• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sevgili Günlük

Sefa

Üye
Katılım
22 Nisan 2018
Mesajlar
29
Yaş
22
Şehir
Yalova
Heheh neyse başlığı siktir edin bugün iş yerinde yaşadığım ve neden girişken olmamız gerektiğine dair ufak bi yazı olacak.
Ben bi market de çalışıyorum neyse efenim sabah pazara broşür dağıtmaya gittik bir kız bir de ben(bu arada ben hayatta böyle şeyler dağıtamam)neyse kız başladı vermeye(töbe töbe)bana da diyor ki "hadi la dağıt vs."ben mal gibi gidiyorum arkasından 3-5tane anca verdim.
Neyse efenim kız bi ara kısık sesle "sizi de adam diye yanımıza aldık"gibi bi serzenişte bulundu.Ben bunu duyunca sinirlendim ve sikerler alsana ufak bi saha görevi diyip pazarda tuttuğum X marketin broşürünü alır mısınız?Diyerek daldım ve 5dk için de bitti :) kızınkilere hala duruyordu.Sonra dönüp beni bir daha kızdırma ulen :) diyip markete girdim
Velhasıl kelam girişken olun agalar,bugün eşek gibi çalıştım ama çok mutluyum :)Yazım hataları için kusura bakmayın denk geldikçe düzeltme yaparım.
 
Katılım
21 Nisan 2018
Mesajlar
357
Yaş
25
Şehir
Zonguldak
Bir kız bana la dese ağzını sikerim orda neyse la tebrikler xd umarım daha girişken olursun
 
Üst