• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Set açılmak istenen kıza doğru yaklaşım

Lafı fazla dolandırmadan direkt konuya geçmek istiyorum; Ekmek almaya fırına gittiğimde sürekli karşılaştığım orada çalışan kız çok hoşuma gidiyor ve gidip kıza set açmaya kararlıyım.
şimdiye kadar açmamamın sebebi her gittiğimde kızın yalnız olmaması umuyorum ki bir gün gittiğimde yalnız olacak ve o vakit geldiğinde bunu nasıl yapmalıyım ? Oyundan haberdarım ve 1 sene önce set açmışlığım var olursa bu 2. kez olacak fakat yine de bir yol yordam gösterebilirseniz sevinirim.

Bence kasma madem çok yalnız kalamıyor, muhabbetin uzayıp başka birinin kesmemesi veya rahatsız olmaman adına senden hoşlandım ilgilenirsen beni arayabilirsin deyip daha önceden kağıda yazmış olduğun numarayı vererek direkt açılış yapabilirsin.

Bence kasma madem çok yalnız kalamıyor, muhabbetin uzayıp başka birinin kesmemesi veya rahatsız olmaman adına senden hoşlandım ilgilenirsen beni arayabilirsin deyip daha önceden kağıda yazmış olduğun numarayı vererek direkt açılış yapabilirsin.
Senden hoşlandım ilgilenirsen beni arayabilirsin demek biraz ezikçe bir cümle gibi geldi bana dostum.

EminBey

Üye
Durum bulunduğun ortama göre değişir.Gerektiği yerde gerektiği gibi davranırsan bu iş olur.
Örneğin gergin bir ortam yoksa "Eve ekmek götürmek zor iş(hafif gülümseme ile)"diye bir espri yaparak girebilirsin gibisinden örneklerle konuşma başlatabilirsin.İş senin yaratıcılığına kalmış

Furkansen

Üye
Yanlış yere konu açarak konu kirliliği yapıyorsunuz , vallahi sıkıldım ya millet açılış yapmayı öğrenmek için girecek buraya açılmış sorularla baş başa kalacak kardeşim soru cevap'a açmayı anlamıyor musunuz beyniniz almıyor mu ben modlara atmaktan sıkıldım siz yanlış yerlere açmaktan sıkılmadınız.