Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Set açma korkumu nasıl yendim?

Çok geç başladığımı biliyorum, ama denemeden ölmeyeceğim

Kızlarla konuşmaya cesaretim yoktu. Özgüven vardı, bana göre ben herkesten üstünüm ama nedense konuşamıyordum işte. Yürüyünce donup kalıyordum ve "Ben ne yapıyorum ya?" deyip geri dönüyordum. Bırakın set açmayı, açılış bile yapamaz haldeydim. Ki benim bu hayatta sevgilim olmamış, elim kız eline değmemişti. Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve kendimden utanıyordum. Ama sorunun kaynağını anladım. Sorun; herkesten utanmanktı. "Etraftakiler ne der?, ne düşünür?" gibi saçma sapan bahanelerle kendimi engelliyordum. Şimdi ne yaptığıma geçelim...

20.09.2019 - Önüme çıkan kızlara "Merhaba, selam, nasılsınız" demeye başladım. Fakat, bunları söyledikten sonra hemen oradan ayrılıyordum. Bunu o gün önüme çıkan her kıza yaptım.

21.09.2019 - Gördüğüm her kıza "Merhaba, Leyla, nasılsın, iyi misin?" dedim. Bazıları dönüp arkama salak salak "ne oluyor?" diye bakıyordu. Ben de gülüyordum. Tip olarak 10 üzerinden 7'yim, p*ç gülüşünü muazzam yaparım. Kızlara göre şirin ve bazen sinsi görünüyorum. Neyse o gün hep bunu yaptım. Baya özgüven depoladım.

22.09.2019 - Önüme çıkan bazı kızlara "Hi guys brooo" diyordum ve gülüyordum. Onlar da salak gibi bakıyordu. Yanımdaki arkadaşlarım "Abicim utanmıyor musun bu yaptığın ne şimdi?" diyordu, ben de "Defolun gidin ulan neyinden utanacağım ben?" dedim.

23.09.2019 - Parkta vakit geçiren kız gruplarına gidip "Kızlar bir konu hakkında fikre ihtiyacım var. Sizce kadınlar mı çok yalan konuşur yoksa erkekler mi?" gibi sosyal deney soruları ile onlarla 10 dakikadan fazla konuştum ve teşekkür edip hemen yanlarından ayrıldım. O gün 7 tane kız grubuna bu tür konularla gittim.

Artık açılış yapmak için içimdeki o ozgüvenin farkına varmıştım. "Ulan sen derste sunum yaparken herkes ağzının içine bakıyor, hocaların seni övüyor, konuşman, akıcılığın yerli yerinden. Neden bunu kızlar üzerinde denemiyorsun?" diye diye artık sonunda set açma fikrini kesinleştirdim ve 2 gün sonra ilk setimi açtım: Saha raporu (İLK SET): Parkta kitap okuyan kıza set açma (25.09.2019)

iyi yazıyorsun ve zekisin senin bütün problemin konuşucak konu bulamama ve yanlış anlar vs de olabilir ve biliyorum ki en rahat olduğun yer set açma ve devam etme. meseela sınıfta ki kızlarla konuşamıyorsun ve çok resmi oluyorsun demi.

iyi yazıyorsun ve zekisin senin bütün problemin konuşucak konu bulamama ve yanlış anlar vs de olabilir ve biliyorum ki en rahat olduğun yer set açma ve devam etme. meseela sınıfta ki kızlarla konuşamıyorsun ve çok resmi oluyorsun demi.
aynen. fakat bunu nasıl anladınız? yani bendeki temel problem nedir?

aynen. fakat bunu nasıl anladınız? yani bendeki temel problem nedir?
Şuan problem arancak zamanda değilsin çünkü set açtıgın konuna göre her şeyi halletmişsin, üstne fazla düşme kızlarla nasıl takılman gerektiğini çözmüşsün zaten hayırlı olsun ayrıca böyle fazla problem ararsan da bulursun ve özgüvenin gg olur , sal kafana göre

Şuan problem arancak zamanda değilsin çünkü set açtıgın konuna göre her şeyi halletmişsin, üstne fazla düşme kızlarla nasıl takılman gerektiğini çözmüşsün zaten hayırlı olsun ayrıca böyle fazla problem ararsan da bulursun ve özgüvenin gg olur , sal kafana göre
tespit ettiği şey doğruydu o yüzden dedim

Önüme çıkan bazı kızlara "Hi guys brooo" diyordum ve gülüyordum. Onlar da salak gibi bakıyordu. Yanımdaki arkadaşlarım "Abicim utanmıyor musun bu yaptığın ne şimdi?" diyordu, ben de "Defolun gidin ulan neyinden utanacağım ben?" dedim

Adamsin sen aynısını ben de yaşıyorum şu anda hatta diyorlar bana kendimi ne rezil etcem diyorlar

Önüme çıkan bazı kızlara "Hi guys brooo" diyordum ve gülüyordum. Onlar da salak gibi bakıyordu. Yanımdaki arkadaşlarım "Abicim utanmıyor musun bu yaptığın ne şimdi?" diyordu, ben de "Defolun gidin ulan neyinden utanacağım ben?" dedim

Adamsin sen aynısını ben de yaşıyorum şu anda hatta diyorlar bana kendimi ne rezil etcem diyorlar
ahlakçı pisliklerin amk. nefret ediyorum o tiplerden.
tabi ki ahlakçı derken yukarı da utanmıyormusun diyen tiplerden sevmiyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8