• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Sevgili

Eğer sevgilimiz oldu sonuçta biz alfayız tavrımız faln aynı mı olucak sevgiliye karşı sevgili oldu diye kendimizi değiştirmek saçma nasıl davrancaz Peki? Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler abilerim ❣

picasso982

Üye
Eğer sevgiline karşı kendini değiştirmen gerekiyorsa sana göre değildir. Sevgilini değiştir. Yaşının küçük olduğunu varsayıyorum, derslerin yoğunsa ya da önünde önemli bir sınav varsa kızlarla sevgili olmak yerine sadece konuşmanı öneririm.

Eğer sevgiline karşı kendini değiştirmen gerekiyorsa sana göre değildir. Sevgilini değiştir. Yaşının küçük olduğunu varsayıyorum, derslerin yoğunsa ya da önünde önemli bir sınav varsa kızlarla sevgili olmak yerine sadece konuşmanı öneririm.
Derslerde sorun yok önemli bi sınavım yok rahatım olsa bile çalışırım ama sevgili yapmam yapsam bile eğlencesine biraz kafa dağıtmak için sağol önerin için

+1. Her dakika seni seviyorum felan diyip ilgi manyağı etme, başka kızlarla sakın kıskandırmaya çalışma kanka, bu yüzden terk edilmiştim. Ama çok kırıcıda olma, normal takıl yani.
İlgi manyağı ederim bi ondan sonra ilgi göstermem trip atar faln yine takmam 2 gün sonra özür diler sonra yine aynı :D