• Alfaloji Akademi'de yeni NLP kursu yayımlandı! Ücretsiz şekilde kayıt olup kursa katılım sağlayabilirsiniz.

set partime gelicek arkadaşlar arıyorum

Freak

Üye
Öncelikle Selamun aleykum beyler. 18 kasım tarihinde bir konser var şişlide bugune kadar pek çok pdf okudum teknikte süperim ama pratikte sıfırım benimle birlikte konsere gelicek benim durumumda veya benden iyi durumdaki arkadaslar gelirse birbirimize destek olabiliriz hemde eğlenmis oluruz hem set açarak bilmiyenlerimiz bir şeyler öğrenir. Özgüven patlaması yaşarız

Freak

Üye
Hem tanismak hem eglenmek icin herkez birbirinin nasil set actigini görür set acmaktan korkanlar varsa gayet basit olduğunu ogrenip tabularini daha cabuk kirabilir diye dusunuyorum

Murat507

Üye
Öncelikle Selamun aleykum beyler. 18 kasım tarihinde bir konser var şişlide bugune kadar pek çok pdf okudum teknikte süperim ama pratikte sıfırım benimle birlikte konsere gelicek benim durumumda veya benden iyi durumdaki arkadaslar gelirse birbirimize destek olabiliriz hemde eğlenmis oluruz hem set açarak bilmiyenlerimiz bir şeyler öğrenir. Özgüven patlaması yaşarız
Kimin konseri

Mobile app for XenForo 2 by Appify