Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sevgili kısmına nasil geçicem?

Kıza aşkım yavrum vb. Diyorum ama daha tam adını koymadık.
Kız "ben dışarı çıkıyorum" dedi.
Ben de "nereye?" Dedim.
Kız "Sevgili degiliz ki napacan?" Dedi.

Ne yapmalıyım? Nasıl sevgili aşamasına geçeriz? Kız benden hoşlanıyor, güveniyor.

Çok fazla alternatif var ama yazıyı okuduğum zaman nedense "Kıskanma" ile alakalı "Merak" ile karışık bir "nereye?" sezdim.
Eğer durum böyleyse tabak çevirmeye devam et, sen de kıza o yazana kadar yazma bakalım. Sana mesaj atacak mı atmayacak mı?

Git bir kaç kız ile daha konuşmaya başla, çünkü tabak çevirmezsen mutsuz olma ihtimalin çok yüksek.

Sosyal medyada birbirinizin ne yaptığını görebiliyorsanız, git eğlen fotoğraflar at. Ama eğleniyoruz tarzı değil :)

Bisiklet sürmeye çık bir kaç arkadaşın ile, mümkünse kızlarla yapabileceğin bir aktivite olsun.
Cafe'de kızlarla okey oynarken foto atmanı tavsiye etmiyorum ( atılabilir benim senin haricinde arkadaşlarım da var bilgin olsun mesajı verir ama biz farklı olalım, bisiklet, paten veya ne bileyim daha farklı şeyler.)

Şöyle bir kaç arkadaşın ile deniz kenarında mangal yapabilirsin, şu anda Antalya'da hava hiç de fena değil sizin orası nasıldır bilemem.

Hani anla işte yahuu, kızı umursama umursamıyorum rolü yapma. Umursama kardeşim ya, git ödevlerini yap projelerini yap, kendini geliştirmek için adım at zihninde kız falan olmasın işte :) Bir şekilde umursamamayı öğren.

Çok fazla alternatif var ama yazıyı okuduğum zaman nedense "Kıskanma" ile alakalı "Merak" ile karışık bir "nereye?" sezdim.
Eğer durum böyleyse tabak çevirmeye devam et, sen de kıza o yazana kadar yazma bakalım. Sana mesaj atacak mı atmayacak mı?

Git bir kaç kız ile daha konuşmaya başla, çünkü tabak çevirmezsen mutsuz olma ihtimalin çok yüksek.

Sosyal medyada birbirinizin ne yaptığını görebiliyorsanız, git eğlen fotoğraflar at. Ama eğleniyoruz tarzı değil :)

Bisiklet sürmeye çık bir kaç arkadaşın ile, mümkünse kızlarla yapabileceğin bir aktivite olsun.
Cafe'de kızlarla okey oynarken foto atmanı tavsiye etmiyorum ( atılabilir benim senin haricinde arkadaşlarım da var bilgin olsun mesajı verir ama biz farklı olalım, bisiklet, paten veya ne bileyim daha farklı şeyler.)

Şöyle bir kaç arkadaşın ile deniz kenarında mangal yapabilirsin, şu anda Antalya'da hava hiç de fena değil sizin orası nasıldır bilemem.

Hani anla işte yahuu, kızı umursama umursamıyorum rolü yapma. Umursama kardeşim ya, git ödevlerini yap projelerini yap, kendini geliştirmek için adım at zihninde kız falan olmasın işte :) Bir şekilde umursamamayı öğren.
Knk hepsini zaten yaptım. Kız her sabah günaydın mesajı atıyor. Ben sadece nasıl sevgili aşamasina gecicez onu soruyorum. Yani kız sevgili olduğumuzu nasıl anlayacak.

"Seni seviyorum"mu diyeyim? Sevgilim yaptım seni mi diyeyim.

Knk hepsini zaten yaptım. Kız her sabah günaydın mesajı atıyor. Ben sadece nasıl sevgili aşamasina gecicez onu soruyorum. Yani kız sevgili olduğumuzu nasıl anlayacak.

Hayır sakın ha. Abi çıkma teklifi etmek değerini düşürür, onun onayını beklemiş olursun dediğimi yap ya da sevgili gibi takıl,öp bir şey deme kız zaten soracaktır neyiz biz diye.

Canım benim, neden bir isim koymak istiyorsun ilişkiye :)

Burada farklı olun diyoruz değil mi? Dünyadaki milyarlar gibi isim koyacaksan ilişkine biz sana hiç bir şey öğretememişiz. Takıl keyfine bak :)

O Seni uydusuna çekmeye çalışıyor

Bak belli değil mi burada?

Eğlencene bak tabak çevir, tek kıza takılıp kalma. Çıtamı nasıl yükseltebilirim diye düşün düşün düşün.

• Beğen
Tepkiler: Mrx
Kıza aşkım yavrum vb. Diyorum ama daha tam adını koymadık.
Kız "ben dışarı çıkıyorum" dedi.
Ben de "nereye?" Dedim.

Ne yapmalıyım? Nasıl sevgili aşamasına geçeriz? Kız benden hoşlanıyor, güveniyor.
Kız aslında açık açık seninle sevgili olma yoluna girerim demiş ama sen buradaki olayı bir shit test gibi algıla. Kızın bir sözüyle kızın çerçevesine girme. Zaten böyle bir konuşmayla sevgili olmak saçma olur. Ne yapacağın konusuna gelirsek konuşmanın devamını dalgaya ve eğlenceye vur. Yani ben istersem sevgili oluruz istemezsem olmayız mesajını ver alttan alttan.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8