Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sessizliğin çığlığı ve Kız tavlama taktiqi

Selam beyler. Kusura bakmayın, ****** gibi başlıkla karşınızdayım bunun farkındayım. Ağa bir sürü yazı okudum, reflümde var midem sikişiyor şu an. Açım da ! Rahat değilim açıkçası pek. O yüzden şöyle klişe bir başlık atasım geldi ( affedin )
Neyse bir şeyler atıştırıp geldim, devam..

Düşünceler insanı streste sokar. Ama nasıl düşünceler?

Her olay da rahatlığın, sakinliğin verdiği gücü hissetmeniz gerekiyor. İnsanın saçları neden dökülür ? O kadar çok derdi vardır ki, beynini o düşüncelerle, o strestler ile o kadar çok doldurur ki; artık kafasında ki vitamin vs. Göndermesi gereken kılları kafada tutamaz. Teorim bu ha kaynak istemeyin.

Bir başka insanı gördüğünüz de, ona '' ne olmuş ya sana böyle bembeyaz olmuşsun. Hasta falan mısın ? '' Eğer ki sözü kafanıza takıp da, sözlere kulak asarsanız; işte aynanın karşısında tam da onun dediği gibi olursunuz.

Ben daima sessiz ve sakin bir insanım. Konuşacak bir şeyim yoksa asla düşünce ve laf kalabalığı yapmam. Amuğa goyım ne desem de ilgimi üzerime çekerim diye düşünmem.
Karşımdakiler kaç paralık adam ki, onların ilgisine muhtaç kalayım?
Hem ilgi duysalar ne olacak ki bana? Kendimi özel mi hissedeceğim?
Burada 45 defa fight club izlemiş bir ergene özel hissetmekten bahsetmeyelim isterseniz beyler. .)

Geçen ay iş başvurusuna gittim. Evet beyler evet. Görüşmeye 1.5 saat geç kaldım ve beni bekleyen başka 10 kişi daha vardı.
İçeri girdim ve kimsenin suratına bakmadan iyi sabahlar dedim. Herkes bana bakıyor. Öbürleri sırıtıyor ve görüşme yetkilisi şaşkın bir şekilde bana bakıyor.
Ben de gelirken kulaklığı takmış kafayı oynatıyorum.
Kemal bey, biz sizi 30 dk sonra falan bekliyorduk ne oldu da bu kadar erken geldiniz ya?
Ya hiç ne olsun, öyle bugün erken geleyim dedim.
Sonra kadın baktı bana ters ters SD:FHDHSDHSD
Dedim ki, dün çalışırken yoruldum. Uyuya kalmışım. 3 Saatlik yol zaten, bu yüzden geç kaldım yırttım.
Özür falan geçti bitti öyle.
İşe de hala nasıl alındım anlamıyorum. Bugün 2.5 maaş aldım sayılır. Bir h.o alırım ..
Yani düşünsenize; otobüste ( Lan geç kaldım, lan işe alınmazsam ne olacak, lan 5 aydır işsizim amına koyim, lan babam siker evde beni, lan şimdi kaç kişi beni bekliyor sikecekler belamı, geri mi dönsem kesin geç kalcam ) aklıma gelir gelmez direk uyuyormuş numarası yaparım ha. Direk abi hiç siklemem. Derim ki cevap olarak; yapacak bir şey yok.
Benim felsefem budur !
Eğer ki olacak veya olmuş kötü bir şey varsa ve bunu engelleye bileceğim de bir şey yoksa; yapacak bir şey yok ağa. Kendimi streste sokarak saçları dökmeyelim.

Ya da...
Sahaya çıkıyonuz beyler. Şimdiye kadar bildiğim 2 oyun teorisi var. 1. Klasik - 2. Doğal
Her zaman doğaldan yanayımdır.
Kızın nasıl bir tip olduğunu bilmiyorsunuz sonuçta.
Offf bitmedi mi bu yapmacık tavırlar algısı da yaratabilirsiniz sonuçta. Boş olta sallamaya gelmez !
Her zaman doğallığı seçeceğiz.
Aklımız bomboş olacak ağa. Yok kıza '' Selam zenginsen senin numaranı isteyeceğim falan psdphdfkhsdh '' ( Tcmaya selamlar )
Düşünün yani şurada bir doğaçlama oyun sallayayım izleyin.

