Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

set arkadaşı lazım

SAHA İÇİN ARKADAŞ GEREKLİMİ ? VE MOTİVE EDERMİ?

• Kullanılan toplam oy
    25
çevremde set nedir dediğimde ve kırmızı hap gibi şeyleri ima ettiğimde cevap alamıyorum. çok az kişi bu konu ile ilgileniyor.
ama oyun kitabında adamlar süper bir gurup kuruyor ve her yönden gelişiyorlar, arkadaşlık ediniyorlar, hatta neil staruss un buluşmaları bazen arkadaşları ve çevresi tarafından ayarlanıyor ya da çevresi sayesinde kadınlarla tanışıyor ve saha deneyimi daha iyi geçiyor. kadınla aranızda bir p*zevenk olmalı bence. saha denemesi eğelenceli ve numara alıyorsunuz ama her şey karışıyor. konuşmanın devam etmesi sevgili algısı ile oluşan gerginlik. ürkütücü bir şey yaptığınız için oluşan gerginlikte var.

evet sosyal hayatta arkadaşlarınız var ama onların yanında kendinizi gaza getiremiyorsunuz ya da daha az eğlenceli oluyor. hatta arkadaşlarınızın umrunda bile olmuyor arkadaşlarınız kızlarla tanışma gibi konuları bilmiyorlar ve yapmak istemiyorlar. benim demek istediğim 2 erkek şeklinde kızlarla konuşma başlatın değil zaten bu olmaz

ikinizde farklı yerlerde saha deneyimi yapmanız lazım. ama ikinizin de saha deneyimi yapığını biliyorsunuz.
ters bir cevap aldıysanız günü bitiriyorsunuz. insanlar size bakınca içinizde değişik bir duygu oluyor. bunları atlatmanın yolu diğer kişinin deneyimleridir.
klişe olmak istemiyorum ama rekabet artıkça ve diğer kişinin kızlarla deneyimlerini duydukça daha fazla soğuk kanlı oluyorsunuz. ayrıca kendinize hemen çapkın bir arkadaş edinin ve alfa olmak yani hayatınızı her açıdan düzeltmek için sürekli kızlarla iletişimde olun. kızlarla iletişimi geliştirmek sizi bilgi olarak da geliştiriyor ve motive ediyor. yaşayan bilir ki saha denemesinden sonra içinizde bir şeyler değişiyor uyanıyorsunuz çünkü cinselliği hatırlatıyor ve gelişmek istiyorsunuz. okulun ilk zamanlarında ya da son zamanlarında kendinizi geliştiriceğinize söz veriyorsunuz ama bir süre sonra monotlaşıp eski halinize devam ediyorsunuz.

yeni kişiler beni daha çok motive ediyor ve çevremde ki kadınlarla 1 kere frendzone girdiyseniz ya da konuştuktan sonra hiç bir şey hissetmiyorsanız arkadaşınız gibi oluyor. evet cinsellik çok önemlidir ve erkek bu fırsatı kaçırmaması lazım ama arkadaş olunca güzel olsa da s*kmek bile istemiyorsunuz. ama yeni tanışsaydınız kesin tek gecelik iyi bir cinsel şeyler yaşardınız.

eğelenceli ve numara alıyorsunuz ama her şey karışıyor. konuşmanın devam etmesi sevgili algısı ile oluşan gerginlik. ürkütücü bir şey yaptığınız için oluşan gergin

Bu konuyu açtığın iyi oldu. Hep böyle sosyal deneyleri izlerken aklıma geliyordu. Diyordum ki..Bizi dışarıdan birileri takikp etse şöyle kulağımıza bir tane alıcı verici taksak adı her neyse işte :) Ordan direktifler verilse en azından çok güçlü bir silahla gitmiş oluruz diye düşünüyorum.

Ama sadece düşünüyorum. Sırf bunun için sahaya açılacak insanları toplamak kimsenin işine gelmezdi diye düşündüm. Sonuçta herkes pay almak ister, ya da kendisi olsun ister...Neden başkasının ekmeğine yağ sürsün falan diye düşünüyordum. Sende bu konuyu açınca aslında çok fena bir fikir olmadığına kanaat getirdim. En azından bizim o an ki heyecanımızla beden dilini mimikleri yakalayamazsak dışarıdan izleyen arkadaşlarımız yakalar bize direktif verirdi. bizde dersten güçlü ayrılırdık..

Bu konuyu açtığın iyi oldu. Hep böyle sosyal deneyleri izlerken aklıma geliyordu. Diyordum ki..Bizi dışarıdan birileri takikp etse şöyle kulağımıza bir tane alıcı verici taksak adı her neyse işte :) Ordan direktifler verilse en azından çok güçlü bir silahla gitmiş oluruz diye düşünüyorum.

Ama sadece düşünüyorum. Sırf bunun için sahaya açılacak insanları toplamak kimsenin işine gelmezdi diye düşündüm. Sonuçta herkes pay almak ister, ya da kendisi olsun ister...Neden başkasının ekmeğine yağ sürsün falan diye düşünüyordum. Sende bu konuyu açınca aslında çok fena bir fikir olmadığına kanaat getirdim. En azından bizim o an ki heyecanımızla beden dilini mimikleri yakalayamazsak dışarıdan izleyen arkadaşlarımız yakalar bize direktif verirdi. bizde dersten güçlü ayrılırdık..

ben yeni olduğum için wing man diye bir tabir bilmiyordum. bu yüzden de düşündüm ve yanımda arkadaşım olunca daha kolay olacağına kannat getirdim. birisi yanında olunca daha çok set açabiliyorum ve karşımda ki kızın şaşırma oranı azalıyor.

zaten açılan sette kendini arkadaşına kanıtlıyorsun... bu da moral oluyor.

ben yeni olduğum için wing man diye bir tabir bilmiyordum. bu yüzden de düşündüm ve yanımda arkadaşım olunca daha kolay olacağına kannat getirdim. birisi yanında olunca daha çok set açabiliyorum ve karşımda ki kızın şaşırma oranı azalıyor.

zaten açılan sette kendini arkadaşına kanıtlıyorsun... bu da moral oluyor.

Kesinlikle öyle..

Dostum ben bu konu hakkında yazacak olsam tam olarak böyle yazardım.Eğer İstanbul'daysan birlikte set açabiliriz ,özelden konuşalım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8