• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Set Sırasında Kadının Yaşının Büyük Çıkması

Philliscan

Fahri Üye
En sevdiğim durumdur. Yaş olarak benden büyük hatunlardan hoşlanıyorum :p

Peki bu durumda BANA GÖRE ne yapacağız?

Genel olarak kendinden yaşça büyük partneri kadınlar arar.

Bahaneleri de hazırdır. “Yaşıtlarımın olgunluğu benim düzeyimde değil.”
Bunu flirt durumunda olduğum 28 yaşında bir hanım efendi söylemişti.
19 yaşındayım :D

Öncelikle şunu söyliyeyim.
Oyun, kadının yaşı ne kadar büyükse o kadar rahat oynanır.
Oyun sırasında çeşitli göndermeler, imalar yapıyoruz. Küçük yaştaki kız kardeşlerim bunları anlamıyor. Yaşanmışlık ve tecrübe hatunda ne kadar fazlaysa oyunu o kadar rahat oynuyorsunuz. Bu da yaşla orantılı oluyor genelde.

Oyunun bir + sı da sizi yaş olarak olduğunuzdan daha olgun bir konuşma tarzına sahip eder.
Çünkü “ne konuşacağını bilen adam” oluyorsunuz.

Mesela yaşı benden büyükse hatun kişinin, kendi yaşımı direk söylemem onda bir önyargı yaratabilir. Bu gibi durumlarda size “peki sen kaç yaşındasın” sorusu gelirse “konuşmamızın problem olmayacağı yaştayım” derim. Hem ön yargı oluşmasını engelleriz hem de gizem katarız. Daha sonradan kadın bizim olgunluğumuzu anladığında yaşımızı söyleyebiliriz.

Yani öncelikle yine bu kalkanı(ön yargıyı) kırmamız gerekiyor.
Bunu da oyunumuz ne kadar iyiyse o kadar kolay yaparız.

Kendi tecrübelerimdir.
Başka bir siteden, forumda aklımda kalanı yazmadım. Sığ düşünceli arkadaşların haberi olsun .)

Betaboy

Üye
Bak kardeşim, ben senin o çalıntı paylaşımlarını görmek için mi aylık 1 çanta para ödüyorum (!)

Şaka bir yana sana kesinlikle katılıyorum dostum. Açıkçası hiç düşünmedim de neden bu böyle.

good sire

Üye
bu aralar ben de bu fikre kapılmaya meyillendim , çünkü yaşıtlara yöneldiğimde kız bunlara pek alışık olmadıgı için o an ya şaşırıyor , ya korkuyor , ya tersliyor fakat ne zaman büyük olanlara yönelsem olgunlukla karşılıyorlar,şaşırmıyorlar ve güzel bi sohbet sonucu herkes evine dönüyor