Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

SEVGİLİDEN AYRILMAK

Bir önceki yazımı okumayanlar için bir özet geçeyim. Ben kimseye bağlanamıyorum ve sevemiyorum kısacası öyle. Ayrıntı için önceki yazımı okuyabilirsiniz. Neyse beyler konu şu şuanda birlikte olduğum bir kız var sevgili sayılırız yani öpüşme vs. aramızda çokça oluyor ama ben bu kızı sevmiyorum ve bağlanamıyorum. Kız gerçekten de güzel bir kız ama sevemiyorum. Kızdan ayrılmam mı gerekir bu durumda yoksa daha çok sevmeye mi çalışmam gerekiyor? Gerçekten zor durumda kalıyorum başka kızlar ile ilişkimi bozuyor çünkü bu durum. Diğer kızlara göre sevgilisi olan bir erkek olduğum için başka kızlar ile yakınlaşamıyorum ama şuanki yakınlaştığım kızı da sevemiyorum. Ne yapmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tıpatıp aynı durumdan muzdaribim. Hiç kimseye karşı duygusal bağlılık çekemiyorum veya sevemiyorum bana da cevap gerekiyor.

Bunu 3. Defadir yaziyorum ☺ : bende de ayni durum var

Ben sizi bazı duygusal zincirlerden kurtulmuş insanlar olarak görüyorum, yaşadığınız bir sorun mu yoksa değil mi ondan bile emin değilim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8