Klasiklerden PSDFPHKSDFH ( B- BENİM BEYLER - K- KIZ BU K KIZ OLUYOR ) Kırmızıya boyadığım kız oluyor karışmasın anlaşılmaz flan sonra psdkfhsdphehpsfskdhsd
Yol da bir kız gelir. Arkasındaysan önüne geçersin öyle set açarsın, karşından geliyorsa yine aynı taktik. Bıçağı yoktur inşallah demeyiz demi yani amk
Karşımızdan bir kız gelir ve önünde kıza doğru bakarak dururuz.
Gülümseyerekten ve elimizi bekle diye uzatarak.
B- Merhaba, eve gitmene izin veremem.
K- ( Kesin olarak gülümser ya da şaşırır, ya da kekoysa siktir çeker %5 ihtimal ) Nedenmiş o ?
B- Bilmiyorum sohbet falan ederiz, canım sıkıldı. 1 saattir arkadaşı bekliyordum, sanırım ekti beni p*ç. ( Aklıma bir şey gelmediği için bilmiyorum dedim ve yalan uydurdum. )
K- Hahahah diye gülecektir sadece. Denilecek bir şey yok çünkü.
B- ( Burada sohbeti siz başlatmanız lazım. Doğal yönü seçtiğimiz için tanışmadan başlayabiliriz. ) Eee, ismin nedir?
K- Şuuuulee sen?
B- Ben de edward. ( Yalan atma sebebim, böyle küçük olaydan dahi 1 saatlik sohbet çıkarabileceğinizi anlatmaya çalışmamdan dolayı. Yoksa kendi isminizi söyleyin amk. Deli misiniz siz? )
K- Ne ? Türk değil misin?
B- Hayır, Türküm tabi ki de.. .)))))
K- Eee, nasıl oluyor da ismin edward ?
B- Aslında edward değil !!! ( Tam açıklamayı sohbeti uzatmak için yapmıyorum hiçbir zaman. Her zaman kızın sormasını beklerim. )
K- Nasıl yan, dalga mı geçiyorsun?
B- Hayır dalga geçmiyorum ! Sana gerçek ismimi söyleyemem. ( Bazı kızlar ya bir siktir git çeker ya da kız deli doluysa gülümseyip sohbete devam eder. Giden kızlara zaten sALAK or*spu EVLADI GÖZÜYLE BAKIP UMURSAMIYORUZ. Bizim işimiz kalanlarla )
K- Nedenmiş o?
B- Çünkü ben çok önemli bir insanım. Kendi ismimi asla açığa çıkaramam.
K- Bak senn... Sen kimsin ?
B- ( Konuyu daha fazla uzatıp bokunu çıkarmadan ) Tamam !! Sana her şeyi anlatacağım fakat bunu sadece sana güvendiğim için yapıyorum. Sakın kimseye anlatma.
( Etrafa birisi izliyormuş gibi bakınaraktan.. Beyler biliyorum ***** gibi hayal gücüm var. Akşam da tavan yapıyor idare edin. )
Ben bir ajanım. MIT' de çalışıyorum ve bir teröristi bulmak için burada bulunuyorum.
K- HAHAHAH, Bak sen, bir iz bulabildin mi bari?
B- Şu an kendisini yakaladım sanırım.
K- Gerçekten mi nerede o ?
B- Kızın arkasına geçer ve ellerini kelepçeliyormuş gibi yaparım. İşte tam olarak sensin.
K- Hahahahah falan filan işte amına koyim.
B- Evliliğe, çocuk doğurmaya kadar hikayeyi uzatıp roman yazarım bu sahada ama gerek yok. Mantığı anladınız.

Asla bir şeyler düşünmek için kendimi yıpratmam. Asla etkilemeye çalışmam. Her zaman saçmalamaya açığım.
Kaybedeceğim hiçbir şey yok. Amacım eğlenmek ve iyi vakit geçirmek. Kendimi boş boş düşünerek streste sokmam.
Karşımda ki sadece bir kız. Ben ise dominant, alfa bir erkeğim. Asla kendimi streste sokmam. ÇOK SAKİN VE HUZURLU BİR ERKEĞİM.
''
ALFA MODE OPEN ''

Neyse beyler yoruldum bea ! Size demem o ki, asla kasıntı bir erkek olmayın. Her zaman doğaçlama yürüyün.
Hank moodyi bilen bilir. An'a o kadar çok odaklanır ve onu yaşar ki; muazzam espriler yapar.
Kendinizi kasmayın, serbest bırakın.
Kendinizi o ortama atınca zaten beyin oto olarak savunma moduna geçecek.
Ben o sahayı yazarken hayal ettim karşımda kız olduğunu amk.
Beynimi bir bakıma kandırıp yazdım diyebilirim.
Neyse kaynatasına sakso çektirdiğiminin betaları, hoççakalın.

EDİT; Ulan netflix hesabı olan özelden bir ateşlesin. Şu amını siktim vikingsini kaldırmışlar yayından hiçbir yer de yok. İzleyemiyorum !!!!
Vikingsi izleyip çıkıcam valla bak. Beklemedeyim !!!

Kanka senin bu tarz yazılarını cidden çok beğeniyorum valla hayalgücüne yaratıcılık :)
Bir de kız karşısında sakin kalmak (özellikle hoşlandığın kızla) kendini kasmadan rahat olabilmek için önereceğin bir şeyler var mıdır?

BU BİR UYARIDIR TAYYAR BABA TARAFINDAN EĞER BUNU OKUYORSAN KİTAP OKU =)

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8