum ki zaten normal takılıyorum kıza açılma olayı da olacak zaten ben sadece sevgilisi varsa diye sordum buraya yoksa biliyorum ne yapacağımı eyvallah :D

Reis kıza açılamama gibi bi durumum yok istesem açılırım zaten. Sadece kız biraz çekingen olabilir bu durumda onunla bi yerlere gidip ders çalıştırmasını istesem utangaç biri değilim yani istediğimi istediğim kişiye söyliyebiliyorum. Kız sadece biraz nasıl diyim ki hani hiç pas vermez gibi takılan bi tip o yüzden sordum öyle biri olmasa ben rahatça gidip konuşabilirdim onunla. Bir de evlerimiz biraz birbirinden uzak yani beni çalıştırma olayı biraz zor olur.
Kafede çalıştırır zaten ilk etapta ev olayı olmaz ki. O işin bahanesiydi. Sen bir anda açılırsan reddedilme oranın ve zorda kalma durumun çok yüksek. Halbuki normal bir şekilde zaman geçirsen kızın ilgisini toplar kızın etkilenmesini sağlayabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8