Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SET AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Evet beyler set açarken nelere dikkat etmeliyiz numclose alma oranını düşüren veya yükselten belirtiler şeyler neler veya dikkat etmemiz gereken ufak konular var mı?
Herkes bildiği ufak şeyleri yazsın birbirinize de yanlış doğruyu söyleyin de bilelim set açmak daha kolay olsun ve belli belirtilere göre hareket edelim.

Fikir alma cümlelerini pek geri çevirmezler ayrıca numarasını alman için kızla 10 dakikaya yakın eğlenceli konuşmalısın.

Ben sahaya cıktığımda öğrendim. Kadının konuşmasını sağla. Yaptığım hataları anlatıyım bu haftalar.

Hatalarım
*Fazla espiri yapıyorum.
*Kızdan çok ben konuşuyorum.
*Kadına karşı fazla dürüst oluyorum.
*Numara isterken sana muhtacım imajı verdim(oda vermedi :) )
*Oneitis oldun özgüvenim göte döndü :)

Başardıklarım
*Analizi sağlam yapıyorum. Hatta karakterini yüzüne anlatıyorum hayran kalıyor.
*Açılış yqpacağım zaman çok düşünmüyorum.
*Kız reddederse umrumda olmuyor.(Sadece moralimi bozan olay benden büyük düzgün karakterli bir kıza yazdım 27 civarıydı. Kardeşi gibi bakması gücüme gitti :) )
*Güzelliklerinden etkilenmesem(Avantaj) bile başka bir şeylerini çekici bulup direk etkileniyorum.(Dezavantaj)(Ses tonu gibi.)

Numara alma yöntemleri.
Bir kadın oyununu beğenmezse sana numara vermez. Oyunu kazanmak basittir.
Oyun kazanma
Sürekli gülümse(yüzünde hrp p*ç gülüşü olsun.)
Acımadan neg at.
Onay arama.(Kadına tanışabilir miyiz? diye sorarsan sapık damgası yersin, ama gidip tanışırsan asla sapık damgası yemezsin.)

Gelelim senin istediğin numara alma olayı +Erkek -Kız

1.Taktik
+Ben kahve içmeye gideceğim ister sende gel.(Burda gelsende gelmesende içeceğim sana muhtaç değilim imajı veriyorsun.)
-Hayır gelemem teşekkürler.
+O zaman başka zaman kahve içeriz.(Telefonunu çıkararak rehber kısmını açıp kıza uzat o kendi kaydeder olayı anlayıp, sakın numaranı versene seni arıyım diye onay arayan cümleler kurma verceği varsada vermez.) Seni tanımak güzeldi görüşürüz.
-Görüşürüz.

2.Taktik

+Sana hiç telefonum kayboldu deyip numaranı almaya çalışan erkek denk geldimi?
-Evet yada hayır(Cevap ilgilendirmez)
+Bugün şanlısın karşında öyle bir erkek yok yada ben onlardan daha iyisini yaparımda diyebilirsiniz size kalmış.(Telefonu uzat o girsin noyu.Amaç burda diğer erkeklerden farklıyım imajı verdin.)

Eğet gruba açılış yaparsan en çirkin kzın nosunu al onunla 2 gün sohbet et diğer kızlarla birlikte whatsap grubu kurdurtmaya çalış :)

Numara alırken kızın oynadığı oyunlar tongaya düşmeyin sakın.

Yanlış numara vermesi,buna yapacak birşey yok sizi haketmiyordur.(bi kız yanlış no verdi 2 gün sonra çarşıda karşılaştım yüzüme bakamadı.)

Hayır sen ver numaranı felsefesi. Böyle derse numaranı söyle sonra çaldır beni kaydedeyim de yoksa kaydeder aramaz. Niyeti yoksa zaten siz ara beni dediğinde ya telefonu yavaşlar yada şarjı biter :) bitmeyen tek şey vardır oda şaçma sapan bahaneleri, yine sizi haketmiyordur.

Son düzenleme:
2 yi denemedim ama 1 ci taktiği denedim numaranı yaz da bir sonraki kahve için seni ararım yada seni arar bulunduğun yerden alırım demiştim...Gerçi kahve içmedik ama

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8