Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Set açılan kız neden soğuk davranıyor

Sizce hangisi

• Heyecanlandı

Kullanılan: 1 4.3%
  • İlgisiz Kaldı

Kullanılan: 15 65.2%
  • Çözemedim len mq

Kullanılan: 7 30.4%

• Kullanılan toplam oy
    23
Birde beyler her set açılımda kendimi yavşıyor gibi hissediyorum.Bunu nasıl yenerim ?
İşin doğrusu yapıyorsun bunu ama bu terim farklı şimdi bir tane sığır gelse saçma saçma bayan telefon numarası alabilir miyim dese yavşamak oluyor ama sen neg atarsan vs. kendini üstün konuma getiriyorsun ve kız artık bu bana yavşıyordan telefon numaramı alsın artığa dönebiliyor.

Kizla normal sohbet etmissin. Bu baslangic icin guzel. Bir dahakine daha ozel konulara girebilirsin ki bunun icin kizin ilgilendigi seyleri gozlemen gerekiyor. Tavsiyem kizla yakin olan bi arkadasin varsa kiz hakkinda sana biraz bilgi versin o bilgiye gore stratejini yap.

Kıza ne aq fotoğrafçıdaki işinden.
Saçma bi şekilde uçağa yetişmem lazımsa otobüs ne zaman geliyor gibi neg filan atsan çok daha mantıklı bence

Sana ilgi gösterip sıcak davranacağı bir muhabbet açmamışsın. Her şeyi karşı tarafa atmamak gerekiyor.

Kızın ilgisini çekecek bir konu ile başla, muhabbete dahil olabileceği bir şeyle giriş yap.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8