• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Set açılmak istenen kıza doğru yaklaşım

Alfa

Üye
Kardeşim bu FBI operasyonu değil ki .. Neden bu kadar büyütüyorsun ki kafanda bu olayı ? S2msonik bir tanışma olacak ve bitecek arkadaşlığınız zamanı gelince..
Bilmem 1 sene önce bir kere set açtım bilmem ne oyundan haberdarım .? Hangi oyun ebelemece mi ?
Oyundan haberdarsan 1 senedir bu başlığı buraya açma gereği bile duymazdın ki zaten ne oyunu ?
Millet doğurup atıyor oyunu okuyanlar siksin diye mi?

Açılış yapmamanın sebebi kalabalık filan da tamamen bahane kardelim kendinle yüzleş .

Senle açık ve acı konuştum gerçekler bunlar belki kimse bunları yazmayacaktı ama ..

Git konuş bitsin amk . Sikerim büyütmeyin kızları artık git reddedil tamam mı ?

1 senedir oyundan haberdarsın bu hâldesin . Hiçbir şey bilmeyip gidip kızlara iltifatlar edip seni seviyorum deseydin bile daha gelişmiş olacaktın emin ol . .

Neyse umarım yorumu okuyanlara yardımcı olmuşumdur..

Betaboy

Üye
Haklısın fakat durumsal açılış yapmak için uygun durum her zaman denk gelmiyor ne yazık ki. O halde şanslı olmam lazım
Dostum nasıl uygun durum denk gelmiyor? Gelmiyorsa sen yaratacaksın ki durumsal açılış her durumda kullanabileceğin bir açılış türüdür. Hadi bu sözünü direkt açılış için kullansan eyvallah haklısın derdim de durumsal açılışla ilgili yaptığın yorumuna katılmıyorum. Kısacası korku yaşadığın için kendini böyle şeylerle kandırmışsın. Yok kalabalık, yok uygun durum denk gelmiyor.. Bilgin yoksa çeşitli saha raporlarını oku,makaleleri oku orada yazılanların mantığını kavra, kıza düşünmeden açılış yap ve gerisini beynine bırak. Her şey kendiliğinden olacak.

Bir gün aksesuar mağazasındaydım. Kasaya geçmeden önce bir baktım tüm elemanlar birbirine ''bey,hanım'' diye hitap ediyor. Benim de dikkatimi çekti, döndüm kıza samimiyetle ''Sana bir şey soracağım ama dürüst ol. Sizler devamlı mı birbirinize ''bey,hanım'' diye hitap ediyorsunuz yoksa sırf müşteriler olduğu için mi?'' diyerek bir soru yönelttim. Ordan açıldı bir sohbet, biraz muhabbet ettikten sonra ''Kolay gelsin'' diyerek kasaya gittim. Şimdi bahane üretecek olsam bahane çok. ''Kasadaki adam kızın abisiyse?'', ''Hadi kızın sevgilisi varsa?'', ''Birisi hadi bizi yanlış anlarsa,reddederse...'' bu böyle uzayıp gider. Burdaki amacım tamamen meraktı, öyle kıza sohbet üzerinden yürüyeyim,numarasını alayım,eve atayım gibi hedeflerim yoktu. Ama sen muhtemelen kıza ''tavlama'' gözüyle baktığın için kendini gereksiz strese sokuyorsun ve adım atmaya cesaret edemiyorsun.

Shine

Üye
Wtf
Bence kasma madem çok yalnız kalamıyor, muhabbetin uzayıp başka birinin kesmemesi veya rahatsız olmaman adına senden hoşlandım ilgilenirsen beni arayabilirsin deyip daha önceden kağıda yazmış olduğun numarayı vererek direkt açılış yapabilirsin.
wtf

Kasrqaa

Fahri Üye
Haklısın fakat durumsal açılış yapmak için uygun durum her zaman denk gelmiyor ne yazık ki. O halde şanslı olmam lazım
Ekmekle ilgili birşeyle girersin. Yada her zaman seni görüyorum yoksa benimi takip ediyorsun... Ben bu arada fakirfilazof der gülümsersin.

Klasik yapılan hata açılıştan sonra kızın ağzından cıkacak cümleyi beklemek. Bu hatayı yapmayın. Açılış yaptınız en kötü saçma bir konu açın kızdan evet yada hayır beklemeyin.
Şundan dolayı merhaba demek istedim, bu arada muhabbet kuşlarını seviyormusun? Amaç açılıştan sonra direkt onay beklemeden geçmektir. Onay beklerseniz kız reddeder. Ama muhabbet kuşu gibi saçma bir cümle bile kızın sizi reddetmesini engellicektir.

Muglali

Üye
Firincidan dayak yersin benden soylemesi.. Kiza mesai bitimini sor ustu kapali ilk basta ardindan izin gununu ogren. Mesai bitiminde yolda denk gelmis ayagi cek numarasini al izin gununde de bi yere gotur.