• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Ses sorunu

Luniex

Üye
Öncelikle beyler sesim kalınlık olarak orta seviyede biraz daha gürleştireyim yerine oturtuyum dedim 1-2 ses egzersizleri yapmaya başladım.2-3 gündür sesim acayip kısıldi konuşmak istiyorum ama konuşmaya başlamadan daha gırtlagımı birşey sıkıyormuş gibi oluyor. Konuşurken zorlanıyorum baya bi fikri olan varsa belirtirseniz sevinirim.
Bide önerebileceğiniz ses egzersizleri varsa paylaşırsanız makbule geçer

Slyron15

Üye
Ben kendimi hep incesesle konusturup betaca tatli olmaya calismayi biraktim sesini hergun kas ve bariton bass tonlarinda konusmaya calis ve kendini sesim daha kalin olucak diye inandir

tau2che

Üye
Egzersizleri bi süre bırakıp internetten bitki çaylarını araştır ses icin. Daha fazla zorlama alıştıra alıştıra yap

Öncelikle beyler sesim kalınlık olarak orta seviyede biraz daha gürleştireyim yerine oturtuyum dedim 1-2 ses egzersizleri yapmaya başladım.2-3 gündür sesim acayip kısıldi konuşmak istiyorum ama konuşmaya başlamadan daha gırtlagımı birşey sıkıyormuş gibi oluyor. Konuşurken zorlanıyorum baya bi fikri olan varsa belirtirseniz sevinirim.
Bide önerebileceğiniz ses egzersizleri varsa paylaşırsanız makbule geçer
Kendini kabullen sesin kalın olunca millet emredersiniz komutanım diye hazır ola geçmiyecek ikisinin de artısı eksileri var.Sesi ince olupta bu konularda başarılı olan çok kişi var.

Kendiniz olun, tamam değişiklik istediğinizin farkındayız fakat rol yapmaya değil de, kendiniz olarak yapın.

2017-2018 öğretim yılında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde bir Başhekim vardı, sesi hiç de öyle kalın felan değildi. Hatta tatlı konuşurdu, ama bağırdığı zaman yer yerinden oynardı. Sözleri de çok keskindi. 8 ayda 1 kez bağırdığını gördüm, onda ise galiba sınırına gelmişti, haklıydı galiba :D

Adam uzun boylu, karizmatik ve Doktor :) Kası yok, sesi ince. :)