• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Set Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Furkansen

Üye
Katılım
3 Ocak 2019
Mesajlar
620
Şehir
İstanbul
1-Dik durmalısın fakat kasıntı bir şekilde değil , gevşe omuzlarını haraket ettir ve serbest bırak , omurganı dik tut fakat kasıntı hissetmeden yap.

2-Seti açtığında gülümsemelisin , bunun nedenini empati yaptığında kolayca anlayacaksın , biri yanında geldi ve ciddi bir şekilde "merhaba " diyor , hiçbir duygu veremez sana.

3-Temiz ve güzel kokulu bir şekilde dışarı çık. Kızı durdurduğunda sendeki güzel kokuyu hissedip çekicilik hissetsin ve üstünü süzdüğünde düzgün bir hayat yaşadığını düşünsün , veyahut düzgün bir tarza sahip olduğunu.

4-Nasıl hissedersen karşındaki de öyle hisseder.Sana tek diyeceğim duygularını bastırma.

5-Sadece göz temasıyla bile seti sette tutabilirsin , buna dikkat et.

6-Sözcükler sadece %7 lik kısımdır , vücudunu serbest bırak senin yerine halletsin.

7-İçgüdülerine güven , sen bir erkeksin ve zaten kadın tavlamak doğanda var , bunu serbest bırak.

8-En Önemlisi:
Anı Yaşa.
 
Son düzenleme:

Betaboy

Üye
Katılım
29 Temmuz 2018
Mesajlar
236
Şehir
Konya
Ellerine sağlık dostum. Ama bence her şeyden önce insanın doğru bir bakış açısına sahip olması gerekir. Kendisine,kızlara,setlere,hayata karşı doğru bir bakış açısı ile baktığında işin %50'ini halletmiştir zaten.

Sen mesela kızlara hala ''Prenses,melek,onsuz yaşayamam,kadınlar seçicidir,biz onların kölesiyiz.'' gözüyle bakarsan istediğin kadar hayatında özgüvenli,rahat ol. Yanlarına gidince sapıtma ihtimalin yüksek. Hatta yanlarına gidebilecek misin, ondan şüpheliyim.
 
Üst