• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

SEVGİLİDEN AYRILMAK

Katılım
28 Nisan 2018
Mesajlar
297
Yaş
20
Şehir
Mardin
Bir önceki yazımı okumayanlar için bir özet geçeyim. Ben kimseye bağlanamıyorum ve sevemiyorum kısacası öyle. Ayrıntı için önceki yazımı okuyabilirsiniz. Neyse beyler konu şu şuanda birlikte olduğum bir kız var sevgili sayılırız yani öpüşme vs. aramızda çokça oluyor ama ben bu kızı sevmiyorum ve bağlanamıyorum. Kız gerçekten de güzel bir kız ama sevemiyorum. Kızdan ayrılmam mı gerekir bu durumda yoksa daha çok sevmeye mi çalışmam gerekiyor? Gerçekten zor durumda kalıyorum başka kızlar ile ilişkimi bozuyor çünkü bu durum. Diğer kızlara göre sevgilisi olan bir erkek olduğum için başka kızlar ile yakınlaşamıyorum ama şuanki yakınlaştığım kızı da sevemiyorum. Ne yapmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum.
 

emrknts

Üye
Katılım
12 Mayıs 2018
Mesajlar
31
Yaş
18
Şehir
Bolu
Tıpatıp aynı durumdan muzdaribim. Hiç kimseye karşı duygusal bağlılık çekemiyorum veya sevemiyorum bana da cevap gerekiyor.
 

Alfa

Üye
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
341
Şehir
Diyarbakır
Bunu 3. Defadir yaziyorum ☺ : bende de ayni durum var
 
Katılım
13 Mayıs 2018
Mesajlar
27
Yaş
19
Şehir
Eskişehir
Ben sizi bazı duygusal zincirlerden kurtulmuş insanlar olarak görüyorum, yaşadığınız bir sorun mu yoksa değil mi ondan bile emin değilim.
 
Üst