set partime gelicek arkadaşlar arıyorum

Öncelikle Selamun aleykum beyler. 18 kasım tarihinde bir konser var şişlide bugune kadar pek çok pdf okudum teknikte süperim ama pratikte sıfırım benimle birlikte konsere gelicek benim durumumda veya benden iyi durumdaki arkadaslar gelirse birbirimize destek olabiliriz hemde eğlenmis oluruz hem set açarak bilmiyenlerimiz bir şeyler öğrenir. Özgüven patlaması yaşarız

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Size tecrübeli biri olarak şunu söylemek istiyorum ki: Öz güven başkasından alınmaz.. Alınırsa zaten yapay öz güven olur. Kendi içindeki tabularını ve korkularını kırdığın anda zaten kimseye ihtiyaç duymayacaksın.
Diyelim bu sorunların yok sadece yeni insanlar tanımak için diyorsan o başka..

Hem tanismak hem eglenmek icin herkez birbirinin nasil set actigini görür set acmaktan korkanlar varsa gayet basit olduğunu ogrenip tabularini daha cabuk kirabilir diye dusunuyorum

Öncelikle Selamun aleykum beyler. 18 kasım tarihinde bir konser var şişlide bugune kadar pek çok pdf okudum teknikte süperim ama pratikte sıfırım benimle birlikte konsere gelicek benim durumumda veya benden iyi durumdaki arkadaslar gelirse birbirimize destek olabiliriz hemde eğlenmis oluruz hem set açarak bilmiyenlerimiz bir şeyler öğrenir. Özgüven patlaması yaşarız
Kimin konseri